Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Евро 2008 - прогнози и коментари

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Леле колко съм добър Познал съм ги всички четвъртфиналисти досега. 7 от 7 сигурно класирани. Ако позная 8 от 8 печеля първия етап. А, Французите май бяха най-силния оптбор на първенството?
    Lane Staley, на франсетата нещо си им объркал класирането не трябваше ли да са последни в групата
    Fiat Punto 1.1-Синята птица
    Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
    Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

    Коментар


      Аз съм цитирал моята прогноза от началото на темата. Мисля, че добре съм се справил. По-добре от Световното, когато предричах, че Гана ще бив Бразилия Ей, много ме кефеха ганайците...
      like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

      Коментар


        westdogg написа:
        bicho1976 написа:
        Всички на крака световният шампион(европейски0се измъкна от най-трудното,сега са самопо един мач,кой ще ги спре!Красотата ще победи не само на терена но и по трибуните.Сега вече оценявам отсъствието на Англия,онзи тюмбел Руни и неговата трътла .Това е ...страната с най-готиният футбол,с най-готините мадами и най-готините коли.FORZA ITALIA!!!!p.s Аз предупредих по горе да не отписвате пичовете,но това си е за ваша сметка .
        Италия е обречена, ако не Испания, Холандия ще ги изхвърли на полуфинала Иначе холандците излязоха големи пичове, дадоха път на Италия... Биха Румъния като на тренировка, и то с резервния състав... смех смех Не виждам отбор който да ги спре
        Холандия и Испания са много стойностни отбори,имат и супер футболисти,но тук става въпрос за един мач(елиминации).На всяко голямо първенство са фаворити но само докато излязат от групите,мисля че и двата отбора ще са до тук.С наивност и желание не се печелят първенства,трябва тактическа дисциплина и опит какъвто притежават Италия и мисля Швеция(според мен теса на четвъртфинали)
        Фиат Брава 1.4 12V 1998г

        Коментар


          Тоя Доменек е бахти ( с извинение ) некадърника, как може да има такива играчи и да не може да си нареди отбора както трябва.Днес също има много интересни мачове. Ако Ибра играе, братушките нямат шанс, а на другия мач мисля че ще е скучно 0:0
          Fiat Bravo 1.4 12v

          Коментар


            За Вас не знам, но аз стискам палци на Испания и на Португалия - искам ги на финала!Финали Германия - Италия съм гледал, а и ми писна на оная работа от тия италианци - всеки път калитковци и през иглено ухо - та на финал.Айде нема нужда - с нищо не показват, че заслужават финал. Холандците също размазват като едно време - много отдавна... Може един палец и за тях да стисна!
            VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
            VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
            VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
            VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
            Нека Силата на бъде с Нас...

            Коментар


              Вчера руснаците много ме изкефиха. Макар да ми провалиха прогнозата и вместо 8 от 8 сега резултатът ми е 7 от 8. Но не им се сърдя. Много добре се представиха.Португалия ако не получат гол в първите 10на минути почти съм сигурен, че ще обърнат немците. Абе 90% шанс за тях довечера.А няма ли да те изкефи русначетата да стигнат финал?
              like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

              Коментар


                Аз също много се изкефих как руснаците смазаха наглите шведи. И ако имаха и повече умения в завършващата фаза, то една "ръчичка" им ходеше много добре на трите корони. Твърдо съм против португалците, испанците и холандците и стискам палци на Италия и Германия, а съвсем резервен вариант и на руснаците да станат шампиони. Всъщност, класирането в тази група го познах и имам 6 от 8 познати четвъртфиналиста по начина на броене на Lane Staley.
                Fiat Marea Weekend 1,6 16V

                Коментар


                  Аз пък стискам палци за Холандия и Испания. Жалко , че двата отбора ще играят един срещу друг на полуфинал и само Холандия ще е на финал. . Иначе и аз мн се изкефих как вчера братушките смазаха Швеция
                  Fiat Bravo 99г.(Goodbye) ,Citroen Xsara VTS 99г., Mercedes C 220 CDI 2000г.

