Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Лаптопчето понесе малко Леденика.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Лаптопчето понесе малко Леденика.

    Какво да очаквам от тук нататък.Беше залят за кратко време по част от клавиатурата със въпросната бира.На момента го обърнах обратно и го изтръсках.След това го подсуших със сушоара с малко топъл въздух не горещ.Веднага след заливането го изключих ,но сега вече пиша от него.
    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

    #2
    Re: Лаптопчето понесе малко Леденика.

    Tornado написа:
    Какво да очаквам от тук нататък.Беше залят за кратко време по част от клавиатурата със въпросната бира.На момента го обърнах обратно и го изтръсках.След това го подсуших със сушоара с малко топъл въздух не горещ.Веднага след заливането го изключих ,но сега вече пиша от него.
    Щом пишеш от него...грижа няма.... :D :D :D Моя доста често понася Ариана...(дано не се счита като реклама)..и поцедурата е следната:1. Изключвам го моментално.2. Обръщане на обратно и изтръскване.3. Не го суша със сушоар, щото булката не ми го дава :D ...след инцидента го оставям да престои една нощ...и....в момента пиша от него. :D :D :D Всичко горенаписано не е препоръчително. Просто пазете компютрите от бира! :D :D :D
    Brava 1.6 16v ELX 2001г.
    Punto М2 1.2 SX 2000г.
    МРАЗЯ НАП!!!

    Коментар


      #3
      Дано му няма нищо ,че не знам.Жената го заля ама няма значение.Във Афганистан бях с него и го опазих то не беше самолети,летища разнасяне,дрънкане,прах жега и кво ли не ама явно е ожаднял яката.
      Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
      Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

      Коментар


        #4
        Хихихихих...дръж булката далеч от машината...шегувам се :D Наистина мисля че няма проблем!
        Brava 1.6 16v ELX 2001г.
        Punto М2 1.2 SX 2000г.
        МРАЗЯ НАП!!!

        Коментар


          #5
          Бирата не е толкова страшна, тя е гола вòда. Внимавайте да не поливате техниката си с кафе, че много гадно лепне след това или с Кока-кола - пак лепне,че и разяжда.
          Когда мне становится скучно, я отправляю сообщение на случайный номер: "Я спрятал тело... Что дальше?"

          Коментар


            #6
            мойта клавиатура ако я отворя- от вътре ще има поне 2 заю- баю и две шепи обелки на фъстъци, но и няма нищо- само отвреме на време се спича по някое копче, но като го пръсна с дезодорант и се разиграва.
            Brava 1.2 16V 82 к.с. 2000г.

            Коментар


              #7
              simeon3000 написа:
              Бирата не е толкова страшна, тя е гола вòда. Внимавайте да не поливате техниката си с кафе, че много гадно лепне след това или с Кока-кола - пак лепне,че и разяжда.
              мдааа... аз вече успях да залея новия си БЯЛ лаптоп с кафе... По корпуса го изчистих, но клавишите му са едни такива ръбести и точно на ръбчето има една засъхнала капка кафе, която няма как да изчистя. Отврат.

              Коментар


                #8
                Immortal написа:
                мдааа... аз вече успях да залея новия си БЯЛ лаптоп с кафе... По корпуса го изчистих, но клавишите му са едни такива ръбести и точно на ръбчето има една засъхнала капка кафе, която няма как да изчистя. Отврат.
                Пробвай "панацеята" за такива случаи - четка за зъби и спирт.
                Когда мне становится скучно, я отправляю сообщение на случайный номер: "Я спрятал тело... Что дальше?"

                Коментар


                  #9
                  Аз бях смъртно ужасен като видях сина ми да играе на лаптопа и да яде мазен чипс едновременно - клавишите бяха станали....Съответно забраних всякакво хранене докато се ползва компютъра, а пиенето да става метър назад.Даже сега съм хвърлил око на една клавиатурка в Кауфланд - на usb ( че нямам други портове), малка като тази на лаптопа да се събира и тя в чантата, с метален корпус за здравина. И всичко това за 17лв - ще му я купя, да си блъска по нея и т.н. Така или иначе имам да изплащам компа още цяла година, поне да го опазя.
                  Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                  Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                  ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                  Коментар


                    #10
                    Нали знаете лафа защо програмист никога няма да умре от глад..Като отвори клавиатурата и ще има запас за няколко дни
                    Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

                    Коментар


                      #11
                      Yavor написа:
                      Аз бях смъртно ужасен като видях сина ми да играе на лаптопа и да яде мазен чипс едновременно - клавишите бяха станали....Съответно забраних всякакво хранене докато се ползва компютъра, а пиенето да става метър назад.Даже сега съм хвърлил око на една клавиатурка в Кауфланд - на usb ( че нямам други портове), малка като тази на лаптопа да се събира и тя в чантата, с метален корпус за здравина. И всичко това за 17лв - ще му я купя, да си блъска по нея и т.н. Така или иначе имам да изплащам компа още цяла година, поне да го опазя.
                      Toва е истината!Външна клавиатура и нямаш проблеми.Като решиш я отваряш и къпеш под душа
                      Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
                      Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

                      Коментар


                        #12
                        dudulia написа:
                        Toва е истината!Външна клавиатура и нямаш проблеми.Като решиш я отваряш и къпеш под душа
                        Да.И ако е от ония гумените даже няма и да я отваряш.Само къпеш. :D
                        Bravo SX 1.6 16V 103hp '98
                        GPS-5"+iGO Navigation

                        Коментар

                        Working...
                        X