Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Писта Варна... никой не разбра, ама аз да се похваля

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Писта Варна... никой не разбра, ама аз да се похваля

    Искам да се похваля.... тези дни имаше във Варна състезание на писта, беше много яко и имаше много известни състезатели като Царски например.Аз бях така да се каже от другата страна на загражденията(един вид от към организаторите имах си ризка секюрити и гонехме публиката зад огражденията и да не излиза на пистата. Та да се похваля че беше голям кеф, и направих много яки снимки. Също така искам да похваля отбора на Фиат, понеже се представиха....... ммммм почти супер, понеже в ниския клас до 1600, имаше едно Палио, дето събра очите на всички, но няколко обиколки преди финала нещо му стана, а другия фиат в по-горния клас остана 2-ро, но беше победено от едно Рено Клио, което явно не си беше в класа, всеки случай емоцията беше 6+ както и снимките. Всички снимки тук:http://bgphoto.net/Photos.aspx?UserI...d=118693ето и малко снимков матрял тук:имаше и малко ретро шоу и там имахме представител:ето и едни Шевролет: и още няколко яки машини:
    СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
    бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
    сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
    ИТАЛФЕСТ 2007

    #2
    Страхотни снимки, колега. А това пунто абарт направо ми събра очите... Радвам се, че си се накефил яко.
    www.CarProfi-BG.com
    Самонастройващ се газов инжекцион по OBD II.
    Зареждане и ремонт на автоклиматици.
    Най-атрактивните цени в София!

    Коментар


      #3
      Голф 2ката 42ри номер спечели на търновското рали за класа си преди месец 2! беше много готино
      Renault Clio Baccara 1.8 SPI 90hp
      Бившо: Fiat Bravo SX 1.6 16v 103hp

      Коментар


        #4
        Браво колега , много добри снимки !
        Никога не е късно да откриеш себе си!
        Lancia Lybra 1.8cm3 131hp V.V.T. 2002г. Бивша
        Fiat Stilo 1.6 16v Dynamic 2002

        Коментар


          #5
          направо супер много съм доволен и от фотоапарата и от уменията да засека точните моменти да натисна копчето.... направо ще пия още една бира от кефффф.
          СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
          бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
          сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
          ИТАЛФЕСТ 2007

          Коментар


            #6
            Емо, а снимка на "СЕКЮРИТИ"-то няма ли?

            Коментар


              #7
              Благодаря ти!Много се радвам,че сподели с нас това си удоволствие.Много добри снимки и направени в много специален момент.Може би ,заради позицията ти като "фоторепортер" Yellow_Flash_Colorz_PDT_18 .Пунтото е разбиващо,но искам да те питам...този гигант RS6/аудито/ как се справяше, а и в кой клас се състезаваше...много странна рали кола.
              Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
              Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
              http://www.keepfighting.ms

              Коментар


                #8
                Какъв е оня шемет дето кара без задна гума
                Ex Fiat 126P
                Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
                Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
                Alfa Romeo 147 1.6 TS
                Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

                Коментар


                  #9
                  Евалата за снимките, много арни са станали. Една малка подробност - това е писта Варна. Ралито е друг тип състезание. Иначе това Рено е супер1600 и си е баш в класа и колкото и да не ми се иска да го призная, бая понавървява. Илия Царски до миналата година се опитваше да се бори с Фиат Пунто Супер 1600 срещу Дунев с това Рено, ама върви пустото му френско нещо..
                  Настоящата - Ford Focus ST
                  Бившата - Bravo GT - мъничко, черничко, тук - там стъпва ...
                  Франкенщайн - R.I.P.
                  Fiat Ducato Heku Wohnmobill 530 '87 - НАБОРЪТ

