Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Как се казваше тази анимация??

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Как се казваше тази анимация??

    може ли някой да каже как се казваше тази анимация ??едно време я даваха по БНТ-то
    Прикачени файлове
    Mercedes E200 coupe

    #2
    Обичам анимациони филмчета , обаче този шут ми е непознат. Само като си спомня как ходих ме на кино в неделя да гледа ме " Ну, пагоди".Edit: Това не беше ли едно жълто патенце?
    SEAT Leon Cupra 300
    Triumph Street Triple 765 R

    Коментар


      #3
      Това е Tweety,а анимацията се казва Silvester and Tweety.Въпреки че не се сещам да съм го виждал така облечено това пате,предполагам е то.

      Коментар


        #4
        Не е това туити. Друго беше.

        Коментар


          #5
          Това беше едно френско вечно сърдито пате. Обикновено на чисто бял екран правеше разни скечове. Даваха го едно време в паузата на разни спортни събития.

          Коментар


            #6
            ls1 написа:
            Това беше едно френско вечно сърдито пате. Обикновено на чисто бял екран правеше разни скечове. Даваха го едно време в паузата на разни спортни събития.
            Да прав си,точно то е,но как се казва...

            Коментар


              #7
              Воала http://youtube.com/watch?v=Fo_MbR5q09MПатето се казва Пиаф, Le Piaf. В YouTube има няколко серийки, достатъчно да начешеш крастата.

              Коментар


                #8
                В паузите на мачовете даваха и едни анимации за едни зли котараци и едни хипопотами. Играеха разни спортове и котараците все се опитваха да пробутат мръсни номера на хипопотамите . :D
                Пеш
                ----
                Ex Peugeot 206 -Служебен
                ----
                Ex Brava 1.6 16V ELX

                Коментар


                  #9
                  ls1 написа:
                  Воала http://youtube.com/watch?v=Fo_MbR5q09MПатето се казва Пиаф, Le Piaf. В YouTube има няколко серийки, достатъчно да начешеш крастата.
                  Колега много благодаря точно това е
                  Mercedes E200 coupe

                  Коментар


                    #10
                    toshe написа:
                    В паузите на мачовете даваха и едни анимации за едни зли котараци и едни хипопотами. Играеха разни спортове и котараците все се опитваха да пробутат мръсни номера на хипопотамите . :D
                    Нннн-няу
                    Когда мне становится скучно, я отправляю сообщение на случайный номер: "Я спрятал тело... Что дальше?"

                    Коментар


                      #11
                      toshe написа:
                      В паузите на мачовете даваха и едни анимации за едни зли котараци и едни хипопотами. Играеха разни спортове и котараците все се опитваха да пробутат мръсни номера на хипопотамите . :D
                      Казва се Sports Cartoon ето линк към 47 минутки филмчеhttp://micurl.com/j6od2rСъжалявам нещо в името на файла ми пречи да излезе като линк, така че copy/paste ползвайте. Ако имате проблем просто влезте в www.data.bg и ползвайте търсачката с ключова дума Sports Cartoon излиза само един резултат.Линкът вече е оправен.Модераторски екип на fiat-bg.org.

                      Коментар


                        #12
                        А помните ли една анимацийка, която даваха по Нова за една канална мишка с много гадничък смях... май Балин се казваше. Беше ми любимото Къде ли не съм търсил да намеря филмче за тоя мишок... обаче никъде няма.
                        M-Benz E 250 TD 150hp
                        M-Benz 200d 75 hp
                        Peugeot Bipper 1,3 HDI много малко конски сили

                        Коментар


                          #13
                          http://zazz.bg/play:81e78213хахахаха А помните ли тези? Пак ги даваха по паузите на мачоветеАз пък отдавна търся имената на 2 анимации, а и ако може самите филмчета:1. Първото е за една гола костенурка, дето спасяваше приятелите си и накрая я наградиха с една немска каска, която да ползва за черупка2. Второто е за 2 бели мечки по коледа, които се караха при кого да е елхата И бяха едни яки номерца и преебушки

                          Коментар


                            #14
                            VooDoo написа:
                            Обичам анимациони филмчета , обаче този шут ми е непознат. Само като си спомня как ходих ме на кино в неделя да гледа ме " Ну, пагоди".Edit: Това не беше ли едно жълто патенце?
                            Не се сдържах и на фона на веселата тема ще я вкисна като ти направя малко граматически грешки:Ходих МЕ всъщност е ходихме - да не би да правиш пауза като я произнасяш "Ходих ме"...Гледа МЕ - по същия начин освен ако не отговаряш на нечий въпрос "Какво прави баба ти?" Отговора би бил правилно "Гледа МЕ", но иначе когато си ходил с някого "Да гледаТЕ" нещо следователно спокойно можеш да го кажеш "ГледаМе"...Знаеш ли колко тъпо звучи "гледаХ МЕ"... П.П. Освен разбира се ако не искаш да кажеш, че си гледал нещо дето се нарича "МЕ"
                            Steliyan's Life!
                            FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                            Коментар

                            Working...
                            X