Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Цената на газта скача...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Цената на газта скача...

    Ето тук http://money.ibox.bg/news/id_1231163749прочетох,че цената на газта се вдига с близо 4%. При всички случаи има бензиностанции ,които зареждат с чужда газ (не от лукойл),но ще си вдигнат и те цените,за да правят по-големи печалби....
    Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
    Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

    #2
    Само трябва да ви радва това ,че не скача със 40 %.
    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

    Коментар


      #3
      Стига бе всичко на пук ми върви, вчера сложих АГУ, ако и газта вдигнат ще се самообеся и ще изчезна безкрайно
      --Старата ръжда любов не хваща!--
      156 sportwagon 1,9 jtd 115
      ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

      Коментар


        #4
        Споко,ще ти олекне като видиш след 2 дни нови цени на бензина,а те са неизбежни с оглед повишаването на петрола.
        Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
        Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

        Коментар


          #5
          спокойнои аз преди 2 години като я сложих вбеше левчеза две седмици стана 1,15после пак паднаа и разликата с бензина е толкова голяма, че икономията е сигурна
          2015 Renault Megane Expression GT
          2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
          Всичко за FIAT Bravo 2007

          Коментар


            #6
            Както каза снощи Годжи "нека бензина да стане 5лв, да се видиме кои сме чорбаджиите" :D , хич не е до смях, ама ще видиме тая държава до къде ще го докара с тия горива или ще вадиме велосипедите от гаражите
            punto HGT

            Коментар


              #7
              Аз моя мисля да го брандирам с марка Fiat :DИ сериозно, бензина е 2.2 пъти по-скъп от газта, да не говорим за дизела.Газта си е най-доброто гориво. Ще взема и печката в къщи да сменя :D
              Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
              Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

              Коментар


                #8
                Да аз на велосиПЕД не се качвам, особенно във ВТ с тези нащ’е баири. Японците нали патентоваха агрегата на вода сега чакаме да влезе в масово производство и ще копаем кладенци
                --Старата ръжда любов не хваща!--
                156 sportwagon 1,9 jtd 115
                ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

                Коментар


                  #9
                  Днес Лукойл Радомир газ 1.18Преди 10тина дни беше 1.08
                  VTS 16V

                  Коментар


                    #10
                    Днес като тръгвах за плаж на Шел заредих газ-1.18 и бензин-2.51
                    COUPE 1.8 16V
                    Volvo XC90 T6

                    Коментар


                      #11
                      гориво

                      тио бензина се вдига ам гаста няма да остане назад бадете сигорни
                      uno-1.5i понто 1.2i

                      Коментар


                        #12
                        Газта я държат на синджир защото производството и отоплението на богатите страни е на газ, а бензина и дизела не ги е.е- да си правят сметка транспортните фирми и гражданите, тия последните пък в очите на политиците и индустриалците кучета ги яли и хептем пък не ги е.е за тях. Yellow_Flash_Colorz_PDT_15
                        Brava 1.2 16V 82 к.с. 2000г.

                        Коментар


                          #13
                          КИМИ написа:
                          Газта я държат на синджир защото производството и отоплението на богатите страни е на газ, а бензина и дизела не ги е.е- да си правят сметка транспортните фирми и гражданите, тия последните пък в очите на политиците и индустриалците кучета ги яли и хептем пък не ги е.е за тях. Yellow_Flash_Colorz_PDT_15
                          Не съвсем, колега.Технологично, пропана и бутана са леки фракции (получават се в началото на процеса крекинг на суровия петрол) и разходите за тяхното добиване са в пъти по-ниски от тези на бензините, дизеловите горива, мазутите и т.н.). Аз от десет години карам авомобил на газ и цената му винаги е била около 50% от тази на бензина. Отделен въпрос е, че Лукойл продава пропан-бутана на килограм за почти същата цена за която ние го купуваме на литър по бензиностанциите.(1кг. ~ 1.8 л.) Можеш и сам да направиш сметката.
                          Настоящата - Ford Focus ST
                          Бившата - Bravo GT - мъничко, черничко, тук - там стъпва ...
                          Франкенщайн - R.I.P.
                          Fiat Ducato Heku Wohnmobill 530 '87 - НАБОРЪТ

                          Коментар


                            #14
                            Хайде сега с нови 2,6% в рамките на 2 дни.Това си е чист рекет от страна на лукойл,понеже сега хората ще тръгнат да пътуват към морето и искат не искат ще зареждат
                            Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
                            Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

                            Коментар


                              #15
                              Колкото и да скача газта все ще е по добре от бензина съгласен съм с колегитеМакар че кат осе замсиля днеска зареждам за 1,18 а като сложих газовата първото ми зареждане беше на 1,00лв (01.02.200 !!!
                              Brava 103HP
                              ''Фиата тръгва там където Голфа спира''

                              Коментар

                              Working...
                              X