Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Интересни и препоръчани филми...

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Семейство Сопрано е добре. Гледах го преди доста време и бая зор видях до де намеря първият сезон из торент тракерите.Синовете ги гледах снощи и ме закопаха със неочакван финал.
    FIAT FORUM BULGARIA
    Ракията е над политиката

    Видео от Италфест 2011

    Коментар


      Има си голям чар в Breaking Bad, Краси. Направо е зарибяващ, като ти влезе под кожата. Трябвало е оше малко да упорстваш. И все още не е късно да го продължиш, разбира се. Аз, който през живота си не съм изпушил и една цигара, какво да говорим за нещо по-силно, гледайки филма изпитвам все по-нарастващо желание да опитам от сините кристали... :D А какво начало на седма серия на финалния 5-ти сезон ... - Знаеш кой съм, кажи името ми!- ...Хайзенберг.- Точно така!Настръхнах от сцената .
      Tonight's the night and it's going to happen again and again...

      Коментар


        avvasilev написа:
        WatchmenПо принцип мнението ми за филми със супергерои е , но този е различен!
        Много пъти съм го подминавал в торентите, но се радвам че взех под внимание препоръката ти и го изгледах. Тоя Доктор Манхатън ме разби с цитати "Живото и мъртвото човешко тяло съдържат еднакъв брой частици. Няма структурна разлика. Животът и смъртта са неопределими абстракции." или следния диалог:Лори: - Джон, моля те. Трябва да го спреш. Всички ще умрат.Джон Манхатън: - А вселената дори няма да забележи. За мен, наличието на живот... е много надценено явление. Огледай се. Марс се оправя много добре без нито един микроорганизъм. Една постояннопроменяща се топографска карта, плаваща и въртяща се около полюса на вълни от десетки хиляди години. Кажи ми, как един петролопровод ще надмине тази гледка? Или търговски мол?
        Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
        ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

        Коментар


          dikanio написа:
          avvasilev написа:
          WatchmenПо принцип мнението ми за филми със супергерои е , но този е различен!
          Много пъти съм го подминавал в торентите, но се радвам че взех под внимание препоръката ти и го изгледах. Тоя Доктор Манхатън ме разби с цитати "Живото и мъртвото човешко тяло съдържат еднакъв брой частици. Няма структурна разлика. Животът и смъртта са неопределими абстракции." или следния диалог:Лори: - Джон, моля те. Трябва да го спреш. Всички ще умрат.Джон Манхатън: - А вселената дори няма да забележи. За мен, наличието на живот... е много надценено явление. Огледай се. Марс се оправя много добре без нито един микроорганизъм. Една постояннопроменяща се топографска карта, плаваща и въртяща се около полюса на вълни от десетки хиляди години. Кажи ми, как един петролопровод ще надмине тази гледка? Или търговски мол?
          И аз многократно съм го подминавал, но случайно го загледах по ТВ!Направо ми скри шапката и се нареди в ТОП 3 на филмите, правени по комикс:1.Sin City2.3003.WatchmenП.П. А защо не си направите отделна тема за сериалите?Просто предложение ... нищо лично!
          I don't always blow black smoke with my JTD ... but when I do, it's directly into your cooler!

          Коментар


            за Декстър

            чувам Декстър-гледам Декстър.За такъв мащаб на филм ,не ми се вижда много реален.Все пак е Америка с милионите си камери и полиция и кво ли не.Съпоставено със CSI,как да си помислиш,че масов сериен убиец вилнее из улиците.Това са толкова неразкрити убийства,че Фокс мЪлдър до пенися няма да може да ги разкрие,за разлика от Хорейшио Кейн. :D .Малко майтап,не може без него все пак,но истинските социопати наистина нямат съвест,дори да имат съвестни пастроци. Гледам го ,интересен ми е,макар и да е доста нереален.В Сиесайи Лас Вегас имаше и доста неразкрити случаи,но успеваемостта си беше висока. в този сериал е другата гледна точка може би-на перфектния убиец,хищника койте те наблюдава иззад ъгъла.Но както и Декс каза,"в повечето случаи серийните убийци биват заловени:тик-так,времето ми е преброено". ПП:кефят ме такиви тънки намеци като:slice of life ,bleed,името на лодката му и името на отбора по боулинг2:сега почнах втори сезон и Декс е нещо разконцентриран и много му симпатизирам,на два пъти му се изплъзва жертва вече,ох продължавам................
            style34 написа:
            В сравнение с От местопрестъплението Декстър си е направо реален. Велик сериал, велик Майкъл С. Хол.
            Колега,ако не се бъркам ти си бил в Щатите и имаш поглед от първа ръка какъв е живота там,особено в град като Маями или друг милионник :D .Нямам нищо против филмчето,харесва ми много,направо си представям как взимам един "солинген" и влизам в парламента,облепям всичко със скреч фолио.....,а след мен излизат само черни найлонови чували и ги дъмпвам в Панчарево. Майтапя се,някой да не го вземе на серизно.
            Fiat BRAVA 1.6/16v103Hp EL(LPG Lovato)- XII.1997 182А4.000- Аудио система
            Мразя чалгата повече и от политиците. Поправено.Комунизмът ще отстоява своите основи по един или друг начин.Оправия-няма!

