Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

тениски с логото на фиат

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    тениски с логото на фиат

    тъй като на ИталФеста неможах да си взема тениска,а и аз си бях виновен че не попитах по от рано,сега да попитам как стоят нещата?кога,как и къде мога да си закупя тениска с логото на марката?
    Alfa Romeo Giulia 2.0T 280hp TI RWD '17 & Fiat Punto Evo 1.4 77hp '10
    ex Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm Q-Tronic '09, ex Fiat Punto 1.2 60hp ELX '00, ex Alfa Romeo 147 1.9 JTDm '05, ex Alfa Romeo 145 1.4 TS 16v '97, ex Fiat Punto 1.1 S '95

    #2
    Колега, явно ще трябва да прибегнем към "направи си сам", но аз поне смятам да го направя някъде към юни месец :D
    VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
    VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
    VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
    VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
    Нека Силата на бъде с Нас...

    Коментар


      #3
      Никакъв проблем, до утре ще имаме картинките
      Типо 1.6

      Коментар


        #4
        Sluncho написа:
        Никакъв проблем, до утре ще имаме картинките
        Добра идея! Пуснете картинките тук за да може всеки който иска да си направи
        1997 Brava 1.6, 16V

        Коментар


          #5
          Mitko написа:
          kiro_of_the_day написа:
          Колега, явно ще трябва да прибегнем към "направи си сам", но аз поне смятам да го направя някъде към юни месец :D
          Картинките за тениската се пазят от Zaphod. За феста бяха поръчани само 10 тениски за хора които си ги бяха платили. Цената беше 9.50 за тениска и тези 10 бяха 95лв. Нямаше как да пуснем голям бройка защото това бяха много пари от джоб без да е ясно ще се възвърнат ли
          Не искам да ме разбирате неправилно. Съгласен съм, че инвестицията за повече тениски е неоправдана, с оглед на това, че се вадят пари от собствен джоб и не се знае дали ще се възвърнат, пък никой няма излишни налични "финикийски знаци". Но съм съгласен с колегите - пуснете тук "картинките" - за да сме еднакви, пък другото лесно.
          VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
          VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
          VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
          VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
          Нека Силата на бъде с Нас...

          Коментар


            #6
            добре де,сега неможе ли да си поръчам? Всъщност все някои се занимава с това,това ми беше идеята за темата.Към кой да се обърна/както и другите колеги,които желаят/да си поръчат тениски
            Alfa Romeo Giulia 2.0T 280hp TI RWD '17 & Fiat Punto Evo 1.4 77hp '10
            ex Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm Q-Tronic '09, ex Fiat Punto 1.2 60hp ELX '00, ex Alfa Romeo 147 1.9 JTDm '05, ex Alfa Romeo 145 1.4 TS 16v '97, ex Fiat Punto 1.1 S '95

            Коментар


              #7
              А с какво се отваря "cdr" файл...?
              1997 Brava 1.6, 16V

              Коментар


                #8
                Няма ли начин да ги преобразувате в jpeg или друг снимков файл? Че нямам Корел...
                1997 Brava 1.6, 16V

                Коментар


                  #9
                  За съжаление не ми се отваря един от трите файла. Ето останалите два на jpg
                  Прикачени файлове
                  FIAT Tipo 1,4mi - EX
                  Alfa Romeo 146ti - EX
                  Alfa Romeo 156 2,4JTD

                  Коментар


                    #10
                    за какъв цвят тениска ще е най-добре да се сложи картинката - бяла или черна?
                    The world belongs to those who dare to be first

                    Коментар


                      #11
                      Според мен трябва да е бяла, но защо трябва да е тениска? Аз си направих яке :D
                      Типо 1.6

                      Коментар

                      Working...
                      X