Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Гей парад в София

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Нямам нищо против гейовете, но виж пдерастите не мога да ги трая.
    Alfa 159 SW 2.4 Ti
    Fiat Marea '99 1.6 16V ELX
    "...внимавай че тези италиански кочини много вървят."

    Коментар


      #17
      Vladim написа:
      Както каза Андрей Слабаков вчера, ако не бе раздувал толкова много и шумял, гейпарада щеше да си мине тихомълком без никой да разбере.
      Да, Андрей беше прав да ги нарича тия с истинското им име- педерасти, какво заоблят/замъгляват нещата с тва гейове. Те са си педерасти.
      Alfa Romeo 147 1.9 JTD 2005 Fulcrum

      Коментар


        #18
        Plastex написа:
        Да, Андрей беше прав да ги нарича тия с истинското им име- педерасти, какво заоблят/замъгляват нещата с тва гейове. Те са си педерасти.
        Е няма спор! Все едно на ромите да не им викаш мангали, или цигани! Но въпреки това държа на мнението си по-горе!
        Frontera Sport, X20SE март 1998

        Коментар


          #19
          Vladim написа:
          Но въпреки това държа на мнението си по-горе!
          И в тая му част ли-
          Vladim написа:
          ...защото по същата логика утре ще нападате с камъни парада на инвалидите да речем! Хитлер е мъртав, не знам дали знаете.
          Ако искаш и ние да държим на твоите мнения, не изказвай предположения какво ще направим утре, нека сами си решим, и да , знам, а и не само аз, че Хитлер е мъртъв.
          Alfa Romeo 147 1.9 JTD 2005 Fulcrum

          Коментар


            #20
            toshe написа:
            Atanas71 написа:
            tomny написа:
            Аз пък смятам, че е признак на простотия това, да преценяваш хората на база на сексуалната им ориентация. Това да си мъж ти е в главата, не в гащите.
            Ами мисли си така колега че това е признак на простотия но след като 19 год. ни управляват педераси за мен това не е простотия виж до каде ни докараха.Сега какво на парада трябва да им се кланяме че това е новото поколени политици.Днес ми се наложи да обяснявам на 10г-ят си син какьв е този парад за който слуша по телевизията, айде бегай ще ми разправяш кое било простотия и кое не.
            Освен крив хумор, аналогии на политици и педераси нямат място в темата. Да не забравяме, че и съдията, съдията ...Какво обясни на сина си?
            Какво съм обяснил на сина си ли Какъв ти е проблема какво те интерисува това и на теб ли да давам обяснение какво е педераст
            Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

            Коментар


              #21
              С какво точно ви попречи този парад? Щото аз в 16:30 точно имах среща в Хилтън и минах през моста на влюбените пък нито се заразих, нито ме изнасили някой?!

              Коментар


                #22
                Темата наистина е доста интерестна и за това реших и аз да се включа. Още в началото искам да кажа ,че съм 101% хетеросексуален, но въпреки това заставам зад идеята ,че хората със хомосексуални наклоности имат право да правят каквото си желят стига това да не нарушава законите и конституцията на страната. Тези хора са част от нас и не бива да бъдат дискриминирани, унижавани и подигравани. Българското общество трябва да се научи да бъде толерантно с тях.
                SEAT Leon Cupra 300
                Triumph Street Triple 765 R

                Коментар


                  #23
                  Atanas71 написа:
                  toshe написа:
                  Atanas71 написа:
                  tomny написа:
                  Аз пък смятам, че е признак на простотия това, да преценяваш хората на база на сексуалната им ориентация. Това да си мъж ти е в главата, не в гащите.
                  Ами мисли си така колега че това е признак на простотия но след като 19 год. ни управляват педераси за мен това не е простотия виж до каде ни докараха.Сега какво на парада трябва да им се кланяме че това е новото поколени политици.Днес ми се наложи да обяснявам на 10г-ят си син какьв е този парад за който слуша по телевизията, айде бегай ще ми разправяш кое било простотия и кое не.
                  Освен крив хумор, аналогии на политици и педераси нямат място в темата. Да не забравяме, че и съдията, съдията ...Какво обясни на сина си?
                  Какво съм обяснил на сина си ли Какъв ти е проблема какво те интерисува това и на теб ли да давам обяснение какво е педераст
                  По добре обясни на синът си думата хомосексуалист,ако не знаеш каквозначи чети:Полов нагон,влечение на лице към собственият си пол.А тази дума педераст поне аз незнам какво значи.Дай превод на друг език,или я намери в тълковният речник.Ще ми бъде интересно какво ще намериш.Със здраве!
                  Фиат Брава 1.4 12V 1998г

