Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Имммммам вече ФИАТ и няколко въпроса !!!!!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    delpiero_fan написа:
    на талона малкия понеже съм на ба4кане и нямам големия ... в категория (В) ли е датата на производство ? 11.04.2001 е моята
    Това е дата на първа регистрация.
    Brava 1.6 16v ELX 2001г.
    Punto М2 1.2 SX 2000г.
    МРАЗЯ НАП!!!

    Коментар


      #17
      Това при мен работи коректно!http://78.159.129.60:7080/navi?GUI_L...&MAKE=F&SBMK=F
      Brava 1.6 16v ELX 2001г.
      Punto М2 1.2 SX 2000г.
      МРАЗЯ НАП!!!

      Коментар


        #18
        ок за ВИН разбрах ... а някое местенце за диагностиката която ме посъветвахте да направя?
        ---- ФИАТ БРАВА 1.6 16V 2000г ----

        Коментар


          #19
          delpiero_fan написа:
          ок за ВИН разбрах ... а някое местенце за диагностиката която ме посъветвахте да направя?
          Аз съм доволен от ЮВЕ БОШ - на Симеоновско шосе...Какво ти показва проверката на VIN -а?
          Brava 1.6 16v ELX 2001г.
          Punto М2 1.2 SX 2000г.
          МРАЗЯ НАП!!!

          Коментар


            #20
            ми аз съм от Пловдив ...симеоновско малко е .....дале4ко а ВИН проверка на новия линк няма6е тъи като като го отворя ми пи6е в 4ервен правоъгълник EROR ...There are too many users currently connected to the same ePER DVD. If you click on the OK button some other user will be disconnected and you will be allowed to continue.
            ---- ФИАТ БРАВА 1.6 16V 2000г ----

            Коментар


              #21
              E па ще изгониш некой дето се е застоял, ко толкова...... ОК

              Коментар


                #22
                delpiero_fan написа:
                ми аз съм от Пловдив ...симеоновско малко е .....дале4ко а ВИН проверка на новия линк няма6е тъи като като го отворя ми пи6е в 4ервен правоъгълник EROR ...There are too many users currently connected to the same ePER DVD. If you click on the OK button some other user will be disconnected and you will be allowed to continue.
                Оф....сега видях, че си от Пловдив колега....извинявам се... За там колегите ще те те насочат:D Ако искаш прати ми ВИН-а да го проверя...при мен работи.
                Brava 1.6 16v ELX 2001г.
                Punto М2 1.2 SX 2000г.
                МРАЗЯ НАП!!!

                Коментар


                  #23
                  LiGuru написа:
                  E па ще изгониш некой дето се е застоял, ко толкова...... ОК
                  Ми тъй де :D :D
                  Brava 1.6 16v ELX 2001г.
                  Punto М2 1.2 SX 2000г.
                  МРАЗЯ НАП!!!

                  Коментар


                    #24
                    delpiero_fan написа:
                    на талона малкия понеже съм на ба4кане и нямам големия ... в категория (В) ли е датата на производство ? 11.04.2001 е моята
                    Както са казали вече колегите, в талона се записва датата на първата регистрация. Е тогава и датата на производство ще е там някъде, може би втората половина на 2000 г. Ако не можеш да се оправиш с ВИН-а, погледни стъклата. На всяко от тях е записана последната цифра от годината на производство. Някое от стъклата може и да е сменяно, така че виж преобладаващата цифра. Мисля, че се изписва последната цифра на годината, последвана от многоточие, например 0........Щом майстора смята, че ти свети "лампата на ламбда сондата", значи си попаднал на голям спец :D . Възможните причини за светване на лампата на инжекциона са доста, но в никакъв случай не са чак хиляди. И това дали ще занулиш грешките или не, няма никакво значение. Грешките се зануляват не за да се излъже клиент, а след някакъв ремонт, за да се види дали и след ремонта пак ще натрупва грешка или проблема е отстранен. Ако повредата е налице, лампата пак ще светне. Най-честите причини за светване на лампата са температурен датчик и ламбда сонда. Като минеш диагностиката, пиши какво се е оказало.
                    Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                    Коментар


                      #25
                      в саита съм само ми кажи каде да го напи6а...
                      ---- ФИАТ БРАВА 1.6 16V 2000г ----

                      Коментар


                        #26
                        delpiero_fan написа:
                        в саита съм само ми кажи каде да го напи6а...
                        Долу в ляво пише VIN и има празно поле бре! :D :D :D
                        Brava 1.6 16v ELX 2001г.
                        Punto М2 1.2 SX 2000г.
                        МРАЗЯ НАП!!!

                        Коментар


                          #27
                          ммм нещо др е при мен ...нзм я виж Ти и аз 6те тръпна ZFA18200005140071
                          ---- ФИАТ БРАВА 1.6 16V 2000г ----

                          Коментар


                            #28
                            SNAKE thank you verry much !!!
                            ---- ФИАТ БРАВА 1.6 16V 2000г ----

                            Коментар


                              #29
                              delpiero_fan написа:
                              SNAKE thank you verry much !!!
                              http://78.159.129.60:7080/navi?CHASS...=&SENDFORAUTH=Ето....м.02.2001г.
                              Brava 1.6 16v ELX 2001г.
                              Punto М2 1.2 SX 2000г.
                              МРАЗЯ НАП!!!

                              Коментар


                                #30
                                NEOSI Thank you verry much !!! ок поне сега съм сигурен за това...следват диагностиката и доколкото разбирам не ми свети лампа Лабда сонда а лампа на инжекциона,нали? тя лампата е като правоъгълник но с изрязани ръбове под формата на малки квадрат4ета
                                ---- ФИАТ БРАВА 1.6 16V 2000г ----

                                Коментар

                                Working...
                                X