            Коментар


              В сравнение с От местопрестъплението Декстър си е направо реален. Велик сериал, велик Майкъл С. Хол.
              The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

              Коментар


                Поздрав за всички, които играят TEXAS HOLD’EMRunner Runner / Надцакването (2013)Лична оценка: 4 от 6. Все пак не можах да заспя Добро е филмчето.
                "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                Коментар


                  http://www.imdb.com/title/tt1979320/Това гледахте ли го?Има го в Замунда. Вече и с титри.Хм, някой помним времето, когато Ники Лауда се състезаваше. Е, по-скоро, времето, когато се отказа от състезанията.
                  Стило-1,6-16v - 103 Hp 2003 (ГАЗ-БЕНЗИН)
                  Типо 1,4 mono 1993 (ГАЗ-БЕНЗИН) - EX
                  Уно 1,4 карбуратор 1984 (ГАЗ-БЕНЗИН) - EX

                  Коментар


                    Аз го гледах вчера вечерта. Не успях да заспя, докато не свърши.Филмът по-скоро е правен по живота на Лауда. Интересен ми беше, тъй като не го познавам като пилот. Държи в напрежение. Като цяло са успяли да пресъздадат добре състезателната интрига.Препоръчвам го. То друго свястно няма за гледане.П.С. Като го помниш, я кажи наистина ли е бил толкова добър в подготовката на колите, колкото го изкарват във филма?
                    "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                    ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                    Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                    Коментар


                      lhristov написа:
                      http://www.imdb.com/title/tt1979320/Това гледахте ли го?Има го в Замунда. Вече и с титри.Хм, някой помним времето, когато Ники Лауда се състезаваше. Е, по-скоро, времето, когато се отказа от състезанията.
                      Записа как е?

                      Коментар


                        Еее, виж сега, не съм толкова възрастен и това не помня.Написах, че спомените ми са от времето, когато се отказваше. След трета шампионска титла, биейки Алан Прост само с половин точка и то май в последното състезание. Караше Макларън.А иначе е немец или австриец, което е все тая. И е разумен, ако забеляза. И е бизнесмен. Сега има авиокомпания. Сега се сещам, че имаше един филм пак за Формула 1 от 80-те години. И пак за него май. Ма как се казваше?Записа - ами може да се изчака и по-добро качество. Но като няма какво друго да се гледа - става.
                        Стило-1,6-16v - 103 Hp 2003 (ГАЗ-БЕНЗИН)
                        Типо 1,4 mono 1993 (ГАЗ-БЕНЗИН) - EX
                        Уно 1,4 карбуратор 1984 (ГАЗ-БЕНЗИН) - EX

                        Коментар


                          lhristov написа:
                          Еее, виж сега, не съм толкова възрастен и това не помня.Написах, че спомените ми са от времето, когато се отказваше. След трета шампионска титла, биейки Алан Прост само с половин точка и то май в последното състезание. Караше Макларън.А иначе е немец или австриец, което е все тая. И е разумен, ако забеляза. И е бизнесмен. Сега има авиокомпания. Сега се сещам, че имаше един филм пак за Формула 1 от 80-те години. И пак за него май. Ма как се казваше?Записа - ами може да се изчака и по-добро качество. Но като няма какво друго да се гледа - става.
                          Благодаря,сега ще го дръпна да го изгледам.Особено след случващото се със Шумахер дано се оправи стискам му палци да спечели и това тежко състезание.

                          Коментар


                            Гледах филма на Майк Тайсън документалния е много ми хареса, разказва за живота си в него 80минути Mike Tyson Undisputed Truth се казва
                            Alfa Romeo 147 1.9JTD 16v

                            Коментар


                              За всички фенове на фантастиката препоръчвам силно. Двама актьори, единия много за малко. Доста сериозен реализъм.
                              Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                              Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                              ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                              Коментар


                                Yavka, закачих го.
                                "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                                ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                                Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                                Коментар

                                Working...
                                X