Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Еххх този социализъм.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Еххх този социализъм.

    Колеги ето на какво попаднах...http://netinfo.bg/photo/socializam/index.htmИмаше скоро една такава издадена книга с такива снимки и обяснение към тях.Исках много да си я купя, ама беше в ограничен тираж. Хубава книга, качествена с дебели, гланцирани листа....Ако имате още много такива снимки и материали, може да ги споделите
    A20DTH ЖТД ама не баш
    1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
    Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

    #2
    Ееееееей, колега, егати спомените будят тези предмети и снимки!!!! Само че тези детски камиончета ВСЕ ОЩЕ се произвеждат и сина ми има такъв и се вози в него (той е на 11 месеца де) :D :D :D
    She was only a whisky maker but he loved her still.

    Коментар


      #3
      Их и мен ме върна назад в спомените.Много от показаните неща сме ги имали,дори някои все още са запазени.Обаче тази халва в кутиите беше много готина,че и шоколадите в детството всичко си е готино и сега само си спомняме с усмивка и лека тъга.

      Коментар


        #4
        "Инвентарна книга на социализма" не сте ли виждали, колеги - ще я донеса на някоя среща

        Коментар


          #5
          лелееее,не е истина.благодаря ти колега, за това че ни върна сладките спомени.

          Коментар


            #6
            Мдааа, повечето неща ги имаме и у нас (вкл. книгата "Мъжът и жената интимно") Ако забелязвате обаче, едно време на кока колата си пишеше Кока Кола, а не Coca Cola.А другаря Господинов гледам е бил в НШЗО "Христо Ботев", после в студентски град "Христо Ботев"... ако и е учил в училище "Христо Ботев"

            Коментар


              #7
              gendo написа:
              лелееее,не е истина.благодаря ти колега, за това че ни върна сладките спомени.
              За едни сладки,за други горчиви..... Една от причините да сме на този хал са тези "сладки" спомени,но това е друга тема....
              Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
              Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

              Коментар


                #8
                На Кока Кола пишеше така, защото американският гигант си имаше българско представителство. Днес е Кока-Кола Хеленик Ботълинг Къмпани - Гърция.Откровено казано е добре тези зловещи картинки да бъдат показвани. За да знаят и следващите какво беше и какво не трябва повече да бъде.

                Коментар


                  #9
                  ...., аааааааааааааа помните ли зелените бутилки за олио?! ....., а чушкопека? еххххххххххххх детски години!
                  Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD, 16V m-jet '04
                  Ex Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD '04; Ex Alfa Romeo 156 1.9 JTD '01; Ex Fiat Coupe 2.0 '95; Ex Fiat Tipo 1.6 i.e. '93; Ex Fiat 131 Mirafiori 1.4 i.e. '82; Ex Opel Vectra C 1.9 CDTI '05 Elegance, Automatic

                  Коментар


                    #10
                    kosta написа:
                    ...., аааааааааааааа помните ли зелените бутилки за олио?! ....., а чушкопека? еххххххххххххх детски години!
                    Помним...еееех.....не с носталгия, но ги имаше тези неща...бяха свързани с живота ни
                    Brava 1.6 16v ELX 2001г.
                    Punto М2 1.2 SX 2000г.
                    МРАЗЯ НАП!!!

                    Коментар


                      #11
                      А бирата и изненадите в бутилката? :D :D :D И как всички искаха тъмни бутилки, щото тя била по "чиста" :D

                      Fiat Bravo T-Jet 120

                      Коментар


                        #12
                        Леле навремето колко съм си играл с такова камионче имах го абсолютно същото, даже веднъж си разбих главата заради него Yellow_Flash_Colorz_PDT_36
                        Fiat Punto 1.7TD
                        Mazda 626 2.0
                        Fiat Croma 2.4 Multijet

                        Коментар


                          #13
                          колко от тези неща сме ги имали... а сещате ли се за Ромиката или онези анцузи Пирин (мисля) ... леле колко здави бяха ... на таванската някаде ако щете вярвайте още се въргаля поне един анцуг... и освен "леко" избелелия цвят нищо му няма (ама не бих го носил :D )А такова камионче ако видя някаде ще го купя ама веднага ще кажа че е за сина ми ама ще е за мен май :D

                          Коментар


                            #14
                            А Белене помните ли!? А Скравена помните ли?
                            VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                            VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                            VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                            VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                            Нека Силата на бъде с Нас...

                            Коментар


                              #15
                              Помним помним, и белене и скравена, ма тогава джигитите бяха там а не по улиците и в парламента. А да помните че здравеопазването беше безплатно, а да помните че и обучението беше безплатно, а помните ли че с една заплата се ходеше на море и оставаха, а че нямаше безработица помните ли. А помните ли колко работи се построиха тогава, а какво се построи сега освен молове и бизнес сгради , някои да знае някъде да е построено училище, болница, детска градина!? аз знам за разрушени такива ако греша поправете ме. Е верно не са само плюсове имаше и много недостатъци на тогавашното управление ама не ми излизаите с номера "сега за тва сме на тоя хал" на тоя хал сме щото всичко е мафиоти и мушеници през тези години и окрадоха де що има. Така че ако трябва да избирам..... аз си се връщам да си живея тогава.
                              Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
                              Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!
                              Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1

                              Коментар

                              Working...
                              X