Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Стилът на FIAT - готини или не чак толкова

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Стилът на FIAT - готини или не чак толкова

    Какво смятате за интериора и екстериора на фиат или може би изобщо за италиянските автомобили. Нима има някой който не е чувал за митичната красота на коли като Ferrari,Alfa Romeo,Lamborgini(mircielago,galardo,diablo и др.). Защо има хора, които едва ли не се възбуждат при вида на fiat, а има и такива, които изобшо не ги харесват? Нима името Stilo на Fiat е напразно и има хора подминали го без да го погледнат? И нима повечето от собствениците на италиянски коли не са си ги купили освен заради добрата им репутация в инженерна насока и заради красотата на линиите им отвън и комфорта и уюта отвътре. :D За мен истината е една-поклон (ЕВАЛА)пред въображението на италиянските инженери и стилисти и красотата и оригиналността на Fiat специално

    #2
    Фиат са хубави отвън ,но отвътре си е ефтина изработка.Алфата е хубава отвън ,а отвътре е с по-добра изработка и като цяло си е за млади хора и по-спортно насочени.Ланчията си е за улегнали хора отвътре доста глезотийки ,а отвън на кой му харесва на кой не - въпрос на вкус.
    Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
    Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
    Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

    Коментар


      #3
      Вътре Ами - евтин автомобил, евтини материали. Но са удобни и функционални и въпреки всичко имат стил. Но никой не може да ме убеди, че напр. рено, фолксваген, опел и т.н. са стандартно нещо повече от фиат.
      She was only a whisky maker but he loved her still.

      Коментар


        #4
        Още от мига в който за първи път видях Брава,очите ми останаха в нея и да мечтата ми се сбъдна,имах Брава,за съжаление имах

        Коментар


          #5
          Когато си сменях колата бях целенасочен-Пунто на първо място по икономически причини, да си призная за първи път като седнах в това чудо ми стана смешно таблото му и по-специално полицата която е някак си изчанчена от всички досега възприети понятия за табло, пък и в интерес на истината не е най-удачния дизай за полица всичко се движи наляво и надясно по нея когато караш. С времето свикнах и сега не ми прави впечатление иначе всичко останало ми хареса от раз, колкото до другите модели ми харесват кой повече, кой по- малко но стилът на италиянците си личи, докато при Ситроена има една екстравагантнос то при италиянците ми прилича повече на класика.
          FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
          Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

          Коментар


            #6
            Първия си фиат купих случайно. Аз си бях любител на немските коли, истински тъгувах за верния си опел и дълго време не бях убеден, че съм избрал правилната марка. Факта че карам втори фиат обаче, означава, че съм харесал тази марка, че вече съм й фен. Макар че като се замисля харесвам най-вече ниската им цена и екстрите, които се побират в тази приемлива цена. Не намирам дизайна на фиатите за особено впечатляващ. Абе масови коли като всички останали, няма какво толкова да се прехласваме по тях.
            Tonight's the night and it's going to happen again and again...

            Коментар


              #7
              Масови, масови , ама не може да ми сравняват по красота едно Браво/а с голф 3 или пък с опел астра. Поне аз така мисля.
              The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

              Коментар


                #8
                Аз мога да ви кажа само едно!Италианския дизайн е ненадминат!Качеството на материалите е приемливо,при условие,че караш автомобил в средния клас!Има нещо сбъркано със цветовете в интерьора,някак си това сиво е прекалено застъпено.При Браво е така,но за другите модели ... незнам.Със сигурност има сред вас колеги,които са се качвали в последните модели на Крайслер...ами интерьора и качеството са плачевни.Говоря за топ моделите.
                Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
                Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
                http://www.keepfighting.ms

                Коментар


                  #9
                  На мен ми прави впечатление,че като кача някого за първи път и ми казва:"Отвънка изглежда толкова малка,а като влезнах си е широка".Иначе когато гледах да си купя кола се колебаех м/у Корса и Пунто....и сега не съжелявам ни най-малко. Yellow_Flash_Colorz_PDT_02

                  Коментар


                    #10
                    rusee написа:
                    На мен ми прави впечатление,че като кача някого за първи път и ми казва:"Отвънка изглежда толкова малка,а като влезнах си е широка".Иначе когато гледах да си купя кола се колебаех м/у Корса и Пунто....и сега не съжелявам ни най-малко. Yellow_Flash_Colorz_PDT_02
                    И за Типото така разправят, хора дето се качват при мене.То тия коли са по-широки отвътре отколкото отвън!
                    VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                    VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                    VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                    VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                    Нека Силата на бъде с Нас...

