Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Писта Варна... никой не разбра, ама аз да се похваля

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    ЛЕЕЕ ЛЕЕЕЕ е бахти якото съоражение!!!!!!!!!!!!!!!!!Ми тая предпазна сиджимка как ще спаси хората при евентуален проблем. Ами самите пилоти са си герои щом рискуват да се огънат барабар с целия автомобил около някой стълб, който на свой ред е високотехнологично обезопасен с ... вапцана гума.Трагедия,всичко е много срашно!Важното е,че колегата phoenix сподели с нас това си преживяване,а и още, че е нямало бели!!!
    Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
    Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
    http://www.keepfighting.ms

    Коментар


      #17
      Органзацията бешеееееее... не точно наистина организирана, но все пак всичко за мен беше в последния момент. Въпреки че всички сте прави.... не е кой знае колко технологично да се "вапцат" гуми на стълбовете , ама толкова.... все си е нещо. Предполагам ако бяха вложени доста повече средства, щеше по друг начин да е всичко, но при нас всичко се променя в движение..... примерно точно там където бях аз на Ес-ката от гуми от камиони, един се блъсна и нямаше кой да размахва флагове за сигирност...... чак като минаха 5-коли излезе един от съдиите да размахва жълти флагове. Въпреки всичко емоцията беше на 6. На клипчето се видях
      Прикачени файлове
      СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
      бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
      сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
      ИТАЛФЕСТ 2007

      Коментар

      Working...
      X