Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Искам с прискърбие да съобщя.............................

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Честито и мноооого щастие.Няма нищо страшно,някои сме го правили по два пъти.
    Автомобилът е просто добавка към гумите иджантите

    Коментар


      #17
      Колкото и добре да живее човек - се жени! - Честито и от мен.Дълъг семеен живот, здраве и много дечурлига...
      Fiat Bravo 1.4 12V SPI 1996

      Коментар


        #18
        Малеееееееееееее незнаех, че имало чак тема :D Отначало като прочетох заглавието и от кого е се стреснах да не би да е станало нещо.Факт е!Вече съм семеен Сватбата беше прекрасна, доста над очакванията ми.Утре заминаваме малко на почивка, но ще пусна някоя снимка после. Много сме изморени, не съм спал 3 дена като хората.Набързо ще Ви пусна няколко снимки :Благодаря на всички съпричастни на нашето щастие!Да Ви се връща стократно
        Прикачени файлове
        "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

        ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
        Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

        Коментар


          #19
          Честито, колега! Много ти е хубава булката. Да сте живи и здрави и много да се слушате и обичате!
          Fiat Bravo 1.9 JTD / Fiat Bravo II 2.0 Multijet
          www.fiat-bg.org/forum

          Коментар


            #20
            Браво! Честито! Горчиво. (Що не се кава сладко? Както и да е. Може да разбера някой ден.) Аз все още не съм навит за предпиемане на такива стъпки, но пък никога не се знае какъв акъл може да ми дойде ... Засукани нашенци и нашенки имало в нашия край значи. Супер.
            Брава 1,6 16V; Джанти 16-ки - по договаряне - 4 бр.:
            http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=88126

            Коментар


              #21
              Ето защо сватбата е била толкова прекрасна (зеленичкото горе в дясно на снимката )Честито и от мен!

              Fiat Bravo T-Jet 120

              Коментар


                #22
                Честито и от мен!Да сте живи, здрави, да се обичате и скоро да видим дечурлига. Аз тая работа я свърших преди 6г. и...надебелях.Желая ви много, много щастие!
                Brava 1.6 16v ELX 2001г.
                Punto М2 1.2 SX 2000г.
                МРАЗЯ НАП!!!

                Коментар


                  #23
                  ае "Тайсън"... жена ти по-убава от тебе...
                  Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

                  Коментар


                    #24
                    nikki_sixx написа:
                    ае "Тайсън"... жена ти по-убава от тебе...
                    Прав си така е Ники( мноо арна тая Катето ) Ма все си мислех че тоя е по добрия вариянт женати да е по убаа от тебе Обратнотооо

                    Коментар


                      #25
                      Хехе Честито! Честито и на двамата щастливи младоженци и много усмивки в съвместният живот! И не забравяй какво е казал Господ за жените "Обичайте ги, не ги разбирайте":D

                      Коментар


                        #26
                        Ще цитирам сцена от един сериал (вече забравих кой беше)... та там пича се жени, наредили се виновниците за събитието и гостите/приятелите минават и честитят на младоженците и родата... та идва му и на главния герой реда да се ръкува/поздравява... и почва: "Честито! (тъща), Честито! (тъст), Честито! (свекърва), Честито! (свекър), Съжелявам! (младоженеца) Честито! (булката), ....
                        Alfa 156 1.8 TS 16V 144hp
                        --- в сърцето завинаги... ---
                        Fiat Tipo 1.4 DGT karb. 78hp

                        Коментар


                          #27
                          Хубави отзиви Жена ми е красавица, знам А аз съм хубав по душа Пиша Ви сега от хотела, но като се върнем от почивката(ей много е хубаво тука въобще не ми се връща ), ще Ви кача някоя по-хубава моя снимка Ами всичко добро желая на всички и много щастие и здраве!Ванко, специално БЛАГОДАРЯ за темата МНОГО ПРИЯТНО ме изненада
                          "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                          ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                          Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                          Коментар


                            #28
                            tyson написа:
                            Ванко, специално БЛАГОДАРЯ за темата МНОГО ПРИЯТНО ме изненада
                            Батка аз ти звънях няколко пъти ма нямаше кои да ти дигне телефона Туи за съботата говоря ама е нормално де все пак едвали ти е било до мене Ае пак та питам нищо не казваш стягали ти халката вече

                            Коментар


                              #29
                              Не стяга не стяга.Ще я видиш като се върна, много добре стои
                              "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                              ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                              Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                              Коментар


                                #30
                                Всичко изглежда супер,ама,Хора,що гледате мач на сватбата,бе.
                                Автомобилът е просто добавка към гумите иджантите

                                Коментар

                                Working...
                                X