Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Гледахте ли току що по новините...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Гледахте ли току що по новините...

    ....клипчето с образа на Исус над къщата.......дано някой не ме наскочи, но буквално останах шокиран. Почвам да се ровя из мрежата, не може клипа да не са го качили някъде...Не съм дълбоко-религиозен човек, но клипа ми въздейства някак си...Изрових го от архива на емисията в сайта на БНТ:Нашият зрител Цветомир Цеков ни изпрати кадри, които получил от строители, работили на къща в село край Видин.Те заснели кадрите по време на буря, според нашия зрител, това, което се вижда, е огнена фигура, която прилича на Исус Христос. Строителите разказват, че фигурата се появила над една къща и стояла там няколко минути, след което изчезнала.

    #2
    Искам да го видя
    BMW E90 320D
    ех. FIAT COUPE 2.0 16V
    ex. FIAT BRAVO 1.6 16V
    ex. ALFA ROMEO 145 BOXER engine

    Коментар


      #3
      Освен да ви изпратя една снимка с дявол в Казанлък друго не мога да ви кажа.Те вчера и с радиацията се шегуваха ,че и мен загряваха нали бях наряд и съм длъжен да я измервам.
      Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
      Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

      Коментар


        #4
        Абе... те по БНТ-то някога и предаване в, което съобщиха за авария в АЕЦ-а излъчиха... :D
        Frontera Sport, X20SE март 1998

        Коментар


          #5
          Re: Гледахте ли току що по новините...

          Авео написа:
          ....клипчето с образа на Исус над къщата.......дано някой не ме наскочи, но буквално останах шокиран. ... ...Строителите разказват ...
          Докато не ни се яви Въпросния лично, да пием по една ракия, не можем да повярваме на такива новини. А строителите нека си разказват... :D
          Когда мне становится скучно, я отправляю сообщение на случайный номер: "Я спрятал тело... Что дальше?"

          Коментар


            #6
            Re: Гледахте ли току що по новините...

            simeon3000 написа:
            Авео написа:
            ....клипчето с образа на Исус над къщата.......дано някой не ме наскочи, но буквално останах шокиран. ... ...Строителите разказват ...
            Докато не ни се яви Въпросния лично, да пием по една ракия, не можем да повярваме на такива новини. А строителите нека си разказват... :D
            Пиши каква ракия пиеш за да си сигурен че ще ти се яви с любимата марка.
            Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

            Коментар


              #7
              Като бях в казармата в поделението се появи бяла лястовица. То не беше радост, всички да я гледат... подполковник Йотов ми изкара акъла, когато макар и дневален се бях разпищолевил по чехли, а той нахълта да търси контакт за камерата си. После стана ясно,ч е онези доваци от БМО са хванали лястовичка и са я боядисали.Но който потърси из броевете на Българска Армия от ’97 ма ще попадне на заглавие "Бяла лястовица сви гнесдо под стряхата на Айтоската танкова бригада"
              like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

              Коментар


                #8
                http://web.btv.bg/videos/users_matter.pcgiНа 2-ра страница е ...

                Коментар


                  #9
                  "Огньовете на свети Елм са особен вид електрически изпразвания във формата на четкообразнисветения или пламъчета. Появяват се по острите върхове на извисяващи се над земната повърх-ност предмети -- кули, мачти, самотни дървета,както и по острите върхове на скалите, а понякогаи по хора и животни. Названието си са получили през средните векове по името на църквата ,,СветиЕлм", на чиято кула често били наблюдавани. Огньовете на свети Елм се появяват, когато напре-жението на електрическото поле на атмосферата около острието достигне особено високи стойности(до 30 000 в/см) -- по време на буря или при приближаването й, зиме по време на виелица. Огньо-вете на свети Елм представляват особен вид коронно електрическо изпразване."http://kosmos.pass.as/static/kosmos/1966/03/pg_0021.htmНе ме захапвайте за глезена, ама скоро май водихме спора "Божествено <-> Научно" и за това кой и защо е вярващ и атеист... Странно ми е, ако това се беше случило на място където боговете са други... Аллах, Буда, ами маите или инките... Безграничное човешкото въображение. Ами ако бе станало някъде, където няма кой да го види? Нямаше ли да е разочарован Бог, че никой не е видял явяването му? И започва да прилича малко на сюжет от Тери Пратчет... Вдига ли шум дърво падащо в гората, ако няма кой да го чуе... Моля никой да не се засяга от мнението ми Аз съм заклет атеист и вярвам в логичното и научно обяснение на всичко около мен. Ако не е огъня на свети Елм, със сигурност ще има друго нормално обяснениеП.С.: Няма да ви разправям какви неща почваше да прави една от антените на станциите в казармата (25 метров дипол) при наближаваща буря... откачаш я от станциятаи като висне свободно и събере достатъчно статика от мълниите... започваше да съска като гневна змия и да се гърчи като жива... Няма да ви разправям колко страх съм брал, да не затрещи нощеска, да изкочи искра и да се подпаля... бях се научил да спя като заек

                  Коментар


                    #10
                    На Рогатия е дело това според мен За какво му е на всевишния да се показва в този вид, да плаши стадото си?Каква полза би имал Той, да се показва ей така ?!

                    Коментар


                      #11
                      хехе пичове това е снимано през прозорец и е отражение на лампа в стаята...
                      Jeep Grand Cherokee 3.1TDI
                      Fiat Bravo GT 1,9 JTD 105к.с. 2000г.

                      Коментар


                        #12
                        Immortal написа:
                        На Рогатия е дело това според мен За какво му е на всевишния да се показва в този вид, да плаши стадото си?Каква полза би имал Той, да се показва ей така ?!
                        Недостойни сме ние за да прозрем замисъла Му.
                        like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

                        Коментар


                          #13
                          Бил Гейтс си заминава и Господ е решил, че няма повече работа на земята, ко толкова. А тия взривове днес са от новата система за контрол на температура в ада, въведена от М$...

                          Коментар


                            #14
                            LiGuru написа:
                            Бил Гейтс си заминава и Господ е решил, че няма повече работа на земята, ко толкова. А тия взривове днес са от новата система за контрол на температура в ада, въведена от М$...
                            Абе Фюреро е виновен за всичко бе

                            Коментар

                            Working...
                            X