Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Съвет за радар използван от полицията модел ТR4D

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    аз съм гледал някъде на американски камери такива, за превишаване на скоростта, незнам нашите какви използват,но да излиза кадъра с изписана скоростта на камерата, че някои даже ограждат обекта на засичане сигурно е на същия принцип, но имаме колеги ченгета те ще кажат
    Renault Clio Baccara 1.8 SPI 90hp
    Бившо: Fiat Bravo SX 1.6 16v 103hp

    Коментар


      #17
      И аз чакам един такъв акт да му излезе НП. В акта посочват точно часа на засичане, включително и секундите, както и номера на кадъра, с който са ме заснели, разбира се от същия час, до секунда.На клипчето Бравата изглеждаше супер :D
      Fiat Punto ELX 1.9 JTD 80 к.с.
      Fiat Brava SX 1.4 12V - много хубава кола беше

      Коментар


        #18
        Хм аз пък си мислех, че колите показват, че се движиш с по-голяма скорост умишлено. Например аз много често използвам джи пи ес и при мен разликата е 4 км/ч. Например карам със 70 и на джи пи ес-а пише 66 км/ч. Вчера го пробвахме и мерцедеса на шефа С220 и разликата също е 4 км/ч. На служебната баничарка разликата например е 7 км/ч. Винаги джи пи ес-а показва по-ниска скорост от тази на километража. Ако някой иска да го пробваме няма проблем тъкмо ще си свери колко му е верен километража. Аз лично за реална скорост приемам тази на джи пи ес-а.
        www.CarProfi-BG.com
        Самонастройващ се газов инжекцион по OBD II.
        Зареждане и ремонт на автоклиматици.
        Най-атрактивните цени в София!

        Коментар

        Working...
        X