                  Коментар


                    sugarboy написа:
                    Всъщност, класирането в тази група го познах и имам 6 от 8 познати четвъртфиналиста по начина на броене на Lane Staley.
                    А има ли друг начин на броене? Кой те прецака и не се класира? Аз съм горд, че познах точното класиране в 1ва група и двата отбора които продължиха от 3та ( Холандия и Италия ).Само не разбирам защо симпатизираш на Германия?!?!?!?!? Ама си мисля, че някой път като идвам към Търново може на по бира да ти променя мнението за Португалия Всъщност ти не работеше ли нещо с холандски? Или беше друг колега от Търново?
                    like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

                    Коментар


                      Главно съм за Италия, като резервен вариант съм за Германия, но в различните първенства съм бил за тях, защото са най-постоянно и силно представящият се отбор. Например, на Световни първенства от 18 участия, ако не греша, че с баща ми ги изчислявахме, 11 пъти са се класирали в четворката, за Европейските да не говорим - пак три титли и изобщо успехите им не са случайни, както някои се мъчат да ги изкарат, че били коне и т. н. От тази гледна точка в началото на темата говорех, че големите отбори са потвърдили титлите си с други титли и класирания на финалите, а отбори като Испания - с една Европейска, и то като домакин и Англия - с една Световна, пак като домакин, но с несъществуващ гол, не са потвърдили, че заслужават да са от най-големите отбори и никога няма да бъдат. Португалците и бразилците винаги са ми били изключително противни. А холандците не мога да ги обичам, тъй като те са кръвен враг на Германия. Това са горе-долу моите пристрастия, затова писах още в началото, че съм традиционалист, а традициите във футбола до голяма степен се спазват и няма случайни отбори-шампиони, като единиците потвърждават само правилото. За начина на броене на познатите отбори имах предвид, че си ги познал като бройка, а не във всичките групи с точното им класиране. Издъниха ме в прогнозата Турция и Холандия, които смятах, че няма да се класират. :D
                      Fiat Marea Weekend 1,6 16V

                      Коментар


                        Re: Евро 2008 - прогнози и коментари

                        snake написа:
                        Ето моите прогнози за груповата фаза:А) 1.Португалия 2.Швейцария 3.Чехия 4.ТурцияБ) 1.Германия 2.Хърватия 3.Австрия 4.ПолшаВ) 1.Румъния 2.Италия 3.Франция 4.ХоландияГ) 1.Швеция 2.Русия 3.Испания 4.Гърция
                        Такаа, време е за равносметка. Темата е много дълга и не съм видял, може и да сте измислили вече начин на "оценяване" на прогнозите, но аз моята ще си я оценя така: 1 точка за познат четвъртфиналист, 2 точки, ако е познато точното му място в групата, т.е. 3-то и 4-то място ги изключвам, защото просто така ми хрумна :D .А - 2 т. (познал съм класирането и мястото на Португалия)Б - 2 т. (познал съм класирането, но съм разменил местата на Германия и Хърватия)В - 2 т. (Италия)Г - 2 т. (Русия)Имам общо 8 точки.Прогнозите ми за победители на четвъртфиналите са:Германия, Хърватия, Русия !, Испания
                        Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                        Коментар


                          Съгласен съм, че Германия и Италия имат традиции, но нека има и свежа кръв. Няма да е интересно първенствата да се превърнат в някаква затворена лига на малко отбори, нали? Германия... 90та година виках за тях, след отпадането на Ирландия. В тях има само едно нещо което ме кефи - духът. Но вече ги няма онези харизматични играчи като кривокракия Литбарски или Клинсман.Искам да има отбори с дух както го показаха Тутция или Русия.А за прогнозите - ако някой може да познае точното класиране, то едва ли ще пише в този форум. Отдавна щеше да е докарал булмейкърите до истерия и сега би бил някъде по плажовете...
                          like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

                          Коментар


                            Lane Staley написа:
                            ...А за прогнозите - ако някой може да познае точното класиране, то едва ли ще пише в този форум. Отдавна щеше да е докарал булмейкърите до истерия и сега би бил някъде по плажовете...
                            Напротив, аз познах всички мачове, даже знам кой ще е и шампиона, защото това първенство вече съм го гледАл. Но естествено няма да ви ги кажа, за да не деля печалбите с никой и после с кеф ще се излежавам в тузарските курорти на слънчева Монголия .
                            Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                            Коментар


                              Абсолютно, и аз така, за заблуда на противника, уж не познах двата отбора, ама като свърши първенството, ще видите, че ще позная шампиона.
                              Fiat Marea Weekend 1,6 16V

                              Коментар


                                Lane Staley написа:
                                ...Но вече ги няма онези харизматични играчи като кривокракия Литбарски или Клинсман...
                                Аз ще се върна по-назад... Когато по терена вееше грива Паул Брайтнер, когато райхстага се защитаваше от Тони Шумахер, когато головете вкарваше Румениге... и так дале... Трябва бая да съм позастарял вече, че ги помня тия хорица.... Тогава обичах отбора на Германия... Като, че ли ги разлюбих покрай Берти Фокс - когато им стана треньор...
                                VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                                VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                                VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                                VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                                Нека Силата на бъде с Нас...

                                Коментар

                                Working...
                                X