                    Коментар


                      #11
                      Досега съм карал Уно 83г., Пунто 1,2 95г., Типо 1,6 94г, .....а и щях да забравя "Полски фиат 125Р", ама май не се брои :D сега купих на баща ми Пунто 1,1 95 г. Какво да кажа освен че всички тези с изключение на Уното, което изгни до таван, преди да се разпадне , са безпроблемни. Първо Дизайн - Number First, второ Здравина - не съм правил нищо сериозно по тези коли, с изключение на смяна на някой носач и съединител, трето много лесна поддръжка и евтини качествени части (може би най-лесните в техническо отношение), Четвърто - добро качество с прилични екстри на добра цена, Пето много добра динамика за класа си :D (да не говорим сравнявайки ги с голфетки)....... Това на мен ми е достатъчно има и много други......Аз ще остана верен на марката, дори да печеля повече един ден......, защото тя ме е спечелила завинаги

                      Коментар


                        #12
                        kiro_of_the_day написа:
                        rusee написа:
                        На мен ми прави впечатление,че като кача някого за първи път и ми казва:"Отвънка изглежда толкова малка,а като влезнах си е широка".Иначе когато гледах да си купя кола се колебаех м/у Корса и Пунто....и сега не съжелявам ни най-малко. Yellow_Flash_Colorz_PDT_02
                        И за Типото така разправят, хора дето се качват при мене.То тия коли са по-широки отвътре отколкото отвън!
                        ако трябва да съм искрен - Типото има и по-хубав и по качествен интериор от Браво/Брава! за отвън пак можем да поспорим, ама може и да си затрая!
                        Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD, 16V m-jet '04
                        Ex Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD '04; Ex Alfa Romeo 156 1.9 JTD '01; Ex Fiat Coupe 2.0 '95; Ex Fiat Tipo 1.6 i.e. '93; Ex Fiat 131 Mirafiori 1.4 i.e. '82; Ex Opel Vectra C 1.9 CDTI '05 Elegance, Automatic

                        Коментар


                          #13
                          Ами например мои приятели имат старото Ауди А3 и Форд Фокус - сори ама по-дървенитабла не съм виждал, особено на форда.А, да включа и Рено Сценик, ужас.
                          Ex Fiat 126P
                          Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
                          Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
                          Alfa Romeo 147 1.6 TS
                          Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

                          Коментар


                            #14
                            rusee написа:
                            На мен ми прави впечатление,че като кача някого за първи път и ми казва:"Отвънка изглежда толкова малка,а като влезнах си е широка".Иначе когато гледах да си купя кола се колебаех м/у Корса и Пунто....и сега не съжелявам ни най-малко. Yellow_Flash_Colorz_PDT_02
                            Аз пък не съм виждал по-широка кола от бравото вътре(за класа си) . Дори е по-широко от Ц-класата, мерил съм ги.
                            Fiat Bravo 99г.(Goodbye) ,Citroen Xsara VTS 99г., Mercedes C 220 CDI 2000г.

                            Коментар


                              #15
                              Аз съм малко нов но ще изпраскам и аз едно мнение. До последно исках да си вземам Golf 3 (колкото и банално да звучи :D), почтивсички ме надъхваха за него. Та вече бях си харесал един (ест летите му джанти, вежди, гарнета .....абе като гоуф :D). Там видях и Brava-та, веднага ми лепна първо цвета, после ест. вида. Качих се запалих я, и след 30 мин вече беше моя. Като дизайн неможе да се сравнява с повечето немски в своя клас. Въпреки малкото главоболия напоследак по нея, си ме надъхва още
                              Fiat Brava 1.4/12v (96).... ммм бордо !
                              Citroen Berlingo 1.4/8v (04)

                              Коментар

                              Working...
                              X