Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Стотачка залог в гонка на смъртта - от в. Стандарт.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    a аз си мислех че съм бърз като карам с 80 в града...лека му пръст на момчето...кой и как да им обясни на тези деца че шофирането така е еднопосочен път!?баси супер кофти ми стана...настъпвайте си хора ама нека пътя ви го позволява...те колите имат километраж но той показа много когато пътя е много хубав и уменията ви като водачи са много добри...другото е ...руска ролетка...ужас...вразумете се бре хора... вече съм твърдо за да направят както в някой страни книжка след 21г и о0тнемане макс на 70 като преди това от 60г се държат изпити на всеки две години...то другото е самоубииство...и без друго сме на изчезване ами и по пътищата трепем като невидели...
    Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
    BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
    BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

    Коментар


      #17
      Това е изключително трагично!!! Когато чета такива неща ми става адски гадно (плаче ми се) ! Преди няколко години загубих най-добрия си приятел (на 26 г.) разкъса едно АУДИ 90 на две в един дирек преди тунела на Люлин двете части (предница и задница) бяха на 30-40 м. една от друга , а той под жабката на кълбо! БЪДЕТЕ ЖИВИ!
      Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD, 16V m-jet '04
      Ex Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD '04; Ex Alfa Romeo 156 1.9 JTD '01; Ex Fiat Coupe 2.0 '95; Ex Fiat Tipo 1.6 i.e. '93; Ex Fiat 131 Mirafiori 1.4 i.e. '82; Ex Opel Vectra C 1.9 CDTI '05 Elegance, Automatic

      Коментар


        #18
        По-тъпо и невярно написана статия не съм виждал. Този журналиста вероятно е пълен идиот. Само сензация е гонил мръсният дрИскач.

        Коментар


          #19
          Журналиста е гонил сензация вярно, но фактите са налице. Абсолютно безразсъдно каране, което не рядко завършва както в случая. Както и да е написано всеки знае какво са 150 км/ч. Аз по магистралата през деня рядко карам с толкова, да не говорим през нощта в града. Ама... станалото - станало, няма връщане назад, така че мислете много преди да рискувате всичко!
          The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

          Коментар

          Working...
          X