Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Еххх този социализъм.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #76
    Ех ,колега с теб не мога да се меря .Ти си със Фиат Браво , пък аз съм с едно обикновенно Пунто .
    Фиат Панда 1.2 2006година
    Синджира си идва ,а козата я няма...

    Коментар


      #77
      BO написа:
      А бе на къде сте задълбали в тази тема.Аз исках просто да върна спомените със снимките, тук чак цял дебат станал...
      Не се кОси, колега :D Ти спомените ги върна - това са само съпътстващи коментари
      She was only a whisky maker but he loved her still.

      Коментар


        #78
        коцев написа:
        Ех ,колега с теб не мога да се меря .Ти си със Фиат Браво , пък аз съм с едно обикновенно Пунто .
        Не съм с Браво колега....
        Brava 1.6 16v ELX 2001г.
        Punto М2 1.2 SX 2000г.
        МРАЗЯ НАП!!!

        Коментар


          #79
          Абе рекох да те поиздигна малко защото Бравата според мен е по нисък клас от Бравото :D
          Фиат Панда 1.2 2006година
          Синджира си идва ,а козата я няма...

          Коментар


            #80
            коцев написа:
            Абе рекох да те поиздигна малко защото Бравата според мен е по нисък клас от Бравото :D
            Е...въпрос на лично мнение... :D :D :D Май почваме да спамим темата? Апропо..нямам нужда от "издигане" но благодаря все пак...
            Brava 1.6 16v ELX 2001г.
            Punto М2 1.2 SX 2000г.
            МРАЗЯ НАП!!!

            Коментар


              #81
              Няма и нищо на темата колега .Раздела е общи приказки и чесане на клавиатурите .Радвам се единствено на тона който подържаме въпреки различията ни във виждането за миналото време . Все пак именно в спора се ражда истината . :D :D :D
              Фиат Панда 1.2 2006година
              Синджира си идва ,а козата я няма...

              Коментар


                #82
                коцев написа:
                Няма и нищо на темата колега .Раздела е общи приказки и чесане на клавиатурите .Радвам се единствено на тона който подържаме въпреки различията ни във виждането за миналото време . Все пак именно в спора се ражда истината . :D :D :D
                Разбира се
                Brava 1.6 16v ELX 2001г.
                Punto М2 1.2 SX 2000г.
                МРАЗЯ НАП!!!

                Коментар


                  #83
                  Абе колеги, защо не вземете да се запишете за тук: http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=28649Там ще го избистриме както трябва! хихихи
                  VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                  VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                  VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                  VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                  Нека Силата на бъде с Нас...

                  Коментар


                    #84
                    kiro_of_the_day написа:
                    Абе колеги, защо не вземете да се запишете за тук: http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=28649Там ще го избистриме както трябва! хихихи
                    Няма кой да гледа дребния...иначе като те гледам с тия мръвки....малиии..... :D
                    Brava 1.6 16v ELX 2001г.
                    Punto М2 1.2 SX 2000г.
                    МРАЗЯ НАП!!!

                    Коментар


                      #85
                      Хора,пък аз ето сега си седя и си пия ракията, и си чета ,и си мисля следното:И преди и сега всички тия ГОРЕ ни е- ават майката,ама ние нали сме си ОВЦИ.Тва е положението.
                      Автомобилът е просто добавка към гумите иджантите

                      Коментар


                        #86
                        Не сме овце ами сега живота е ехееееее колко по хубав от преди 20 години :D Тогава чакахме по десетина години за да си купим кола , а сега коли колкото щеш :D Тогава ни даваха по 40л бензин на месец а сега бензиностанция до бензиностанция :D Тъй ,че няма от какво да сме недоволни Особенно пък "комуниста " бай Иван дето и Пунто има и Мерцедес има 20 години вече живот на корем и пей сърце :D :D :D
                        Фиат Панда 1.2 2006година
                        Синджира си идва ,а козата я няма...

                        Коментар

                        Working...
                        X