                  Коментар


                    #24
                    И не само с тях. Всеки с някъкви различия е тотално пренебрегнат и дискриминиран в България. Независимо дали говорим за гей, инвалид, сирак и прочее. За жалост на почит са ракията, чалгата и силикона- прекрасни добродетели. Адски тъпо, селско и първично е да се съди, някой по това с кой си ляга, какво гледа или какво обича да прави в свободното си време. На мен лично по никакъв, ама никакъв начин не ми пречат, хора са като мен, като теб и като всички останали имат право да гласност.

                    Коментар


                      #25
                      Vladim написа:
                      Интересно, как така ви дразнят "педалите", а циганите дето им плащате сметките за ток и вода ви кефят! ...........
                      а 2-те в едно Yellow_Flash_Colorz_PDT_38

                      Коментар


                        #26
                        Atanas71 написа:
                        toshe написа:
                        Atanas71 написа:
                        tomny написа:
                        Аз пък смятам, че е признак на простотия това, да преценяваш хората на база на сексуалната им ориентация. Това да си мъж ти е в главата, не в гащите.
                        Ами мисли си така колега че това е признак на простотия но след като 19 год. ни управляват педераси за мен това не е простотия виж до каде ни докараха.Сега какво на парада трябва да им се кланяме че това е новото поколени политици.Днес ми се наложи да обяснявам на 10г-ят си син какьв е този парад за който слуша по телевизията, айде бегай ще ми разправяш кое било простотия и кое не.
                        Освен крив хумор, аналогии на политици и педераси нямат място в темата. Да не забравяме, че и съдията, съдията ...Какво обясни на сина си?
                        Какво съм обяснил на сина си ли Какъв ти е проблема какво те интерисува това и на теб ли да давам обяснение какво е педераст
                        Запази спокойствие. Аз се замислих, какво бих обяснил и затова те попитах, като ми беше интересно дали би имало нещо общо между двете обяснения. Две момченца, двама татковци, на една и съща планета живеят - а обясненията им за гей парад - различни. Що ли?
                        Пеш
                        ----
                        Ex Peugeot 206 -Служебен
                        ----
                        Ex Brava 1.6 16V ELX

