Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Вирус на сайта на "7 дни спорт" ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Вирус на сайта на "7 дни спорт" ?

    Днес както обикновено започвам работния ден с http://www.7sport.net/7sport/index.htm . И хоп - съобщение за вирус. Антивирусната ми е F-Secure. Интересно ми е друга антивирусна регистрирали ли вируси на страницата на вестника ?
    Tonight's the night and it's going to happen again and again...

    #2
    Мне, най вероятно проблема е в антивирусната ти - тълкува нещо като вирус - я някой флаш, я нещо друго.Моята е АВАСТ и мълчи като пукал...
    Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
    Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
    ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

    Коментар


      #3
      И NOD-а не се обажда.
      Brava 1.6 16v ELX 2001г.
      Punto М2 1.2 SX 2000г.
      МРАЗЯ НАП!!!

      Коментар


        #4
        и AVG Free

        Коментар


          #5
          И аз всяка сутрин го чета. Нищо подозрително нямаше днес, както и винаги до сега.
          FIAT Idea 1.9 Multijet 2004 г.
          FIAT Tipo 1.4i.e. 1995 г. - предишен. Служи вярно над 9 години!

          Коментар


            #6
            Явно само F-Secure нещо се бърка (да се надяваме, че наистина се бърка). Днес много колеги се оплакаха и всички са с F-Secure Client Security. И едни страшни съобщения изписва: attempt remote control и др. подобни. Че и се запъва и иска рестарт ама така, че нямаш достъп до нищо друго, освен до бутона "Restart", абе ошашка народа. Помислих, че е червено отмъщение към син вестник .А иначе и аз си го чета онлайн от години.
            Tonight's the night and it's going to happen again and again...

            Коментар


              #7
              snake написа:
              Явно само F-Secure нещо се бърка (да се надяваме, че наистина се бърка). Днес много колеги се оплакаха и всички са с F-Secure Client Security. И едни страшни съобщения изписва: attempt remote control и др. подобни. Че и се запъва и иска рестарт ама така, че нямаш достъп до нищо друго, освен до бутона "Restart", абе ошашка народа. Помислих, че е червено отмъщение към син вестник .А иначе и аз си го чета онлайн от години.
              И при мен засече вирус...! с AVG съм. Проблема явно е там при сайта на 7 дни.

              Коментар


                #8
                AVG,F-Secure,Avast тва са слаби антивирусни които понякога (много често :D ) засичат някой файлове и функции като вирус,аз съм с НОД не ми засече нищо,комшията е с Касперски и не му засече нищо ама AVG на един фр засече :D така че сменете си антито и няма имате проблеми
                Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
                Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
                Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

                Коментар


                  #9
                  Що? Аз на 2 от 4 компютъра съм с Avast и в случая също няма проблем.Но спора - "Коя е най-добрата антивирусна програма" е стар колкото света.
                  Brava 1.6 16v ELX 2001г.
                  Punto М2 1.2 SX 2000г.
                  МРАЗЯ НАП!!!

                  Коментар


                    #10
                    Princo написа:
                    AVG,F-Secure,Avast тва са слаби антивирусни които понякога (много често :D ) засичат някой файлове и функции като вирус,аз съм с НОД не ми засече нищо,комшията е с Касперски и не му засече нищо ама AVG на един фр засече :D така че сменете си антито и няма имате проблеми
                    Значи викаш, че добрите антивирусни са тези, които не те притесняват с разни там съобщения за вируси :D ?
                    Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                    Коментар


                      #11
                      Хахххаха..много точно казано... :D
                      Brava 1.6 16v ELX 2001г.
                      Punto М2 1.2 SX 2000г.
                      МРАЗЯ НАП!!!

                      Коментар


                        #12
                        Хах кво да ме претесняват,като знам че антито ми е ок и знам кви са му възможностите съм спокоен,е ся нормално е на месеца до ми влезнат по 1-2 червея но аз всяка седмица го сканирам и немам проблеми,по-миналата седмица реших да вида как AVG’то ще се представи на моя комп и имах бая забележки след днешния скан с Нода: един троянски кон , много червеи (оставам бавното зареждане и излишните плугини) та за това според мен за един домашен компютър най-добре е Касперски или Нод (лично мнение )
                        Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
                        Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
                        Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

                        Коментар


                          #13
                          По-голям боклук от Касперски няма.
                          Brava 1.6 16v ELX 2001г.
                          Punto М2 1.2 SX 2000г.
                          МРАЗЯ НАП!!!

                          Коментар


                            #14
                            Добре спирам да споря щото спама стана много но само да кажа че последната версия на Касперски не натоварва компа,има много полезни подобрения и ако не си изтеглиш някой кракнат боклук.... Касперски ще ти легне на сърцето :P
                            Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
                            Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
                            Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

                            Коментар


                              #15
                              Princo написа:
                              Добре спирам да споря щото спама стана много но само да кажа че последната версия на Касперски не натоварва компа,има много полезни подобрения и ако не си изтеглиш някой кракнат боклук.... Касперски ще ти легне на сърцето :P
                              На служебните комютри сме с Касперски... абсолютно легален....последна версия.....с какво да ми легне на сърцето колега? Машините едвам мърдат, а са добри...и то доста. Аз също спирам. Съжалявам за
                              Brava 1.6 16v ELX 2001г.
                              Punto М2 1.2 SX 2000г.
                              МРАЗЯ НАП!!!

                              Коментар

                              Working...
                              X