Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Помогнете за джанти

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Помогнете за джанти

    Някой може ли да ми каже дали може джанти 4x100 да станат на браво като неговите са 4x98.Kaзаха ми че има някакви болтове с чупещи глави, има ли нещо такова????

    #2
    да колега!!!! на 100 мм. може да ги сложиш на фиат, ама ти трябват болтове с раздвижни глави !!!!

    Коментар


      #3
      Има писано по темата, потърси, но не е препоръчително да се прави това.
      The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

      Коментар


        #4
        bravo

        a kade moga da namerq tezi boltove i kakva i e cenata????Писането на кирилица е задължително.Модераторски екип на fiat-bg.org

        Коментар


          #5
          аз знам,че ако сложиш джанти 4х100 на ФИАТ-а никога няма да можеш да балансираш добре гумите, и винаги ще ти бият на определена скорост това ми го е казал вулканизатор !
          Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD, 16V m-jet '04
          Ex Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD '04; Ex Alfa Romeo 156 1.9 JTD '01; Ex Fiat Coupe 2.0 '95; Ex Fiat Tipo 1.6 i.e. '93; Ex Fiat 131 Mirafiori 1.4 i.e. '82; Ex Opel Vectra C 1.9 CDTI '05 Elegance, Automatic

          Коментар


            #6
            Аз карах с 4х100 с обикновени болтове.При висока скорост,при рязко спиране има силно биене на волана.
            И да знаете!!!За всичко е виновна твърдата вода

            Коментар


              #7
              В момента съм с джанти 4x100 със болтове с изместен център или както казват по горе колегите с една приставка към болта която позволява да обере луфта и болта да влезне правилно. Днес карах с висока скорост е само до 160 и няма никакви вибрации, може би има вибрации там където не слагат пръстен около болта на самата главина и не уплътнява джантата за главината.Предполагам разбрахте написаното
              Alfa Romeo 166 2,4 JTD
              Porsche 944 S2
              http://www.valmcrae.snimka.bg/
              http://vbox7.com/user:val_mcrae
              http://autoclubkarlovo.bulgarianforum.net

              Коментар


                #8
                И аз съм с такива болтове и 4х100 джанти и немам никви ядове вече6 месеца, Джантите са OZ и си дойдоха с тия болтове от италия на колата :D

                Коментар


                  #9
                  моите които ми ги откраднаха бяха 4х100 с болтове на алуминиеви джанти (обикновенни)Потърси темата която се казва "кражба на джанти" ако искаш да ги видиш как изглеждат, много коли Renault са с такива джанти, единствено на главините трябваше едни метални пръстени за да легнат както трябваПросто има джанти които имат по големи отвори и нормалните болтове се навиват добреНямал съм проблеми с тресене до 190км/ч, всъщност това е най високата скорост която съм вдигал с това браво

                  Коментар


                    #10
                    k

                    аз карах с опелски джанти известно време с обикновенни болтове и нямах никви проблеми.но щом колегите казват че нестават
                    uno-1.5i понто 1.2i

                    Коментар


                      #11
                      Те стават, НО не е препоръчително!Историята познава не един и два случая на прецакани главини, скъсани болтове и прочие проблеми, произлезли от разликата в междуболтовото разстояние!

                      Коментар

                      Working...
                      X