                        Коментар


                          #27
                          Има няколко "сюжетни" линии към темата за хомосексуализма.Първо естествено е дали ти си такъв(а) или не. Ако си гей, нама как да не подкрепяш парада. Естествено никой от форума не е такъв, затова прескачаме тази гледна точка.Второ, дали познаваш хомосексуален човек. Сигурен съм, че има форумци с познати или приятели гейове/лезбийки. Също съм сигурен, че според техни наблюдения това са хора със същите недостатъци и положителни черти като всички по света. Това са част от хората, които или подкрепят парада или нямат нищо против.Другата част от пишещите тук като им кажеш думата хомосексуален и се сещат за следните неща: Азис, "късни" филми ("веднъж гледах такова нещо, копеле, и щях да си издрайфам чарвата"), зле преоблечени мъже в женски дрехи гримирани в крещящ грим, пияни жени, които се целуват, казарменозатворнически истории, приятелски закачки (може би) и в крайна сметка борба със собственото си подсъзнание. т.е. невежество. Е тези хора няма как да подкрепят гей парада. Всъщност парада е насочен точно срещу тях. Не за да парадират със сексуалноста си, както го правят някои хетеросексуални мъже (виж по дискотеките какъв парад на "мъжественост" пада, как по улиците "мъжествени" мъже карат големи, черни коли, а "женствени" руси красавици експлоатират сексуалността си за материално облагодетелстване), а за да дадат шанс на обикновения хетеросексуален човек да види, че хомосексулистите са обикновени хора, които не искат да парадират със сексуалноста си, но и са достатъчно спокойни с нея за да се борят срещу дискриминацията.За това таткото на момченцето не трябва да му обеснява детайлите на сексуалния акт между хомосексуални, а да обясни, че хората са различни и всеки има право да живее както си иска, стига да не пречи на другите. Да обясни, че дискриминацията е вредно за обществото явление, с което интилигентните хора трябва да се борят.Що е то дискриминация? - За по пълна дефиниция: wiki Понятието включва всяко поставяне в неравностойно положение според раса, религия или вяра, пол, сексуална ориентация, полова идентичност, увреждане, народност или етнос, гражданство, възраст, образователен ценз, политическа принадлежност, имуществено състояние или на всякакви други признаци.Ако някой подкрепя дискриминация по сексуална ориетация, вероятността да подкрепи дискриминация по друг признак е доста голяма.Та борбата с дискриминацията е толерантност. Те не ти пречат, ти не им пречиш, ако може да изкарата някоя полза - плюс.Не е дискриминация според мен ако не приемаш и се бориш против - наркомани, неморални хора (много широка дефиниция), чалгаджии, голфаджии и "педераси".П.С.Преди 100 години е било хипер неморално да се държат двама млади ръка за ръка на обществено място. Преди 50 да се целуват. От 20-на години насам девствеността вече не е била задължителна при сключване на брак. Явно морала се променя през времето независимо дали го искаме или не.П.П.С.За всичко е виновен "интернетя". Преди де ша видиш мъже да са цалуват. Ма ся сганта са наговорила по "интернетя", видяла ко става по свитъ и ришила да гу напрай и у нас, пидирасити с пидираси. :D
                          Пеш
                          ----
                          Ex Peugeot 206 -Служебен
                          ----
                          Ex Brava 1.6 16V ELX

