Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бактерия прави петрол

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Бактерия прави петрол

    http://paper.standartnews.com/bg/art...236493Дали това ще смъкне цените,а?
    I don't always blow black smoke with my JTD ... but when I do, it's directly into your cooler!

    #2
    Още по-добре би било, ако бактерията отделяше направо Shell V-Power 100 Racing и тогава бих си купил няколко хиляди бактерии да ми правят бензин
    SEAT Leon Cupra 300
    Triumph Street Triple 765 R

    Коментар


      #3
      Нищо няма да се случи докато и последната капчица петрол не бъде източена от земята - на възможно най-високата спекулативна цена разбира се.

      Коментар


        #4
        Мисля петрола си изпя песента като гориво. Просто еколозите рано или късно ще спрат всичко що бълва вредни газове... Бъдещето смятам е или във водородния двигател, или (както на мен ми се мечатй ) да е комбинирана рабУтъ - електро+ДВГ, демек у градо в задръстеняка си буташ джойстика и 4-те ел двигателя вградени в колелата те помръдват с 1-2 метра... пък като излейш на магистралата се пуска и дизеловия/бензиновия генератор за ток и излиташ... Вчера по новините гледах че Хонда пуснали първя в света сериен автомобил с водороден двигател... Е, колко е сериен друг въпрос, че щяли само 200 бройки да произведат за сега... ама така обикновенно се почват нещата.
        Alfa 156 1.8 TS 16V 144hp
        --- в сърцето завинаги... ---
        Fiat Tipo 1.4 DGT karb. 78hp

        Коментар

        Working...
        X