Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Някой да има познат/да знае стабилен нотариус от Варна?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Някой да има познат/да знае стабилен нотариус от Варна?

    Имам питанка, дали някой има познат или може да ме упъти към добър и стабилен нотариус (от Варна) - цербер/питбул, за връчване на нотариална покана, ама ми трябва някой, който да дебне и чака, за да я връчи. Става дума за имотни разправии, които си имам от доста години. За по-нататъчна комуникация предлагам да е на ЛС-та, ако някой откликне Ще съм много благодарен, ще падне и биричка, когато стане далаверата...

    #2
    Нотариална покана?? Това не се ли прави от съда с призовка.И тоя нотариус как ще ми я връчи ако ме дебне след като откажа да подпиша и да потвърдя че съм аз?Малко празна работа ми се струва.Нека дойде мен да ме дебне аз ще му се изсмея в лицето
    http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
    Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
    FIAT БРАВО 1.2 16v
    ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
    FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

    Коментар


      #3
      infineon написа:
      Нотариална покана?? Това не се ли прави от съда с призовка.И тоя нотариус как ще ми я връчи ако ме дебне след като откажа да подпиша и да потвърдя че съм аз?Малко празна работа ми се струва.Нека дойде мен да ме дебне аз ще му се изсмея в лицето
      Ами попринцип на тях това им е работата и сигурно има начин да ти я даде, щом само те могат да го направят... или помощник нотариус. Проблема при мен е, не това как да се връчи, а това кой да го връчи. Няколко адвоката и познати ми казаха, че по закон нямат право да ми откажат подобна услуга, задължени са. Друг е въпроса, че от всички кантори които обиколих вчера само на 2 ми казаха, че няма да стане до 1-2 седмици, ако искам да заповядам след това. Останалите се правят на улави, като резултата е следнич: на 3 места помошник нотариуса е болнични, съответно нотариуса няма време, защото се е насъбрала работа, на 2 нотариуса е отпуска и не се знае кога ще се върне (?!), на едно работят с куриер и правят само един опит, ако гонения не се подпише на товарителница гориш, на едно директно ми казаха, че не предлагали такава услуга (?!?! - погледни по-горе за задълженията), а на последното един даже ми се накара и едва ли не ме изгони от кантората с думите "А-а-а, не! Да не съм само аз балък в тоя град да нося такива? Няма да стане, намери друг колега!"С пари всеки може. Ако отида да изповядвам сделка за 500,000 лв ще си счупят краката да тичат и да ми лижат задника. А за нещо, което са задължени, но държавата не плаща (таксата е символична) се праавят на 2 1/2... и обикаляй пак, обикаляй....... м******та им!

      Коментар

      Working...
      X