                          Коментар


                            #28
                            toshe написа:
                            Има няколко "сюжетни" линии към темата за хомосексуализма.Първо естествено е дали ти си такъв(а) или не. Ако си гей, нама как да не подкрепяш парада. Естествено никой от форума не е такъв, затова прескачаме тази гледна точка.Второ, дали познаваш хомосексуален човек. Сигурен съм, че има форумци с познати или приятели гейове/лезбийки. Също съм сигурен, че според техни наблюдения това са хора със същите недостатъци и положителни черти като всички по света. Това са част от хората, които или подкрепят парада или нямат нищо против.Другата част от пишещите тук като им кажеш думата хомосексуален и се сещат за следните неща: Азис, "късни" филми ("веднъж гледах такова нещо, копеле, и щях да си издрайфам чарвата"), зле преоблечени мъже в женски дрехи гримирани в крещящ грим, пияни жени, които се целуват, казарменозатворнически истории, приятелски закачки (може би) и в крайна сметка борба със собственото си подсъзнание. т.е. невежество. Е тези хора няма как да подкрепят гей парада. Всъщност парада е насочен точно срещу тях. Не за да парадират със сексуалноста си, както го правят някои хетеросексуални мъже (виж по дискотеките какъв парад на "мъжественост" пада, как по улиците "мъжествени" мъже карат големи, черни коли, а "женствени" руси красавици експлоатират сексуалността си за материално облагодетелстване), а за да дадат шанс на обикновения хетеросексуален човек да види, че хомосексулистите са обикновени хора, които не искат да парадират със сексуалноста си, но и са достатъчно спокойни с нея за да се борят срещу дискриминацията.За това таткото на момченцето не трябва да му обеснява детайлите на сексуалния акт между хомосексуални, а да обясни, че хората са различни и всеки има право да живее както си иска, стига да не пречи на другите. Да обясни, че дискриминацията е вредно за обществото явление, с което интилигентните хора трябва да се борят.Що е то дискриминация? - За по пълна дефиниция: wiki Понятието включва всяко поставяне в неравностойно положение според раса, религия или вяра, пол, сексуална ориентация, полова идентичност, увреждане, народност или етнос, гражданство, възраст, образователен ценз, политическа принадлежност, имуществено състояние или на всякакви други признаци.Ако някой подкрепя дискриминация по сексуална ориетация, вероятността да подкрепи дискриминация по друг признак е доста голяма.Та борбата с дискриминацията е толерантност. Те не ти пречат, ти не им пречиш, ако може да изкарата някоя полза - плюс.Не е дискриминация според мен ако не приемаш и се бориш против - наркомани, неморални хора (много широка дефиниция), чалгаджии, голфаджии и "педераси".П.С.Преди 100 години е било хипер неморално да се държат двама млади ръка за ръка на обществено място. Преди 50 да се целуват. От 20-на години насам девствеността вече не е била задължителна при сключване на брак. Явно морала се променя през времето независимо дали го искаме или не.П.П.С.За всичко е виновен "интернетя". Преди де ша видиш мъже да са цалуват. Ма ся сганта са наговорила по "интернетя", видяла ко става по свитъ и ришила да гу напрай и у нас, пидирасити с пидираси. :D
                            И какво сега - в името на самоутвърждението на обратните да търпим публичното демонстриране и утвърждаване на едно ненормално, болестно или наследствено предопределено състояние!!! Не забравяй, колега, че освен чисто физиологични аспекти, това състояние вече носи и социален подтекст - почва да се смята за шик, престижно, декадентско, модерно... А също така е антисоциално - каква раждаемост, какво развитие. Древна Спарта са били страхотни воини, но содомията е била на почит - в крайна сметка са паднали от Атина щото страхотните воини са намалявали прогресивно. Самоубийството на едно общество!!!А иначе нямам нищо против тези увредени хора да си правят каквото искат. Но не и тяхното състояние да се демонстрира и утвърждава!!!И също съм против дискриминацията! Но ако считаш, че е дискриминация да им се забрани да работят по училища, детски градини, въобще всякакъв достъп до младото поколение, да и аз бих ги дискриминирал. Това не може да е модел за подражание на младите и неувредените.Т.е., когато говорим за тотална толерантност и демокрация, следва да се замислим за последствията след 100 или 200 години. Броят на обратните мъже вече расте лавинообразно - т.е. примерът на такива паради и масови изяви явно е заразителен! Tolerance and the intolerable...А за мангалите да не говорим, щото е съвсем болна тема PS Някой беше писал, че едва ли не в тълковните речници нямало да има думата "педераст". Ще я има във всички речници - международна дума от древногръцки произход, синонимна на "педофил".
                            She was only a whisky maker but he loved her still.

                            Коментар


                              #29
                              Имаше едно предаване на "Сблъсък" посветено на педеругите. И от едната страна беше Светльо (от бившата Хиподил) а от другата страна бяха няква лесбийка и некъв педер. И Светльо напрао ги навря ..... (това е цензура). Ония му излизаха с номера, че педал не ставаш ами се раждаш такъв. И Светльо ги затапи с израза : Така ли ? Аз бебе педераст не съм вижал !!! И другото което ми хареса как ги затапи беше, по повод на това, че педера твърдеше, че това е въпрос на идеология. Свельо каза: Каква идеология бе? Да седите и да си джасате ташаците ( с извинение за израза) като камбаните на Ал. Невски !!!Тоя тогава ме съсъипа от смях.

                              Коментар


                                #30
                                Добре-е-е а сега си представете:-прибирате се към къщи и след завоя виждате добре облечен човек,целият в кръв-легнал на земята пъшкайки-държащ се за корема и виждайки ви започва да ви моли за помощ.......Та замислете се-едва ли някой ще пристъпи напред и ще го пита: - Гей ли си? всеки ще се опита да помогне.....Добре-е-е а сега си представете:-прибирате се към къщи и след завоя виждате човек целият в кръв-легнал на земята облечен с минижуп,който трудно се вижда от привличащите подледа мустаци -държащ се за корема -и виждайки ви започва да ви моли за помощ.........Какво ще направите?????
                                "Що за човек е човекът, който не прави света по-добър?"

                                Коментар

                                Working...
                                X