                  Коментар


                    #10
                    Jimy написа:
                    този гигант RS6/аудито/ как се справяше, а и в кой клас се състезаваше...много странна рали кола.
                    Беше в някакъв клас в който нямаше много коли, разбира се че победи, на правите дърпаше душмански, не се напъна много , след 5-6 обиколки водеше с много и започна да пази колата от бордюрите. Абе... Беше кат двугърба камила сред едногърби, нещо кат клиото на Дунев сред останалите, напука им семерингите. От най-мощните, имаше една с N 111 , то не бе гъзарня, то перчене, то гърмежи и стигна до кривата круша, не завъртя и обиколка... Видна е на снимката на старта , пред двете мицубиши, субару беше май. Субаруто с N 10 държа групата на първите за няколко обиколки, караха в пакет, но някъде ги изпусна, и после се движеше на десетина секунди след първите. Намесата на охраната на състезанието допринесе да няма инциденти, иначе пиендетата с манталитет на общаци които не бяха малко, не спряха да напъват да минават през трасето и да се перчат на тия дето ги възпират... Абе, ганьо си е ганьо, и в 21 век. По отношение огласяване за провеждане на състезанието- пълна тишина, никъде нищо, чак след тренировките се усетиха гражданите, та да идат- манталитета на селски кошиджии не напуска организаторите на подобни мероприятия, кат ни чуят как пращиме, ше додат! Ама не се чуват навсякъде.
                    Alfa Romeo 147 1.9 JTD 2005 Fulcrum

                    Коментар


                      #11
                      Чудесни снимки наистина.Пунтото е
                      "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                      ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                      Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                      Коментар


                        #12
                        Значи наистина странно но никъде нямаше нищо обявено, състезанието беше пълна изненада и за мен, просто един колега от алфа форума беше от организаторите и търсеше хора дето да пазят с жилетки, и да опънем всички заграждения. Та така се оказах зад мрежите. Иначе Реното което се състезаваше с Пунтото бяха в един клас, но тази кола толкова много вървеше, че затвори и втория-Пунтото с една обиколка, а Фиата вървеше много яко и остана втори, като дръпна на 3-тия (Ситроена с номер 47) с прилична преднина... но там някак си имаше двубой и колите бяха доста по равностойни, просто Рендака ги изпреварваше все едно са спрели, мисля някой ги затвори и с по 3 обиколки, което за 10-тината обиколки е нещо невероятно. Все пак на старта Пунтото даде сериозен откат, но след обратния завой, просто това рено все едно включи нитрото и се изстреля ..... .Абе голяма емоция. В другия клас Аудито направо изкърти мивките... и то беше безапелационен победител в класа си, там единствена отпора даваше синия Лансър с номер 99 и борбата беше основно между тях, за съжаление Митсубишито пръсна предна гума.... и състезанието стана малко скучно. Просто Аудито си караше, а другите колкото и да се напъват бяха затворени от него. Между другото Аудито беше пилотирано от италианец.В най-мощния клас Където бяха Субарутата и Митсубишитата беше най-яко и красиво за гледане. Царски през цялото време се опитваше да изпревари жълтото Митсубиши което пък хич не се даваше, но направиха голямо шоу.... особенно Митсубишито на Царски, влизаше много яко в завоите, доста често с ръчна и правеше много приятно за окото вземане на завои все едно е гигантска метла..... просто красота
                        СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
                        бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
                        сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
                        ИТАЛФЕСТ 2007

                        Коментар


                          #13
                          Браво phoenix! Следващия път - и видео!
                          ex FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

                          Коментар


                            #14
                            Този "лудия" Царски,колкото пъти съм го гледал винаги си кара така...за публиката!Иначе за организацията...ми то и в Пловдив имаше рали!Рали Хеброс,но толкова малко инфо имаше,че все едно нищо!А ралито като цяло си е много готино!Но тъпите общинари вместо да се възползват и да цоцат в момент когато всеки ще прежали някой лев за глезотийка или друго,те нищо...В "белите" страни,а и не само там, едно такова събитие е толкова престижно за съответния град или населено място,че всички участват по някакъв начин,зада се забавляват и да си рекламират града.Тук някой ще каже ,че "нямаме традиции"-глупости!Айде че изкривих нещо темата!Наистина много добри снимки,но все още ме учудва това ауди...
                            Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
                            Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
                            http://www.keepfighting.ms

                            Коментар


                              #15
                              Писта се казва накратко, не рали.Ралито се кара с навигатор Он борд от Мицуто на Алекс Бохhttp://videos.streetfire.net/video/P...r-2_166441.htm
                              sigpic
                              Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
                              475HP 11,5/1,9/191
                              YouTube

                              Коментар

                              Working...
                              X