Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Чип тунинг ... ?!?!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Ами ако изключите дебитомера умишлено, за проба, да видите дали ще има разлика?!

    Коментар


      #17
      Kuku написа:
      Ами ако изключите дебитомера умишлено, за проба, да видите дали ще има разлика?!
      Хех....това не ни е идвало на ума....Мерси за идеята.Следващата седмица ще се опитам да разреша този проблем!
      НЕ на безразсъдното шофиране!

      Коментар


        #18
        Гледай само чип тунинга да не е от тоя тип. http://cement1000.hit.bg/ Нека не се засягат колегите които се занимават с истински чипове .Просто това ми попадна в момента като материал.
        BRAVA 1.4 12v - 1998г.


        http://vbox7.com/play:124bedab

        Коментар


          #19
          Ей т’ва изби рибата вече....супер си!Сега след като си разбулил тайната на тунинга можеш да откриеш своя фабрика
          НЕ на безразсъдното шофиране!

          Коментар


            #20
            Не мисля да давам мнение относно чип тунинга и разхода на гориво както и дименето ,но тази кола е направена да пътува на големи разстояния ,а не да се ръчка на градско каране.И изобщо да не притеснява разхода в града защото автомобила е голям и тежък.
            Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
            Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

            Коментар


              #21
              Tornado написа:
              Не мисля да давам мнение относно чип тунинга и разхода на гориво както и дименето ,но тази кола е направена да пътува на големи разстояния ,а не да се ръчка на градско каране.И изобщо да не притеснява разхода в града защото автомобила е голям и тежък.
              Съгласна с теб...още на вторият ден ми стана ясно че колата не е много подходяща за градско ... и давайки си сметка колко ми гореше Фиата и с какви габарити беше май не ни е много голям разхода.Ще я наблюдавам,друго не ми и остава
              НЕ на безразсъдното шофиране!

              Коментар


                #22
                Bella написа:
                Tornado написа:
                Не мисля да давам мнение относно чип тунинга и разхода на гориво както и дименето ,но тази кола е направена да пътува на големи разстояния ,а не да се ръчка на градско каране.И изобщо да не притеснява разхода в града защото автомобила е голям и тежък.
                Съгласна с теб...още на вторият ден ми стана ясно че колата не е много подходяща за градско ... и давайки си сметка колко ми гореше Фиата и с какви габарити беше май не ни е много голям разхода.Ще я наблюдавам,друго не ми и остава
                Карай си колата и си свиркай изобщо не се притеснявай.Когато караш градско един съвет от мен-не се блазни от моща на автомобила да дърпаш разни таралясници.Най-вече от това ти се вдига разхода.Пази инерцията на автомобила и гали педала на върха само.
                Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                Коментар


                  #23
                  Благодаря ти за съвета,ще се съобразя с него защото все още нямам бензинова (дизелова ) колонка в задният си двор ... там се мъдрят само няколко кучешки акота от време на време ама пусто виж ако бяха кравешки можеше да се ползват по предназначение А иначе съвсем сериозно ще те послушам,колата е страхотна и дълго време ще и се радвам
                  НЕ на безразсъдното шофиране!

                  Коментар


                    #24
                    Bella написа:
                    Ей т’ва изби рибата вече....супер си!Сега след като си разбулил тайната на тунинга можеш да откриеш своя фабрика
                    Не съм аз автора на това разследване. Даже бих се радвал ако можех да го поздравя и му стисна ръката за това достойно дело.Наистина човека заслужава овациите.
                    BRAVA 1.4 12v - 1998г.


                    http://vbox7.com/play:124bedab

                    Коментар


                      #25
                      Ето няколко снимки на Любимката ми след старателно пастиране от моя страна Yellow_Flash_Colorz_PDT_14 Yellow_Flash_Colorz_PDT_06
                      Прикачени файлове
                      НЕ на безразсъдното шофиране!

                      Коментар

                      Working...
                      X