Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Интересни и препоръчани филми...

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    vaskoni_1980 написа:
    blondi_74 написа:
    cenitel написа:
    Абе тука хора дето четат книги има ли?
    Да, аз обичам да чета , по принцип криминалета
    коя е последната книга която си чела и кога ?
    Бре и ти ли си фен на книгите , последно четох снощи за приспиване "Големият сън" на Реймънд Чандлър, Агата Кристи съм я започнала още от негърчетата , Морис Льоблан също ми харесва, а П.Г.Удхаус пише толкова смешни истории, че следя почти всичко, което има по книжарниците.За уточнение, чета нощем и предпочитам стари криминалета.Ти четеш ли?

    Коментар


      fiatmaniak написа:
      Имаше един руски филм за някъв дядка, на който му изнасилват внучката и после той като разбира запозва с един снайпер да ги убива един по един.Обаче не мога да се сетя името на филма.Ако някой го знае да пише.
      http://kino.gbg.bg/index.php?p=archive&filmid=2373ВОРОШИЛОВСКИ СТРЕЛЕЦ (ВОРОШИЛОВСКИЙ СТРЕЛОК)
      FIAT FORUM BULGARIA
      Ракията е над политиката

      Видео от Италфест 2011

      Коментар


        dannybo написа:
        Днес го гледах "Принцът на Персия" точно в Мола в Пловдив. Става за губене на време и толкова. Не разчита нито на оригинален сюжет, нито на кой знае какви ефекти. Все едно гледаш микс от "Небесно царство" и "Мумията".
        И аз го гледах днес. Хареса ми, приятно филмче, не съжалявам за похарчените 25 лв. (2 големи и 1 детски билет). Обаче как ни наложиха тихомълком тези цени в новите кина и като че ли вече не ни правят впечатление. А до последно докато в Пазарджик имаше кино, никога билетът не е струвал повече от 2-3 лв.
        Tonight's the night and it's going to happen again and again...

        Коментар


          Сега да ви питам още едно въпросче за името на един екшън,че не се сещам името му.Става въпрос за това че на главния актъор( май беше черен) убиват брат му в затвора и той нарочно влиза в затвора за да си отмъсти на убиеца.
          Виж бейби не сме глупаци,
          ние сме отбор от здравеняци.
          Да бъдеш с нас знам, че го желаеш,
          така че качвай се на дансинга и започвай да играеш!
          http://www.youtube.com/watch?v=UDWnMXzgeZo

          Коментар


            fiatmaniak написа:
            Сега да ви питам още едно въпросче за името на един екшън,че не се сещам името му.Става въпрос за това че на главния актъор( май беше черен) убиват брат му в затвора и той нарочно влиза в затвора за да си отмъсти на убиеца.
            ако е този за който си мисля май го превеждаха като "Добре дошъл в затвора". Мисля че беше нещо от сорта на Let`s go to prison, но не съм много сигурен
            Fiat Bravo SX 1.4 12V

            Поставянето на предпазен колан отнема 7 секунди от твоят живот - изживей го целия!
            Шофирайте внимателно! Нека кажем НЕ НА ВОЙНАТА ПО ПЪТИЩАТА!

            Коментар


              topuzko написа:
              fiatmaniak написа:
              Сега да ви питам още едно въпросче за името на един екшън,че не се сещам името му.Става въпрос за това че на главния актъор( май беше черен) убиват брат му в затвора и той нарочно влиза в затвора за да си отмъсти на убиеца.
              ако е този за който си мисля май го превеждаха като "Добре дошъл в затвора". Мисля че беше нещо от сорта на Let`s go to prison, но не съм много сигурен
              Този е комедия,а аз говорех за екшън, ама ти благодаря иначе. :D
              Виж бейби не сме глупаци,
              ние сме отбор от здравеняци.
              Да бъдеш с нас знам, че го желаеш,
              така че качвай се на дансинга и започвай да играеш!
              http://www.youtube.com/watch?v=UDWnMXzgeZo

              Коментар


                Extraordinary Measureshttp://www.imdb.com/title/tt1244659/Един много добър филм!

                Коментар


                  Наскоро гледах Unthinkable и филмът много ми допадна. Става дума за морални и психологически дилеми, като са ни поспестили американската патриотарска плява. Има съвсем малко и от нея, но без да накъртва Филмът се гледа на един дъх, без да доскучее.
                  She was only a whisky maker but he loved her still.

                  Коментар


                    И от мен един глас за него (Unthinkable).

                    Коментар


                      Сигурно всички сте го гледали,който не е го препоръчвам горещо филмът "АВАТАР"
                      Fiat fen

                      Коментар


                        не видях да е споменаван този филм но който харесва филми за военна история ще му допадне много "Адмирал". руски е, но определено ми направи страхотно впечатление.http://www.imdb.com/title/tt1101026/имаше и един друг руски то съвременните им продукции и страхотно прилича на "Мисията невъзможна" с една невероятна мадама в главната роля. не е много стойностен но ако имате време за губене е симпатично филмче. ако се сетя за името ще го допълня.
                        Фиат Мареа 1.6 16v, 99 г.
                        182A4.000 IAW49F
                        LPG - Lovato EasyFast
                        ----------------------------
                        "Има две неща които са безкрайни, вселената и човешката глупост, ... но не съм много сигурен за вселената", А. Айнщайн

                        Коментар


                          Humppa написа:
                          И от мен един глас за него (Unthinkable).
                          И от мен също един глас!Много сериозен филм.В момента се самоизмъчвам с един - "AEON FLUX" - пълна трагедия....Неслучайно филма си върви - аз съм във форума.Що ли не взема да го спра...
                          Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                          Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                          ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                          Коментар


                            snake написа:
                            ... Обаче как ни наложиха тихомълком тези цени в новите кина и като че ли вече не ни правят впечатление...
                            А това е само събота и неделя. Аз ходя само през седмицата. 5-6лв е цената. Много рядко може да ме зарибят да ходим на примиера по 12лв.Иначе Принцът на Персия ми хареса. Точно както казва колегата по-горе става за губене на време, но определено не ми беше скучен

                            Коментар


                              Аеон Флукс и аз го гледах - боза :D

                              Коментар


                                До сега гледах Чакала с Брус Уилис и Ричард Гиър,който не го е гледал да си го изтегли непременно.Доста е добър за американски екшън.
                                Виж бейби не сме глупаци,
                                ние сме отбор от здравеняци.
                                Да бъдеш с нас знам, че го желаеш,
                                така че качвай се на дансинга и започвай да играеш!
                                http://www.youtube.com/watch?v=UDWnMXzgeZo

                                Коментар

                                Working...
                                X