Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Къде паркират наглите куки...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Къде паркират наглите куки...

    И то днес, в неделя, когато магазина е пълен! Но все пак властта трябва да е близо до входа, да не се стопят, ако се разходят, а и е сянка все пак. Какво, като мястото е за инвалиди!? Да не си мислите, че са били на акция, неее! Всъщност бяха на акция - по пазаруване! Видях един кюфтак на касата до мен да се реди. Интересно как да гонат крадци бензин няма, ама да напазаруваме с астрата се намира!
    Прикачени файлове
    Frontera Sport, X20SE март 1998

    #2
    Миналата Неделя, към 10:30 карам от НДК към 5те кьошета. В най-дясната лента. Една полицейска кола спира на пешеходната пътека, от задната врата слезе някакъв цивилен. Тъкмо се изравнявам с тях и те тръгват. Ни мигач, ни дявол. Отнемат ми предимството Изобщо не ги пуснах, показах им, че си карам направо и няма да ги пусна. Изгледаха ме тлкова учудено. Не можеха да повярват, че съм толкова нагъл. Тръгнаха след мен, но аз след 50 метра паркирах. И тези ще налагат правила?!?!?!?А този шопинг... Ами време е да започнат да ги глобяват. Нали има горещи телефони или не знам си какво? Обади се и кажи. Ако не е имало сигнал, какво търсят там?
    like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

    Коментар


      #3
      Lane Staley написа:
      Миналата Неделя, към 10:30 карам от НДК към 5те кьошета. В най-дясната лента. Една полицейска кола спира на пешеходната пътека, от задната врата слезе някакъв цивилен. Тъкмо се изравнявам с тях и те тръгват. Ни мигач, ни дявол. Отнемат ми предимството Изобщо не ги пуснах, показах им, че си карам направо и няма да ги пусна. Изгледаха ме тлкова учудено. Не можеха да повярват, че съм толкова нагъл. Тръгнаха след мен, но аз след 50 метра паркирах. И тези ще налагат правила?!?!?!?А този шопинг... Ами време е да започнат да ги глобяват. Нали има горещи телефони или не знам си какво? Обади се и кажи. Ако не е имало сигнал, какво търсят там?
      Хахахаха..ще се обади на...Светия Синод...вЕрвай ми!
      Brava 1.6 16v ELX 2001г.
      Punto М2 1.2 SX 2000г.
      МРАЗЯ НАП!!!

      Коментар


        #4
        Neosi написа:
        Хахахаха..ще се обади на...Светия Синод...вЕрвай ми!
        Хахахаха! Голям смях!
        Frontera Sport, X20SE март 1998

        Коментар


          #5
          Аз както писах неведнъж са си кебапчии е повечето де.Ако има как и вътре в магазина ще влязат с колата.
          Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
          Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

          Коментар


            #6
            Tornado написа:
            Аз както писах неведнъж са си кебапчии е повечето де.Ако има как и вътре в магазина ще влязат с колата.
            И на тва ша му дойде времето
            Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
            Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
            Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

            Коментар


              #7
              Влади, дай снимката на колегите ти от новините :D
              2015 Renault Megane Expression GT
              2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
              Всичко за FIAT Bravo 2007

              Коментар


                #8
                Пращай на някое предаване!
                Fiat Brava SX 1.2 16V 82 h.p.


                Когато целта е всичко и пътят е без значение!

                Коментар


                  #9
                  Sev написа:
                  Влади, дай снимката на колегите ти от новините :D
                  Дал съм, дал...
                  Frontera Sport, X20SE март 1998

                  Коментар


                    #10
                    Бе хора полицая може да е бил инвалид :D не сериозно тво е наистина ебавка с истинските инвалиди...
                    Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
                    Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
                    Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

                    Коментар


                      #11
                      Има и някои полицаи, които си вършат работата Вчера за малко да ме арестуват или поне пребият ...

                      Коментар


                        #12
                        kiler_4o написа:
                        Има и някои полицаи, които си вършат работата Вчера за малко да ме арестуват или поне пребият ...
                        Това ли е критерия за вършене на работа? Че тогаз на село след 21 часа всички младежи са много работни.
                        like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

                        Коментар


                          #13
                          Lane Staley написа:
                          kiler_4o написа:
                          Има и някои полицаи, които си вършат работата Вчера за малко да ме арестуват или поне пребият ...
                          Това ли е критерия за вършене на работа? Че тогаз на село след 21 часа всички младежи са много работни.
                          имам предвид, че изглеждах подозрително, като някой бандит (бях с боне от картинг и цайси), до мен имаше едно момиче, те обърнаха, настигнаха ме със сирени, като спрях и свалих бонето ме грабна от седалката, трясна ме отстрани на колата, претърсиха мен, колата, провериха ни данните и т н, разпитаха ни, питаха я дали е по свое желание с мен и т н ... повече никога не слушам някое момиче за такива неща, колкото и да ме убеждава :D И интересното е, че май съм единствения, който не ги упреква за това, което са сторили, защото и аз да бях на тяхно място и аз щях да постъпя така... че и бяха 4 човека ...

                          Коментар


                            #14
                            kiler_4o написа:
                            имам предвид, че изглеждах подозрително, като някой бандит (бях с боне от картинг и цайси), до мен имаше едно момиче, те обърнаха, настигнаха ме със сирени, като спрях и свалих бонето ме грабна от седалката, трясна ме отстрани на колата, претърсиха мен, колата, провериха ни данните и т н, разпитаха ни, питаха я дали е по свое желание с мен и т н ... повече никога не слушам някое момиче за такива неща, колкото и да ме убеждава :D И интересното е, че май съм единствения, който не ги упреква за това, което са сторили, защото и аз да бях на тяхно място и аз щях да постъпя така... че и бяха 4 човека ...
                            подозрително...че това си е чисто нарушаване на правата ти
                            2015 Renault Megane Expression GT
                            2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                            Всичко за FIAT Bravo 2007

                            Коментар


                              #15
                              Sev написа:
                              kiler_4o написа:
                              имам предвид, че изглеждах подозрително, като някой бандит (бях с боне от картинг и цайси), до мен имаше едно момиче, те обърнаха, настигнаха ме със сирени, като спрях и свалих бонето ме грабна от седалката, трясна ме отстрани на колата, претърсиха мен, колата, провериха ни данните и т н, разпитаха ни, питаха я дали е по свое желание с мен и т н ... повече никога не слушам някое момиче за такива неща, колкото и да ме убеждава :D И интересното е, че май съм единствения, който не ги упреква за това, което са сторили, защото и аз да бях на тяхно място и аз щях да постъпя така... че и бяха 4 човека ...
                              подозрително...че това си е чисто нарушаване на правата ти
                              ами звъннах веднага след това на съседа ми полицай, за да го питам, но не вдигна ... те май помислиха, че съм я отвлякъл, но ако беше така тя нямаше да се смее толкова, както и аз, преди да ме изкарат по този начин от колата ...

                              Коментар

                              Working...
                              X