Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Евро 2008 - прогнози и коментари

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Е, то и ние играхме добре, въпреки че всички ни шамаросаха - и шведите, и датчаните, и италианците, ама не станахме, а и няма да станем, нито Европейски, нито Световен шампион.
    Fiat Marea Weekend 1,6 16V

    Коментар


      #32
      Хъммм, няма да давам прогнози, защото след като вече гледах слабите мачове от предходните 2 дена ме е яд, че толкова слаби отбори са се класирали, а нашите "звезди" гледат отстрани...... Инче си мисля, че фаворити са Италия, Германия и скрити фаворити - комшийте от север

      Коментар


        #33
        Lane Staley написа:
        Да внеса някои уточнения - португалците не са симуланти. Поне не повече от останалите отбори, но веднъж като кажат, че сестра ти е к**, доказвай, че нямаш сестра. В момента Португалия няма достатъчно опитен отбор, но откъ потенциал, какито и да са ви пристрастията, трябва да признаете, че са с едни гърди пред всички. Не съм фен на Сколари - постига добри резултати, но жертва това, което е есенцията в тяхната игра - красотата, наивността, непредвидимостта. Така бе и когато водеше Бразилия. За справка - кой да е мач на Португалия от ЕВРО 2000. Дания не беше кой знае какво изключение - просто им погледнете резултатите последните 8-10 години преди ЕВРО 1992 - добра игра на ЕВРО 84, добра игра на Мондиал 86, вярно изтърваха следващите два форума, но през 92ра имаха много добри и опитни футболисти. Жалко за Михаел Лаудруп, който бойкотираше треньора.Не вярвам Португалия да спечели, но им стискам палци.
        :D Само за Дания не съм много съгласен за 84 и 86. Действително играха не лошо тогава, но докато срещнеха Испания. Испанците винаги са им съдирали шортите и то с по 4-5 на 0 или на 1 :D Даже аз почти само това си спомням за Дания щото съм викал винаги за испанците А твоите хора също ме кефят, но нямя да съм за тях ако срещнат някои от моите хора :D Довечера не знам даже за кого ще викам. И Холандия и Италия са готини. А в първия мач - непоколебимо за Франция.
        She was only a whisky maker but he loved her still.

        Коментар


          #34
          gantcho написа:
          Lane Staley написа:
          Да внеса някои уточнения - португалците не са симуланти. Поне не повече от останалите отбори, но веднъж като кажат, че сестра ти е к**, доказвай, че нямаш сестра. В момента Португалия няма достатъчно опитен отбор, но откъ потенциал, какито и да са ви пристрастията, трябва да признаете, че са с едни гърди пред всички. Не съм фен на Сколари - постига добри резултати, но жертва това, което е есенцията в тяхната игра - красотата, наивността, непредвидимостта. Така бе и когато водеше Бразилия. За справка - кой да е мач на Португалия от ЕВРО 2000. Дания не беше кой знае какво изключение - просто им погледнете резултатите последните 8-10 години преди ЕВРО 1992 - добра игра на ЕВРО 84, добра игра на Мондиал 86, вярно изтърваха следващите два форума, но през 92ра имаха много добри и опитни футболисти. Жалко за Михаел Лаудруп, който бойкотираше треньора.Не вярвам Португалия да спечели, но им стискам палци.
          :D Само за Дания не съм много съгласен за 84 и 86. Действително играха не лошо тогава, но докато срещнеха Испания. Испанците винаги са им съдирали шортите и то с по 4-5 на 0 или на 1 :D Даже аз почти само това си спомням за Дания щото съм викал винаги за испанците А твоите хора също ме кефят, но нямя да съм за тях ако срещнат някои от моите хора :D Довечера не знам даже за кого ще викам. И Холандия и Италия са готини. А в първия мач - непоколебимо за Франция.
          Дания бяха много глупави на Мондиал 86, в групите си осигуриха участие още след вторите мачове, но като отбор без опит в турнирите одрънкаха Германия с 2:0 и всеха че се натресоха на Испания. Мноооого глупаво. Испания тогава бяха доста силни. За Евро 84 - гледал съм репортажи. Ако помниш обаче тогава в първия им мач срещу Франция контузват зверски АЛан Симонсен ( един от основните играчи, носител на Златна Топка ) И все пак Дания стигат до полуфинал.
          like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

