Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ударена паркирана кола...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Ударена паркирана кола...

    колата е бяло пунто, а случката се разигра при "Илиянци". Пунтото беше паркирано успоредно на тротоара срещу една малка бензиностанцийка, май на петрол. една лелка с дърт сиера, се опита да на прави обратен точно там, и не знам точно как (защото аз се обърнах след като чух трясъка и стърженето на ламарини), но беше смачкала цялата шофьорска страна на пунтото. спря, на около 15ина метра от там почупи малко притеснени стойки и докато с жена ми се придвижим до тях, тя се натовари в колата и офейка безнаказано, но за щастие жена ми беше запомнила номера и оставихме на пунтото бележка с информация.... та ако е на някой колега от форума и има нужда от съдействие, съм насреща.
    "Светлината си въобразява,че се движи по-бързо от всичко друго,но бърка.Колкото и да припира,открива,че мракът е стигнал пръв и вече я чака."-Т.Пратчет
    (Fiat 131 ABARTH 103 kW, Aprilia Tuono RSV 1000)

    #2
    Ох тази лелка какъв си го е вкарала.Хем прави ПТП,хем бяга :D Дано да си получи заслуженото!
    Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
    Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

    Коментар


      #3
      За бегане от ПТП се взима книжката

      Коментар


        #4
        аз затова пуснах темата - хем тя да си получи заслуженото, хем колегата с пунтото да се оправи, защото ако няма каско...
        "Светлината си въобразява,че се движи по-бързо от всичко друго,но бърка.Колкото и да припира,открива,че мракът е стигнал пръв и вече я чака."-Т.Пратчет
        (Fiat 131 ABARTH 103 kW, Aprilia Tuono RSV 1000)

        Коментар


          #5
          charlie написа:
          аз затова пуснах темата - хем тя да си получи заслуженото, хем колегата с пунтото да се оправи, защото ако няма каско...
          A освен номера на лелката със сиерата, оставихте ли и някакви ваши контакти, като свидетели? Че инак не е много сигурно дали ще си получи заслуженото лелката...
          Alfa 156 1.8 TS 16V 144hp
          --- в сърцето завинаги... ---
          Fiat Tipo 1.4 DGT karb. 78hp

          Коментар


            #6
            не оставихме - бяхме с ревящо бебе, жена ми тръгне да гони колата, аз бях малко по-хладнокръвен и останах при бебенцето, но в кр. сметка забравихме да оставиме наши координати.... просто в такава ситуация, човек не винаги реагира по най-правилния начин... затова и пуснах темата, ако пострадалия и/или негови познати четат тук, да се свържат с мен, ако е необходимо.
            "Светлината си въобразява,че се движи по-бързо от всичко друго,но бърка.Колкото и да припира,открива,че мракът е стигнал пръв и вече я чака."-Т.Пратчет
            (Fiat 131 ABARTH 103 kW, Aprilia Tuono RSV 1000)

            Коментар


              #7
              Евала колега! За това са на такова дередже всички коли - щото некадърници ги удрят и бягат! И аз така щях да направя, плюс снимки на беглеца, + телефон за контакти + подробно описание на колата виновник и шофьора! А представяте ли си - виждате как някой ви чупи колата, пали , и заминава!?!?! И после

              Коментар


                #8
                Около 300 лева и 6 месеца без книжка. Мисля че това е наказанието. Дано скоро не се качи в кола тая лелка. Бог да я пази да не удари някой, който не трябва.
                >>> PUNTO POWER - HGT<<<

                Коментар


                  #9
                  Браво! Имало и съвестни граждани.

                  Коментар


                    #10
                    аз по същия начин видях зад ВИНС как остъргаха една кола с един бус. Буса офейка , а аз имах лист в раницата си и оставих рег. номер да му набият чивиите на тоя .. !
                    Renault Clio Baccara 1.8 SPI 90hp
                    Бившо: Fiat Bravo SX 1.6 16v 103hp

                    Коментар

                    Working...
                    X