Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Петно по автобоята - Съвети?!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Петно по автобоята - Съвети?!

    Тавана на Бравата стои като мръсен(захабен), отначало беше много малко петно, но после се разнесе по целият таван. Искам съвет как се отравя това чудо, С пасти опитвах не става, като пастирам се поскрива но после същата работа. От какво става така? Трябва ли да се боядисва или само нов лак?
    Фиат Брава 1.4 12V 1998г

    #2
    Re: Съвет от автобояджия.

    bicho1976 написа:
    Ако има колеги които се занимават профисионално с автобояджиство и тенекиджиство моля да ми пишат на лична.Искам да задам няколко въпроса.Благодаря!
    Задай въпроса си в заглавието на темата и след като хората, които имат какво да ти кажат го видят ще ти отговорят. Едва ли някой ще отговори, когато не знае още какво ще го попиташ. Промени си заглавието и текста и ще имаш отговорите, които търсиш. Иначе темата няма да отговаря на правилата на форума.
    SOUND Perceptions House Party [Plovdiv] - 16 may, Total Sport 1st floor

    Коментар


      #3
      Re: Съвет от автобояджия.

      EVITA написа:
      Задай въпроса си в заглавието на темата и след като хората, които имат какво да ти кажат го видят ще ти отговорят. Едва ли някой ще отговори, когато не знае още какво ще го попиташ. Промени си заглавието и текста и ще имаш отговорите, които търсиш. Иначе темата няма да отговаря на правилата на форума.
      Ахъъ И ще е ценно за всички ни! Едва ли ще ди питаш, как да си направиш бомбичка с миниум и бронз за да взривиш Ал. Томов например
      Frontera Sport, X20SE март 1998

      Коментар


        #4
        Колега, що толкова бързо караш, та чак да ти излети боята И аз съм така като теб и решенито на пребоядисване. Друг избор нямаш!Отлепил се е гланца и вече няма какво да се направи.Консултирал съм се с бояджия? Ходи го опиши като щета и да видим какво ще кажат застрахователите.

        Коментар

        Working...
        X