Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Интересни и препоръчани филми...

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #91
    Чудя се как никой досега не е споменал един тип филми... честно да си призная не помня как му се викаше жанра, но определено си струват...Един о най-любимите ми от жанра - Барака (Baraka - ImDB.com)Гледа се на колкото може по-голям екран да намерите и задължително с колкото може по-качествен звук... Точно това е едно от най-вачното за да се потопите в истинската магия на филма...Няма говор, само природни картини и музика... Гледал съм го десетки пъти и всеки път съм изтръпнал. Който го е гледал - знае за какво иде реч. Който не е - мисля, че никога няма да съжалява за оделените часове.П.С.: Има още няколко филма от същия род, за големите градове, за дивите животни.... не са толкова силни но определено всичките са от един тип дет те карат да се замислиш...

    Коментар


      #92
      bubachko написа:
      Чудя се как никой досега не е споменал един тип филми... честно да си призная не помня как му се викаше жанра, но определено си струват...Един о най-любимите ми от жанра - Барака (Baraka - ImDB.com)Гледа се на колкото може по-голям екран да намерите и задължително с колкото може по-качествен звук... Точно това е едно от най-вачното за да се потопите в истинската магия на филма...Няма говор, само природни картини и музика... Гледал съм го десетки пъти и всеки път съм изтръпнал. Който го е гледал - знае за какво иде реч. Който не е - мисля, че никога няма да съжалява за оделените часове.П.С.: Има още няколко филма от същия род, за големите градове, за дивите животни.... не са толкова силни но определено всичките са от един тип дет те карат да се замислиш...
      Спор няма, филма е страхотен.
      brava 1.6_v16 elx

      Коментар


        #93
        Наскоро гледах "Eagle Eye" (Орлово око) - хареса ми.Не е кой знае какво, но има над какво да помислите!

        Коментар


          #94
          А аз днес гледах GOAL 3.Първите 2 части бяха много добри.3тата е пълна боза !
          Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
          Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
          Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

          Коментар


            #95
            Fracture. IMDBАнтъни Хопкинс си е Антъни Хопкинс.
            .:: Just because I am unique does not mean I am useful ::.
            www.cyxap.com

            Коментар


              #96
              the queen of damned - много готино филмче
              Fiat Punto Sporting 1.2 16V MPI 86hp 98

              Коментар


                #97
                "Hangover" ("Последният ергенски запой") - яяяяяяко смях

                Коментар


                  #98
                  Аз да попитам откъде ги теглите тея филми, че аз половината, та и повече даже не мога да ги намеря?!?!

                  Коментар


                    #99
                    Айде малко да ъпнем темата :P Предградие 13: Ултиматум http://www.zamunda.net/details.php?id=183298&hit=1Доста сполучливо филмче е станало,но все пак първата част според мен е по-добра.П.П Филмите най-често се дърпат от замунда и арена
                    Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
                    Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
                    Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

                    Коментар


                      препоръчвам един руски филм - Теория на запоя - невероятен!!!ето линк за сваляне http://nanoset.net/torrent/9/21/97085
                      Fiat Punto 1.1-Синята птица
                      Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
                      Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

                      Коментар


                        и от мен едно римейкче "Whitechapel"
                        Прикачени файлове
                        Толкова е лесно да поправяш другите. Толкова е трудно да поправяш себе си

                        Коментар


                          Трябва да се гледа! Непременно!Хиляди пъти по-силен, емоционален и въздействащ филм, от холивудските бози! Едвам се здържах на края да не се разплача като дете!http://arenabg.com/details.php?id=98...6eb2777c27c36d

                          Коментар


                            alekzz написа:
                            Аз да попитам откъде ги теглите тея филми, че аз половината, та и повече даже не мога да ги намеря?!?!
                            www.zamunda.netwww.arenabg.comwww.masters-tb.comwww.p2p.bg (същото като www.quakebg.com)www.hd-torrents.orgwww.kolibka.comИзискват регистрация, инсталиран торент-клиент (препоръчвам www.utorrent.com) и сийдване от твоя страна!

                            Коментар


                              Харесвам филми на военна тематика,от рода на -Враг пред портата
                              Marea HLX 147ps

                              Коментар


                                Malone написа:
                                Fracture. IMDBАнтъни Хопкинс си е Антъни Хопкинс.
                                Филма е много добре заплетен,напомня ми на филм с Майкъл Дъглас.Но и Кевин Костнер е много добър.В неделя гледах "The Guardian"спасителят,пазителят) или на Бг-"Спасителен отряд по нова-за който не го е гледал като мен.Също "МR.Brooks" -подобен като препоръчания от колегата Малоун
                                Fiat BRAVA 1.6/16v103Hp EL(LPG Lovato)- XII.1997 182А4.000- Аудио система
                                Мразя чалгата повече и от политиците. Поправено.Комунизмът ще отстоява своите основи по един или друг начин.Оправия-няма!

                                Коментар

                                Working...
                                X