Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Взривове събудиха София!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Както каза човек преживял подобна трагедия в Русе преди 15 години, когато обаче са загинали 5 човека, който не го е преживял, той не знае за, какво става въпрос! Това, че някой е спал, друг е решил, че е гръмнала пиратка, или съседката е пръднала (извинете) не означава, че това, което се случи тази сутрин на някои от нас е мираж! Изписах много по темата и млъквам, че май всях достатъчно паника, а пък и Министерстевото на отбраната не можело да се осъди! В, кой свят живеете, не знам... Сигурен съм, че ако ви се строши стъклото на общото стълбище повече от половината тук ще чакате съседа да го оправи. И, ако трябва да се шегуваме на гърба на хората, които ще спят без прозорци тази нощ... аз мисля да си го спестя!Само да добавя. Ето ви малко означения, къде се намира кв. Суха река и мястото на инцидента. Разбира се с неголлеми точности! Някъде долу добре се вижда летището, където са намерени големи осколки. При положение, че преди Суха река в посока към мястото на инцидента няма високи сгради, можете да си представите, как се е усетил взрива на 13-тия етаж например!
    Frontera Sport, X20SE март 1998

    Коментар


      Абе хора, не че съм наясно с географията на София, но това го водят кв. Челопечене, а не Чепинци или Челопеч. Да не се бърка. Сега не ВЪ знам кви гугъл снимки вадите, но нали сте наясно, че са поне отпреди 3-4-5-6 години????
      Steliyan's Life!
      FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

      Коментар


        jenshen73 написа:
        Абе хора, не че съм наясно с географията на София, но това го водят кв. Челопечене, а не Чепинци или Челопеч. Да не се бърка. Сега не ВЪ знам кви гугъл снимки вадите, но нали сте наясно, че са поне отпреди 3-4-5-6 години????
        Не са чак толкова стари....току що гледах една от сградите в Бизнес Парк София, която я откриха скоро, а на сателитните снимки е с пръстта пред нея, преди да сложат плочите при вече построена. По моя преценка, снимката е от м.08 миналата година...

        Коментар


          jenshen73 написа:
          Абе хора, не че съм наясно с географията на София, но това го водят кв. Челопечене, а не Чепинци или Челопеч. Да не се бърка. Сега не ВЪ знам кви гугъл снимки вадите, но нали сте наясно, че са поне отпреди 3-4-5-6 години????
          Просто колегата Владим е допуснал лека неточност, това с червеното е склада гърмял днес...
          Прикачени файлове
          Alfa 156 1.8 TS 16V 144hp
          --- в сърцето завинаги... ---
          Fiat Tipo 1.4 DGT karb. 78hp

          Коментар


            пак ни отвличат вниманието от по-важните неща в държавицата!
            Fiat Punto S55 1.1
            Fiat Forever!

            Коментар


              Какво по-важно от един почти изгърмял квартал на София бе Пунто-С? То точно тези неща стават важни. Другите са борби за трупане на дивиденти от лица с бърза ликвидност...
              Steliyan's Life!
              FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

              Коментар


                не му е тука мястото да си говорим за конспирации, може да си направим друга тема, ако има желаещи. аз не съм някакъв манияк на тема световни заговори, ама все пак си мисля, че няма нищо случайно.1) няма почти изгрмял квартал на София - тия счупени джамци и кер’миди се оправят за нула време. не е в това въпросът, както съм казал и в по-горното си мнение - всички бедствия ги отнасяме ние обикновените хора. съчувствам на всички пострадали, най-важното е, че няма жертви. 2) така като гледам това нещо е 100% умишлено - тоест някой има полза. планове, в които се вписват други планове, маневри в други маневри, машинации, манипулации. докато народът брои счупени джамци и дограми, някой друг брои нещо друго."конспирацията е конспирация, защото никога не се разбира, че е конспирация." (Теория на конспирацията) абе както е казано - то ако в едно смътно време не удариш келепиря, то кога?
                Fiat Punto S55 1.1
                Fiat Forever!