          Коментар


            #35
            Lane Staley написа:
            gantcho написа:
            Lane Staley написа:
            Да внеса някои уточнения - португалците не са симуланти. Поне не повече от останалите отбори, но веднъж като кажат, че сестра ти е к**, доказвай, че нямаш сестра. В момента Португалия няма достатъчно опитен отбор, но откъ потенциал, какито и да са ви пристрастията, трябва да признаете, че са с едни гърди пред всички. Не съм фен на Сколари - постига добри резултати, но жертва това, което е есенцията в тяхната игра - красотата, наивността, непредвидимостта. Така бе и когато водеше Бразилия. За справка - кой да е мач на Португалия от ЕВРО 2000. Дания не беше кой знае какво изключение - просто им погледнете резултатите последните 8-10 години преди ЕВРО 1992 - добра игра на ЕВРО 84, добра игра на Мондиал 86, вярно изтърваха следващите два форума, но през 92ра имаха много добри и опитни футболисти. Жалко за Михаел Лаудруп, който бойкотираше треньора.Не вярвам Португалия да спечели, но им стискам палци.
            :D Само за Дания не съм много съгласен за 84 и 86. Действително играха не лошо тогава, но докато срещнеха Испания. Испанците винаги са им съдирали шортите и то с по 4-5 на 0 или на 1 :D Даже аз почти само това си спомням за Дания щото съм викал винаги за испанците А твоите хора също ме кефят, но нямя да съм за тях ако срещнат някои от моите хора :D Довечера не знам даже за кого ще викам. И Холандия и Италия са готини. А в първия мач - непоколебимо за Франция.
            Дания бяха много глупави на Мондиал 86, в групите си осигуриха участие още след вторите мачове, но като отбор без опит в турнирите одрънкаха Германия с 2:0 и всеха че се натресоха на Испания. Мноооого глупаво. Испания тогава бяха доста силни. За Евро 84 - гледал съм репортажи. Ако помниш обаче тогава в първия им мач срещу Франция контузват зверски АЛан Симонсен ( един от основните играчи, носител на Златна Топка ) И все пак Дания стигат до полуфинал.
            Е той беше един дребен /като за тях/ и рус Симонсен, нали така? Ама испанците и със и без него все ги мачкат Не бива да се абсолютизира ролята на един играч в колективен спорт. Други фаворити освен Португалия имаш ли?
            She was only a whisky maker but he loved her still.

            Коментар


              #36
              Италия ( те са стари кучета ), евентуално Испания. Иска ми се да е някой играещ красив футбол отбор. Освен двата иберийски може би единствено скоростта на холандците ми харесва.Не абсолютизирам ролята на един, но представи си как се отразява на играчите да видят как чупят крака на най-опитния им съотборник? Пък и има играчи които умеят да въздействат. Понякога точно в колективните спортове една личност се оказва изключително важна - заради авторитет, умения, характер. Ситуации много, не ми се разиграват сега
              like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

              Коментар


                #37
                Какво мислите за Франция? Е до преди малко ги гледах дупки отвсякаде!! Аз не съм им фен но мисля че имат най балансирания отбор като единици но явно треньора е куц или нешо не им се играе. Да се върна на Португалия... те поне играят атрактивно е с турците ги разнасяха по терена яко, а Италия винаги играят мърляво 1:мъка или 2:1 ли дузпи и аиде на финал Макар че в това им е силата
                Brava 103HP
                ''Фиата тръгва там където Голфа спира''

                Коментар


                  #38
                  PASSARELLA написа:
                  На това европейско по-силен отбор от Франция, както от 1998 година насам няма. Ето защо аз отново стискам палци на най-добрите.
                  На това европейско по-силни отбори от Холандия и Германия няма. Това е и финала който прогнозирам. А за тези от вас който слагат Холандия на 3-то или 4-то място в група "С", само ще кажа ,че мн разбират от футбол
                  Fiat Bravo 99г.(Goodbye) ,Citroen Xsara VTS 99г., Mercedes C 220 CDI 2000г.

