Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фиат Купе - подробности

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Фиат Купе - подробности

    Интересувам се от Фиат Купе. Въпроса ми е за 4500лв дали ще мога да си намеря здрава такава? Също така ме интересува един газов инжекцион за нея колко ще ми излезе?
    Alfa Romeo 146 1.9 JTD 01' ex
    SAAB 9-3 SS 1.9TiD

    #2
    Евтиното е скъпо
    Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
    Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
    Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

    Коментар


      #3
      Здрава такава от автосалон над 5500-6000. От човек за 5000 ще си купиш доста запазена ако уцелиш.Газов инжекцион 1300 някъде.Можеш да минеш и с 600лв с нормална,ако не те притеснява ускорението.
      Bravo 2.0 20V
      Tipo 2.0 16V SediciValvole

      Коментар


        #4
        Благодаря за инфото! Ще пообиколя са тия дни и дано намеря някое згодно купенце.
        Alfa Romeo 146 1.9 JTD 01' ex
        SAAB 9-3 SS 1.9TiD

        Коментар


          #5
          За 4500лв само проблеми ще имаш, по-добре си купи по-скъпо Купе и по-нататък си сложи газова уредба, отколкото да си купиш някой "компромис"!!!Купето е особена кола и компромиси не трябва да има при покупката й.
          BMW E90 320D
          ех. FIAT COUPE 2.0 16V
          ex. FIAT BRAVO 1.6 16V
          ex. ALFA ROMEO 145 BOXER engine

          Коментар


            #6
            Разполагам с 5500лв за кола, знам че са малко за КУПЕ но много ми харесва. Търся си някоя която примерно е очукана но ходовата част и двигатела да са безпроблемни. Отрдуга страна КУПЕ-то немога да го карам без газова, защото ще ми одере кожата.
            Alfa Romeo 146 1.9 JTD 01' ex
            SAAB 9-3 SS 1.9TiD

            Коментар


              #7
              Принципно по добре ДВГ-то да е зле отколкото да е очукано.....скъпа е ламарината, а частите не чак толкова.
              Lancia Lybra 2,4JTD '03
              Фиат Браво 1.9TD75 '97
              Фиат Брава 1.4 Бензин и Метан '97 -ex
              Фиат Купе 1.8 Бензин '97 - ex

              Коментар


                #8
                standox_ написа:
                Принципно по добре ДВГ-то да е зле отколкото да е очукано.....скъпа е ламарината, а частите не чак толкова.
                Точно така, гледай да с хубав външен вид , а другото е евтино. Естествено и да не е с мотор пред разпадане!
                BMW E90 320D
                ех. FIAT COUPE 2.0 16V
                ex. FIAT BRAVO 1.6 16V
                ex. ALFA ROMEO 145 BOXER engine

                Коментар


                  #9
                  blagun написа:
                  За 4500лв само проблеми ще имаш, по-добре си купи по-скъпо Купе и по-нататък си сложи газова уредба, отколкото да си купиш някой "компромис"!!!Купето е особена кола и компромиси не трябва да има при покупката й.
                  много правилно, научих го от опит, и аз мойто го взех, малко прибързано и от тези компромиси до тука ми стъпва дебеличко :D , но както ми каза колегата blagun така и така съм се захванал да го дакарам до край, вместо да го предам на следващия "балък", който да намрази италиянките !!!
                  Alfa Romeo 147 JTD and Alfa Romeo GT JTDm - now

                  Fiat Coupe 2.0 16V LE style - air intake; kappa turbo inlet manifold; 63mm exhaust system; headport;lightweight flywheel; chip - 1++hp - EX
                  Fiat Tipo 1991 - ex
                  Fiat Uno Fire - ex ex

                  Коментар


                    #10
                    nastybg написа:
                    blagun написа:
                    За 4500лв само проблеми ще имаш, по-добре си купи по-скъпо Купе и по-нататък си сложи газова уредба, отколкото да си купиш някой "компромис"!!!Купето е особена кола и компромиси не трябва да има при покупката й.
                    много правилно, научих го от опит, и аз мойто го взех, малко прибързано и от тези компромиси до тука ми стъпва дебеличко :D , но както ми каза колегата blagun така и така съм се захванал да го дакарам до край, вместо да го предам на следващия "балък", който да намрази италиянките !!!
                    Радвам се, че си се вслушал в моите думи Пиши докъде стигна? Сложи ли кутията за въздушния филтър???
                    BMW E90 320D
                    ех. FIAT COUPE 2.0 16V
                    ex. FIAT BRAVO 1.6 16V
                    ex. ALFA ROMEO 145 BOXER engine

                    Коментар


                      #11
                      Парите които си предвидил са до никъде за купе, до колкото те разбирам смяташ за 4500 да го вземеш и с другите 1000 да слагаш газ. Имай предвид, че дори при перфектно състояние имаш около 500лв. разходи при закупуването, оттам нататък смятай. Аз като си взех бравото бях сметнал парите, че да ми останат за газова, ама всичките заминаха и си карам на бенз.
                      --Старата ръжда любов не хваща!--
                      156 sportwagon 1,9 jtd 115
                      ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

                      Коментар


                        #12
                        Лично аз ,моето купе си го взех доста добра цена за времето когато го купувах и до сега съм сменил два носача , единият от които беше здрав и накладки, това е разбира се без консумативите (масло , ремъци,ролки и т.н.) . А и лети джанти. Но така е които няма късмет с жената има късмет с колата :D
                        fiat coupe 2.0 16V

                        Коментар


                          #13
                          !

                          Grizoo написа:
                          Разполагам с 5500лв за кола, знам че са малко за КУПЕ но много ми харесва. Търся си някоя която примерно е очукана но ходовата част и двигатела да са безпроблемни. Отрдуга страна КУПЕ-то немога да го карам без газова, защото ще ми одере кожата.
                          Колега, ще ти спестя малко главоболия, защото аз скоро си купих моето купе, и се бях побъркал. За 5000 може да вземеш горе долу читаво купе, НО на всяка цена гледай първо външно да е запазено (както казаха колегите) защото частите са безбожни цени. И второ задължително я закарай на прегледа някъде при майстор! Защото много ги редят, аз пробвах едно купе вървеше страшно, но като го закарах на майстор се оказа че си купувам дарак. Ако колата е читава няма да ти откажат една проверка при майстор. Иначе ако прибързаш както казаха излиза много скъпо!!!Успех с покупката. После да се похвалиш
                          EX: Fiat Bravo 1.6 103++hp/ Fiat Coupe 131hp/ AR 156 2.4jtd 1??hp
                          Alfa Romeo 147 1.6 16v 2005г. 120hp
                          ВАЗ 2107 project. SUZUKI GSXR 600 SRAD
                          Не са важни конете в колата, а лимките в главата!!!

                          Коментар


                            #14
                            blagun написа:
                            Радвам се, че си се вслушал в моите думи Пиши докъде стигна? Сложи ли кутията за въздушния филтър???
                            Не, оказа се, че тръбите минават през съвсем различно място на 1.8 и незнам какво да правя вече с тоя пуст филтър, иначе в момента е в сервиз да й сменят цялата генерацията, стига е пърпорила и бучала от утре трябва да мърка
                            Alfa Romeo 147 JTD and Alfa Romeo GT JTDm - now

                            Fiat Coupe 2.0 16V LE style - air intake; kappa turbo inlet manifold; 63mm exhaust system; headport;lightweight flywheel; chip - 1++hp - EX
                            Fiat Tipo 1991 - ex
                            Fiat Uno Fire - ex ex

                            Коментар

                            Working...
                            X