Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

802.11n рутер? Какъв?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    802.11n рутер? Какъв?

    Здравейте.До неделя трябва да си купя въпросния рутер и някой от вас ако има идея точно кой модел нека сподели.Нещо рутерите при "n" стандарта ми отбягват, не съм ги тествал лично, та за това събирам и други мнения.За сега съм се спрял на Buffalo WZR2-G300N. Цената ми допада доста.Да кажа, че и цена от порядъка на 200лв няма да дам, та за това приемам всякакви съвети и предложения, пък да видим...
    A20DTH ЖТД ама не баш
    1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
    Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

    #2
    Re: 802.11n рутер? Какъв?

    BO написа:
    Здравейте.До неделя трябва да си купя въпросния рутер и някой от вас ако има идея точно кой модел нека сподели.Нещо рутерите при "n" стандарта ми отбягват, не съм ги тествал лично, та за това събирам и други мнения.За сега съм се спрял на Buffalo WZR2-G300N. Цената ми допада доста.Да кажа, че и цена от порядъка на 200лв няма да дам, та за това приемам всякакви съвети и предложения, пък да видим...
    edimaxвиж там на edimax.com - само 1 е модела с Nако искаш имам един на дилърска цена за колеги от форума edit- аз от опит препоръчвам едимакс - с едно ВАЖНО уточнение - препоръчвам ъпдейт на фирмуера преди първото използване

    Коментар


      #3
      Re: 802.11n рутер? Какъв?

      u_bo написа:
      BO написа:
      Здравейте.До неделя трябва да си купя въпросния рутер и някой от вас ако има идея точно кой модел нека сподели.Нещо рутерите при "n" стандарта ми отбягват, не съм ги тествал лично, та за това събирам и други мнения.За сега съм се спрял на Buffalo WZR2-G300N. Цената ми допада доста.Да кажа, че и цена от порядъка на 200лв няма да дам, та за това приемам всякакви съвети и предложения, пък да видим...
      edimaxвиж там на edimax.com - само 1 е модела с Nако искаш имам един на дилърска цена за колеги от форума
      Казвай цена...Преди работих в една фирма, която беше вносител на Едимакс, след това Вали прецака тази фирма...Да не работиш във Вали -ул.
      A20DTH ЖТД ама не баш
      1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
      Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

      Коментар


        #4
        93 лв.ще пътувам в събота, ако искаш може да се срещнем ... да раздвижиш колата

        Коментар


          #5
          имам и 1 бр. WK 1068 = 6204WG+ USB Wi Fi 7318UG за 68 лв. ,

          Коментар


            #6
            u_bo написа:
            93 лв.ще пътувам в събота, ако искаш може да се срещнем ... да раздвижиш колата
            А бе взимам.Направо го вземи в събота щом ще идваш до София, поне така разбрах :P Предполагам, че става въпрос за този модел - http://www.edimax.com/en/produce_det...=123&pd_id=222 - дай пък ще го пробвам да видим какво ще излезе в крайна сметка
            A20DTH ЖТД ама не баш
            1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
            Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

            Коментар


              #7
              Вземай Edimax 6504 - вече 27 дни откакто съм го сложил и не ми се налага да го рестартирам. и обезателно смени firmware. Има един недостатък с UPnP - който се забелязва при работа с Windows Home Server, ам не е болка за умиране.
              Брава 1.6 16V ELX
              Пунто 1.2 60 S.S.Cult - на жената

              Коментар


                #8
                bright написа:
                Вземай Edimax 6504 - вече 27 дни откакто съм го сложил и не ми се налага да го рестартирам. и обезателно смени firmware. Има един недостатък с UPnP - който се забелязва при работа с Windows Home Server, ам не е болка за умиране.
                Ами вече 2 дни съм го пуснал в нас и ще видим А защо да му сменям фирмуеър-а? Какъв е по-точно проблема, който се наблюдава. Естествено, че UPnP съм го изключил :P
                A20DTH ЖТД ама не баш
                1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                Коментар


                  #9
                  BO написа:
                  bright написа:
                  Вземай Edimax 6504 - вече 27 дни откакто съм го сложил и не ми се налага да го рестартирам. и обезателно смени firmware. Има един недостатък с UPnP - който се забелязва при работа с Windows Home Server, ам не е болка за умиране.
                  Ами вече 2 дни съм го пуснал в нас и ще видим А защо да му сменям фирмуеър-а? Какъв е по-точно проблема, който се наблюдава. Естествено, че UPnP съм го изключил :P
                  все пак е .11 N Draft 2.0 - та затова е императив да го смениш,а иначе - не работеше с някои доставчици с DHCP - та при мен смяната беше наложителна

                  Коментар


                    #10
                    Погледни тази тема - http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...F0%F3%F2%E5%F0

                    Коментар


                      #11
                      fiat126 написа:
                      Погледни тази тема - http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...F0%F3%F2%E5%F0
                      правиш безкраен цикъл

                      Коментар


                        #12
                        u_bo написа:
                        fiat126 написа:
                        Погледни тази тема - http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...F0%F3%F2%E5%F0
                        правиш безкраен цикъл
                        Цикълът завършва с цената на този рутер За сега Едимакса за цената си няма надминат. Държи се доста добре, още не е забил
                        A20DTH ЖТД ама не баш
                        1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                        Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                        Коментар


                          #13
                          BO написа:
                          u_bo написа:
                          fiat126 написа:
                          Погледни тази тема - http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...F0%F3%F2%E5%F0
                          правиш безкраен цикъл
                          Цикълът завършва с цената на този рутер За сега Едимакса за цената си няма надминат. Държи се доста добре, още не е забил
                          е нали затова ти го препоръчах. от личен опит

                          Коментар

                          Working...
                          X