                  Коментар


                    #39
                    PASSARELLA написа:
                    На това европейско по-силен отбор от Франция, както от 1998 година насам няма. Ето защо аз отново стискам палци на най-добрите.
                    Yellow_Flash_Colorz_PDT_07 ...исках да сложа емотикон с три зъба, ама за съжаление няма...
                    Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

                    Коментар


                      #40
                      Срещу 11 човека защита какво искаш, един от които наркоман!?

                      Коментар


                        #41
                        westdogg написа:
                        На това европейско по-силни отбори от Холандия и Германия няма. Това е и финала който прогнозирам. А за тези от вас който слагат Холандия на 3-то или 4-то място в група "С", само ще кажа ,че мн разбират от футбол
                        Темата беше да се дадат прогнози за развитието на борбата в групите, а не виждам да си дал такава прогноза. Много е лесно, след като си видял мачовете, да казваш кой е силен и кой - не. След снощния мач всички видяхме, че Холандия са силни, а Италия разочарова. Но това е само началото на турнира, могат да станат изненади - италианците винаги тръгват трудно, а стигат далече. Засега виждаме, че уверено вървят към вкъщи, но ще видим по-нататък.
                        Fiat Marea Weekend 1,6 16V

                        Коментар


                          #42
                          Най-накрая Холандия със страхотен отбор и прекрасна игра. Откакто се помня винаги съм бил за тях и все нещо не им достигаше на големи първенства. Надявам се на това да сцепят всички!Страшен мач направиха вчера ...

                          Коментар


                            #43
                            sugarboy написа:
                            westdogg написа:
                            На това европейско по-силни отбори от Холандия и Германия няма. Това е и финала който прогнозирам. А за тези от вас който слагат Холандия на 3-то или 4-то място в група "С", само ще кажа ,че мн разбират от футбол
                            Темата беше да се дадат прогнози за развитието на борбата в групите, а не виждам да си дал такава прогноза. Много е лесно, след като си видял мачовете, да казваш кой е силен и кой - не. След снощния мач всички видяхме, че Холандия са силни, а Италия разочарова. Но това е само началото на турнира, могат да станат изненади - италианците винаги тръгват трудно, а стигат далече. Засега виждаме, че уверено вървят към вкъщи, но ще видим по-нататък.
                            Аз вчера видях, че италианците нямаха никакъв късмет, а холандците май не са вкарвали 3 гола в един мач ( на свестен отбор имам предвид ) откак Бастен им е треньор. Не си правете заключение от вчерашния мач. Поне според мен не е релевантен. Никога не съм бил фен на скуадрата, но вчереа не заслужаваха такава участ. И не разочароваха, поне мен не. Първи гол от засада, втория дойде секунди след като едно лале изчисти топката от голлинията. Третия не го коментирам. Страхотни контри и то срещу италианска защита, но ... има и такива дни. Холандия може да не излезе от групата дори и след тази победа - следващият им мач с Франция ще е много завързан, с Румъния се познават добре от квалификационната група... Малко по-горе в един пост казах, че са ми едни от фаворитите, но все още не е сигурно дали ще се измъкнат от групата.А това, че нямало засада при първия гол, защото Панучи бил последен и покривал, макар и извън терена ми звъчи толкова идотски... При пасивната засада се приема, че играча не влияе на играта макар и да е зад защитата, а видиш ли играч, проснал се извън терена, влияе достатъчно за да покрива засада?
                            like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

                            Коментар


                              #44
                              Както и да го погледнеш, колега, Световният шампион да получи "тройка", си е разочароващо. Вярно - първият гол от явна засада, но като си добър, вкарваш и биеш. Рехава защита с много пробойни, която не подобава на Италия - отбор с отколешни традиции в защитата. Да, тези тълкувания за засадата направо ме разбиха. То ако беше така, теренът нямаше да има очертания и който си иска от публиката, при неблагоприятен развой, може да притичва и покрива засадата. Абе, пълен абсурд.
                              Fiat Marea Weekend 1,6 16V

                              Коментар


                                #45
                                Вчера стана доста здрав мач. За съжаление моя любимец Алекс Дел Пиеро не можа да се разпише.... но нищо. Трудно ще им е след този мач на италианците но всичко е възможно... особено след слабата игра на Франция и Румъния. Иначе мой фаворит за спечелване на титлата са Португалия
                                Fiat Croma 1.9 16v Mjet автомат

                                Коментар

                                Working...
                                X