Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Питане за пясъкоструй

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Питане за пясъкоструй

    Да знае някой във Варна или най-много около Варна да има фирма работеща пясъкоструй? Намерих само една тук, но уви, тя само произвежда машини, но не работи с тях.

    #2
    Корабостроителния завод :D С това смъкват режда от корабите :D Но това е само майтап.
    She was only a whisky maker but he loved her still.

    Коментар


      #3
      Има една,фирма която със сигурност работи с частни лица,но на теб ти е далечко:с.Самуил,на 30 км от Разград.Аз там си правих джантите и съм доволен,а и жената бачка там
      I don't always blow black smoke with my JTD ... but when I do, it's directly into your cooler!

      Коментар


        #4
        уфффффф, ама имам и аз нюх да се захвана с нещо.... На мен ми трябва за табелки. В София знам, даже работих в една фирма с такова, ама чак там.... та мислех да съкратя малко процедурата, ма май няма да стане.....

        Коментар


          #5
          Сега се сещам,като каза табелки,там където правят маркировка за каско я правят с песъкоструй.Що не пробваш?
          I don't always blow black smoke with my JTD ... but when I do, it's directly into your cooler!

          Коментар


            #6
            Re: Питане за пясъкоструй

            bubachko написа:
            Да знае някой във Варна или най-много около Варна да има фирма работеща пясъкоструй? Намерих само една тук, но уви, тя само произвежда машини, но не работи с тях.
            колегата rosen nikolov спомена, че знаел някъде
            Renault Clio Baccara 1.8 SPI 90hp
            Бившо: Fiat Bravo SX 1.6 16v 103hp

            Коментар

            Working...
            X