Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Взривове събудиха София!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Някой знае ли точно къде е този склад?п.п.Ако не съм хванал добре района, ето линк , някой който е наясно да го даде по-добре:http://maps.google.com/?ie=UTF8&ll=4...75188&t=h&z=14
    Прикачени файлове
    Alfa 156 1.8 TS 16V 144hp
    --- в сърцето завинаги... ---
    Fiat Tipo 1.4 DGT karb. 78hp

    Коментар


      Хора, аз живея в "зоната". Дано никога не преживеете това,което преживяхме тук.Преди час се прибрах,слушам Б.Б. и Емел по телевизията и разни генерали-казват,че вече няма взривове,а аз чувам как гърми и в момента.В кой двумилионен град на света държат толкова боеприпаси.Само нашите нещастни боклуци/не се извинявам за израза/.
      Автомобилът е просто добавка към гумите иджантите

      Коментар


        От гугъл.
        Прикачени файлове
        Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
        Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

        Коментар


          Спомнях си едно време по ученията на които съм ходил че горихме в печките по палатките тротил.Той се взривява само от детонация. Ако се изложи на огън той просто гори. Примерно гори както сапун хвърлен в огън.Затова и тротилът винаги се съхранява отделно от други боеприпаси. Явно това ни е спасило днес от по голям взрив.Не че не може да прехвъкне нещо от друг склад и да го детонира ... имали сме късмет.

          Коментар


            Tornado написа:
            От гугъл.
            Ъ?!!?? Не може да е т’ва... Първо, че е доста далеч от Чепинци, а и е на няма и 100м от къщите на Челопеч...
            Прикачени файлове
            Alfa 156 1.8 TS 16V 144hp
            --- в сърцето завинаги... ---
            Fiat Tipo 1.4 DGT karb. 78hp

            Коментар


              ilkor написа:
              Спомнях си едно време по ученията на които съм ходил че горихме в печките по палатките тротил.Той се взривява само от детонация. Ако се изложи на огън той просто гори. Примерно гори както сапун хвърлен в огън.Затова и тротилът винаги се съхранява отделно от други боеприпаси. Явно това ни е спасило днес от по голям взрив.Не че не може да прехвъкне нещо от друг склад и да го детонира ... имали сме късмет.
              Точно и правилно.Тротила се взривява само от детонация ,но за разпалване на печка е желателно да се настърже иначе може да направи БУМ.
              Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
              Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

              Коментар


                Tornado написа:
                Затова и тротилът винаги се съхранява отделно от други боеприпаси. Явно това ни е спасило днес от по голям взрив.Не че не може да прехвъкне нещо от друг склад и да го детонира ... имали сме късмет.Точно и правилно.Тротила се взривява само от детонация ,но за разпалване на печка е желателно да се настърже иначе може да направи БУМ.
                Абсолютно вярно....понеже навремето бях сапьор..2г. та си палехме печките с TNT (настърган) или малко напалм. :D В случая обаче държавата не реагира адекватно.......(що ли не се учудвам)?
                Brava 1.6 16v ELX 2001г.
                Punto М2 1.2 SX 2000г.
                МРАЗЯ НАП!!!

                Коментар


                  Това ли е мястото?
                  Прикачени файлове
                  Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                  Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                  Коментар


                    Предричам масово напиване в някаква сграда.....виждам заснежени върхове......май се вижда и нещо дълго и тънко на някакви железа, отдолу има огън.....отгоре пуши. Също така виждам и съвсем мъгляв образ на нещо като човек, който се подпира на някакъв парапет, в ръката си държи нещо, което не мога да определя, но стойката е странна.....освен това възможностите ми позволяват и да маркирам приблизителната дата - мисля че събитието е някъде към края на юли.....ако получа още привидения, ще ви пиша....Отивам да се подпра на лявата си ръка със притворени очи и премрежен поглед, навирен към небето....до скоро...Числата са: 2, 20, 29, 35, 5 и 9

                    Коментар


                      Авео написа:
                      Предричам масово напиване в някаква сграда.....виждам заснежени върхове......май се вижда и нещо дълго и тънко на някакви железа, отдолу има огън.....отгоре пуши. Също така виждам и съвсем мъгляв образ на нещо като човек, който се подпира на някакъв парапет, в ръката си държи нещо, което не мога да определя, но стойката е странна.....освен това възможностите ми позволяват и да маркирам приблизителната дата - мисля че събитието е някъде към края на юли.....ако получа още привидения, ще ви пиша....Отивам да се подпра на лявата си ръка със притворени очи и премрежен поглед, навирен към небето....до скоро...Числата са: 2, 20, 29, 35, 5 и 9
                      Влахина планина.
                      Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                      Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                      Коментар


                        Tornado написа:
                        Това ли е мястото?
                        Да, това вече мисля, че е въпросното място... и аз до него стигнах, като видях на макс.приближение боядисаните бордюрчета и добре оградената зона...
                        Прикачени файлове
                        Alfa 156 1.8 TS 16V 144hp
                        --- в сърцето завинаги... ---
                        Fiat Tipo 1.4 DGT karb. 78hp

                        Коментар


                          скраднаха бомбите патрони........,продадаха ги.дойде време за ревизия взрив и някой пак забогатя с няколко стотин милиона
                          A3 1.9TDI 131к.с помпа-дюза 2002г 6 скорости 5 ВРАТИ вече 160+к.с
                          Punto Sporting 1.9JTD 2003
                          ex. Fiat Marea TD100 1998

                          Коментар


                            Авео написа:
                            .....виждам заснежени върхове......приблизителната дата - мисля че събитието е някъде към края на юли.....
                            Това ще да е: а) Някъде по Хималаите б) ГДЛ (Главно Действащо Лице) се е напило на някоя хижа и съзира плакат с планини както си лежи на масата в) ГДЛ толкова е преяло с това дет се е пекло и препило с това дет е текло, че вече бълнува....Абе при всяко положение, добри неща виждаш, добри... Аз напоследък па бая сънувам едни печива, едни бири, едни палатки на Дерето...

                            Коментар


                              Ако на някой му трябват стъкла да казва, имам едни дограми за изхвърляне.Ето и един линк с видео от събитието.http://www.givistudio.com/bg/services/1:73-video.html
                              Ex Fiat 126P
                              Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
                              Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
                              Alfa Romeo 147 1.6 TS
                              Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

                              Коментар


                                trajal написа:
                                Хора, аз живея в "зоната". Дано никога не преживеете това,което преживяхме тук.Преди час се прибрах,слушам Б.Б. и Емел по телевизията и разни генерали-казват,че вече няма взривове,а аз чувам как гърми и в момента.В кой двумилионен град на света държат толкова боеприпаси.Само нашите нещастни боклуци/не се извинявам за израза/.
                                Да, все още се чуват взривове!!! И аз се прибирам преди малко в Сухата река и от време на време се чуват леки взривове и земята, т.е. пода потреперва...
                                Alfa 156 1.8 TS 16V 144hp
                                --- в сърцето завинаги... ---
                                Fiat Tipo 1.4 DGT karb. 78hp

                                Коментар

                                Working...
                                X