Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ужасното ICQ 6 - има ли начин да си ползвам 5.1

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    При мен кюто ми известява кога получа мейл по АБВ пощата и затова си го ползвам най вече .
    Фиат Панда 1.2 2006година
    Синджира си идва ,а козата я няма...

    Коментар


      #17
      ogi28b написа:
      За да ти излиза всеки разговор в отделен прозорец:MAIN -> OPTIONS -> CUSTOMIZATION -> MESSAGES & FILES -> SHOW CONVERSATIONS: -> IN SEPERATE WINDOWSИ аз побеснявам катъо видя някоя програма да ми изкарва подпрозорците като табчета....Даже в word-а всеки файл ми излиза отделно, а не всички в един общ word-прозорец.
      Ей тва чукане чаках
      Punto SX 1.1 55

      Коментар


        #18
        Yavor написа:
        Ти па и ти...Аз доста време ползвах Трилиан за да си конектвам и ICQ и Yahoo Messenger и MSN Messenger, ама откакто се появи Скайпа ми е единствен комуникационен канал - и за говор, и за видео, и за чат...Даже имам приятели - пишат ми мейл да си пусна Кюто да ми пишат нещо...Хич не го и пускам вече.Та ако някой от вас ме търси - на скайп...Даже и на мобилния съм си го качил и мога да си чатя и през GPRS и Wi-Fi (ако има де)
        A aз от както имам мобилен телефон забравих какво е месинджър :D иначе си ползвам (рядко) ICQ протокола през Kopete, а основно ме тормозят закъснели пияндета по Skype....а аз я го видя я не.... За Wi-Fi-то в София почти на всякъде можеш да хванеш връзка, все още паролирането е на ниско ниво и не е проблем да се вържеш за десетина минути.Относно нотификацията за поща, ич не зависи от самия месинджър а от настроиките на пощата, аз нямам ICQ месинджър и пак получавам нотификация.

        Коментар


          #19
          Ами аз съм си с 5.1, шестицата е ужасна според мен.Друг е въпроса, че не го ползвам това айсикю от година вече.То всичките ми приятели минаха на скайп, та и аз покрай тях.
          Ex Fiat 126P
          Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
          Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
          Alfa Romeo 147 1.6 TS
          Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

          Коментар


            #20
            Не ми харесва, че Скайпа не си дават правата в/у протокола за комуникация, и затова те са единствените, които могат да правят приложение ползващо тази комуникация. Ето, ICQ клиента като не ти харесва, слагаш си QIP... , a при скайпа няма харесва-нехаресвам... каквото-такова!
            Alfa 156 1.8 TS 16V 144hp
            --- в сърцето завинаги... ---
            Fiat Tipo 1.4 DGT karb. 78hp

            Коментар


              #21

              Коментар


                #22
                Sandeto написа:
                Не ми харесва, че Скайпа не си дават правата в/у протокола за комуникация, и затова те са единствените, които могат да правят приложение ползващо тази комуникация. Ето, ICQ клиента като не ти харесва, слагаш си QIP... , a при скайпа няма харесва-нехаресвам... каквото-такова!
                Не съм сигурен,че това което казваш е напълно вярно.Мисля ,че във ВОИП програмите на бетамакс имаше опция за импортиране на листа от скайп.Вярно тогава би трябвало да отпадне опцията за пращане на файлове и картина,но пък може да се говори.между другото ви препоръчвам 12voip.com акто евтина алтернатива за водене на разговори.Към стационарен телефон в БГ е 0,00 цента, а към мобилен 10 цента без ДДС.С ДДС става 12 цента,което е близо 24 стотинки.Цена,която никой мобилен оператор не може да предложи за разговори към чужди мобилни мрежи :D Стана този пост един голям оффтопик....
                Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
                Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

                Коментар

                Working...
                X