Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Гей парад в София

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Гей парад в София

    Колеги, смятате ли, че агресията срещу участниците в днешния гей парад е оправдана?
    Пеш
    ----
    Ex Peugeot 206 -Служебен
    ----
    Ex Brava 1.6 16V ELX

    #2
    Re: Гей парад в София

    toshe написа:
    Колеги, смятате ли, че агресията срещу участниците в днешния гей парад е оправдана?
    Да смятам че даже трябваше да покажем малко повече от нашия балкански нрав.Нека треперят от нас политиците . Голяма част от тях били гейове. Немога да се съглася с това че трябва да има чак такава демокрация тяхната работа е парадиране " ето виж колко съм модерен и западно напреднал". Незнам защо даже се наричат гейове та те са обикновени педераси гейовете имат пари да си плащат.Извинявам се за острия тон и искрено се надявам че несъм обидил някой И сега какво стана затвориха хора които са излязли да защитават мъжкото в тази държава а оставиха на свобода педерасите е как нали управниците са с тях , от една порода са
    Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

    Коментар


      #3
      Тъкмо се бяха насъбрали на камара педерасчетата... трябваше само една бомба по средата и да се очистим от изметта.
      Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят хаоса.

      Коментар


        #4
        абе и те са хора ... дайте им няколко часа да се накефят след тфа ги прейте кфото щете Yellow_Flash_Colorz_PDT_29
        Renault Clio Baccara 1.8 SPI 90hp
        Бившо: Fiat Bravo SX 1.6 16v 103hp

        Коментар


          #5
          B1keP_B0y написа:
          абе и те са хора ... дайте им няколко часа да се накефят след тфа ги прейте кфото щете Yellow_Flash_Colorz_PDT_29
          Полицайте не позволяват да правим с тях каквото щем Няма да правя извод от това Yellow_Flash_Colorz_PDT_07
          Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

          Коментар


            #6
            Аз пък смятам, че е признак на простотия това, да преценяваш хората на база на сексуалната им ориентация. Това да си мъж ти е в главата, не в гащите.

            Коментар


              #7
              tomny написа:
              Аз пък смятам, че е признак на простотия това, да преценяваш хората на база на сексуалната им ориентация. Това да си мъж ти е в главата, не в гащите.
              Ами мисли си така колега че това е признак на простотия но след като 19 год. ни управляват педераси за мен това не е простотия виж до каде ни докараха.Сега какво на парада трябва да им се кланяме че това е новото поколени политици.Днес ми се наложи да обяснявам на 10г-ят си син какьв е този парад за който слуша по телевизията, айде бегай ще ми разправяш кое било простотия и кое не.
              Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

              Коментар


                #8
                Аз подозирам кой е инициатора на това събитие
                ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

                Коментар


                  #9
                  Аман от педали... не само в прекия смисъл...
                  VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                  VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                  VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                  VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                  Нека Силата на бъде с Нас...

                  Коментар


                    #10
                    Atanas71 написа:
                    tomny написа:
                    Аз пък смятам, че е признак на простотия това, да преценяваш хората на база на сексуалната им ориентация. Това да си мъж ти е в главата, не в гащите.
                    Ами мисли си така колега че това е признак на простотия но след като 19 год. ни управляват педераси за мен това не е простотия виж до каде ни докараха.Сега какво на парада трябва да им се кланяме че това е новото поколени политици.Днес ми се наложи да обяснявам на 10г-ят си син какьв е този парад за който слуша по телевизията, айде бегай ще ми разправяш кое било простотия и кое не.
                    Освен крив хумор, аналогии на политици и педераси нямат място в темата. Да не забравяме, че и съдията, съдията ...Какво обясни на сина си?
                    Пеш
                    ----
                    Ex Peugeot 206 -Служебен
                    ----
                    Ex Brava 1.6 16V ELX

                    Коментар


                      #11
                      Grisha написа:
                      Аз подозирам кой е инициатора на това събитие
                      е няма кой друг да е :D

                      Коментар


                        #12
                        msi написа:
                        Тъкмо се бяха насъбрали на камара педерасчетата... трябваше само една бомба по средата и да се очистим от изметта.
                        А, там бяха само тъпите педали, авангарда им се крие по храстите.
                        Alfa Romeo 147 1.9 JTD 2005 Fulcrum

                        Коментар


                          #13
                          Направо не мога да трая педали Да си бъркат там по г....вете и да не парадират с болестното си състояние. Егати анти-социалната политика - да се признава това за положително и престижно. И после що се обърквали дори и тези, на които не е генетично заложено да са обратни Но пък за мен има и друга страна на монетата - колкото повече педераси, толкова повече жени за нормалните мъже Това единствено ме успокоява донякъде
                          She was only a whisky maker but he loved her still.

                          Коментар


                            #14
                            Интересно, как така ви дразнят "педалите", а циганите дето им плащате сметките за ток и вода ви кефят! И аз мисля, че афиширането на този тип различна прослойка не е е особено удачно, но честно казано по-неудачно ми бе поведението на Боян Расате! Както каза Андрей Слабаков вчера, ако не бе раздувал толкова много и шумял, гейпарада щеше да си мине тихомълком без никой да разбере. А той му направи един страхоптен PR! Но нали трябва политически дивиденти да се изкарват, медийно внимание да се привлича... Недейте да определяте някои хора, като болни, защото по същата логика утре ще нападате с камъни парада на инвалидите да речем! Хитлер е мъртав, не знам дали знаете. И не е умрял, както си е мечтал - красиво и величествено, а в смрадлив бункер, криейки се под земята!А относно педерастите в политката - сами сте/сме си ги избрали с гласуване, или с негласуване!
                            Frontera Sport, X20SE март 1998

                            Коментар


                              #15
                              Не съм съгласен, че трябва да се парадира с това. Аз съм против педерасите - не етично някой да разхожда детето си в парка и да гледа как мъже се целуват... После иди му обеснявай на това дете, че е "нормално" да го тикаш както на мъж така и на жена... Глупости !!! И после това малко дете е един потенциален гей... Чудя се изобщо как го допуснаха...
                              www.CarProfi-BG.com
                              Самонастройващ се газов инжекцион по OBD II.
                              Зареждане и ремонт на автоклиматици.
                              Най-атрактивните цени в София!

                              Коментар

                              Working...
                              X