Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос за скъсяване на ск.лост

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Въпрос за скъсяване на ск.лост

    Привет колеги! ..някой може ли да ми обясни как да скъся дължината на скоростния лост и как ще стане хватката с пръстена който се вдига да се вкл. задна скорост...И дали е възможно да има някакви проблеми при вкарване на предавките, защото сега ми ръмжи при включване на задна скорост..ако може и там да ми помогнете Предварително благодаря....

    #2
    скоростен лост

    4акай сега колега,какъв пръстен имаш за вклю4ване на задна 4е не разбрах,аз все си мисля 4е нямаш ама може на по-новите модели да има.Поне при мен няма .А за скъсяването режеш и това е с някоя ножовка :D И аз си мислех да го скусявам ама нещо се отказах щото си е бая нисък и може трудно да вкарвам скоростите
    Nissan Primera 1.6 16v P11
    ex.Fiat Bravo 1.6 16v

    Коментар


      #3
      по-новите имат пръстен за задна и не знам как става,иначе аз моя го срезах и е много по-яко от преди,оригиналният направо е ебати дългия и е отвратителен
      forza la FIAT
      http://gorata.net/f.php?f=dani_bravo

      Коментар


        #4
        На самия скоростен лост има джаджа за вдигане и тогава можеш да включиш на задна скорост...

        Коментар


          #5
          Размени си го с някоя колежка с по-къс - пък и дай дългия...
          VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
          VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
          VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
          VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
          Нека Силата на бъде с Нас...

          Коментар


            #6
            А-а, ще се увеличат предпоставките за ПТП :D
            Fiat Marea Weekend 1,6 16V

            Коментар


              #7
              bravosx 1,6 16v написа:
              по-новите имат пръстен за задна и не знам как става,иначе аз моя го срезах и е много по-яко от преди,оригиналният направо е ебати дългия и е отвратителен
              Предполагам, че трябва да се резне под самата джаджа...нека някой знаещ да обясни

              Коментар


                #8
                coolboby написа:
                Предполагам, че трябва да се резне под самата джаджа...нека някой знаещ да обясни
                Ходи при ходжата... той знае!
                Alfa 156 1.8 TS 16V 144hp
                --- в сърцето завинаги... ---
                Fiat Tipo 1.4 DGT karb. 78hp

                Коментар


                  #9
                  Колега, хората си ги удължават, пък ти... Ма кълцай, кат’ не ти е жал
                  She was only a whisky maker but he loved her still.

                  Коментар


                    #10
                    gantcho написа:
                    Колега, хората си ги удължават, пък ти... Ма кълцай, кат’ не ти е жал
                    Немога да вземам завойте вкъщи..все обирам мазилката..Айде помогнете сериозно

                    Коментар


                      #11
                      coolboby,ако успееш да го скъсиш пусни малко снимки,че и аз съм се замислил за нещо такова(за скоростния лост става дума)

                      Fiat Brava SX 1.4 12V 1997

                      Коментар

                      Working...
                      X