                Коментар


                  EVITA написа:
                  ........Скандалите тука няма да накарат никого да си свърши работата.
                  Ето това е голяма истина.
                  "Що за човек е човекът, който не прави света по-добър?"

                  Коментар


                    Ето примерно, какво трябваше да се потули.http://dnes.dir.bg/2008/07/03/news3159447.html
                    Ex Fiat 126P
                    Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
                    Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
                    Alfa Romeo 147 1.6 TS
                    Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

                    Коментар


                      trace написа:
                      Ето примерно, какво трябваше да се потули.http://dnes.dir.bg/2008/07/03/news3159447.html
                      Е и? Да си забелязал наскоро някакви сериозни протести за нещо? Да сме окупирали лайнярите в парламента, или нещо подобно? На народа вече му е все тая! Важното е, че има пари за "леб" и лук! Защо, като са ни скъпи горивата и ниски заплатите не простестираме да се намалят акцизите? Нашите представители в европарламента дори били гласували против намаляването на акцизите, като цяло в Европа! Тогава не трябваше ли да се струпаме пред парламента с камъни и коктейли Молотов?Дори си ни е и толкоз... А за този, който спомена, че керемиди и дограми се оправят за нула време, искам да го попитам, колко струва една нова дограма и, колко мисли, че изкарват хората от Челопечене? И дали случайно тези взривове не са повлияли на цялостното състояние на къщите. Ама хайде да не ровя повече по случая, казахме си всичко май.Скандали тук не виждам, само спорове! А в това всеки да изразява и защитава мнението си, не виждам нищо лошо!
                      Frontera Sport, X20SE март 1998

                      Коментар


                        ^^^ ТОЗИ, чети докрай какво съм написал, не половинчато. ОБИКНОВЕНИТЕ ХОРА ВИНАГИ ГО ОТНАСЯТ.
                        Fiat Punto S55 1.1
                        Fiat Forever!

                        Коментар


                          Vladim написа:
                          Immortal написа:
                          ...Какво бих могъл да направя аз от далечната провинция, като всичко вече се е случило?!
                          Честно казано нищо... само може да се замислиш, че все пак си в България и това се е случило именно в таз държава! С подобни складове е обсипана цяла България! Аз поне се сещам за един над село Студена пернишко и складовете на Арсенал до село Бузовград. Разбира се сега малоумниците ще се засилят да правят проверки и нещата в някаква степен ще се подобрят. Сега се разминахме на косъм, ами ако имаше жертви? И в крайна сметка нали тук си чешем езиците... като няма, кой да излезе на площада и да крещи оставка, като няма, кой да смени счупените прозорци...
                          Мислиш ли? АКо си снимал (или поне гледал) Слави снощи, щеше да знаеш, че и в този склад само преди месец е правена проверка, която е установила сума нередности и реална опасност от самовзривяване...каквото и стана. (дали е самовзривяване не е ясно, но и едва ли някога ще се установи със сигурност де).Ето и цялата статия от вестник "Българска армия" от преди месец: http://news.ibox.bg/news/id_596223942

                          Коментар


                            Ако това нещо наистина е предизвикано умишлено, просто.......нямам думи. Затъваме, затъваме.....все по-дълбоко затъваме. Чак ми е мъчно за самите нас, повярвайте ми. В каква държава сме се родили, божееее.......

                            Коментар


                              само едно съжелявам колеги от София за простотията която сте изтърпяли ....случайни неща няма ... но най-много съжелявам за Бг като цяло ...няма оправия ...
                              ---- ФИАТ БРАВА 1.6 16V 2000г ----

                              Коментар


                                Авео написа:
                                Ако това нещо наистина е предизвикано умишлено, просто.......нямам думи. Затъваме, затъваме.....все по-дълбоко затъваме. Чак ми е мъчно за самите нас, повярвайте ми. В каква държава сме се родили, божееее.......
                                Аз като оптимист да кажа - и по лошо има...

                                Коментар

                                Working...
                                X