Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Интересни и препоръчани филми...

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    като цяло не съжалявам, но и аз не харесах режисурата на актьорската игра. с изключение на русата мацка, де. на нея почти не съм ѝ чел репликите, щото ми се отклоняваше погледа п.с. иначе във филма добре са уцелили атмосферата на кърк и спок поколението и всъщност затова не ми харесва. много е блудкаво за моя вкус.
    браво 1,6/90 - 09 г.

    Коментар


      Гледах Стар Трека. Държа ме буден до края - което е добре.Оценявам го с 4 по 6-тобалната. Хареса ми общо взето, на това нямане напоследък...
      "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

      ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
      Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

      Коментар


        Последно гледах БСП 2.Кво да кажа? Заслужава си заради актьорите (пенсиите) вътре. Само не разбрах каква марка е синия спортен автомобил, с който се преследваха?Някой да зная?
        Стило-1,6-16v - 103 Hp 2003 (ГАЗ-БЕНЗИН)
        Типо 1,4 mono 1993 (ГАЗ-БЕНЗИН) - EX
        Уно 1,4 карбуратор 1984 (ГАЗ-БЕНЗИН) - EX

        Коментар


          Не съм го гледал още, но колата е Lotus Exige S http://blogs.wsj.com/speakeasy/2013/...teal-the-show/
          Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
          ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

          Коментар


            emzo написа:
            Определено нещо иновативно на фона на останалите заглавия.
            +1
            I don't always blow black smoke with my JTD ... but when I do, it's directly into your cooler!

            Коментар


              http://www.imdb.com/name/nm0876300/?ref_=tt_cl_t1 Филм за последните месеци от живота на най-известния немски генерал от Втората световна война Ервин Ромел, и опита за покушение срещу Хитлер известен като операция "Валкирия". Няма екшън и военни действия, но на мен ми е интересна историята.
              Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
              ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

              Коментар


                Като казахте сериали да предложа и аз нещо. http://www.imdb.com/title/tt0830361/?ref_=sr_1Лично на мен МНОГО ми допадна. ако не ме лъше паметта 6 епизода по час и нещо всеки. Жалко че няма още сезони!
                Фиат Мареа 1.6 16v, 99 г.
                182A4.000 IAW49F
                LPG - Lovato EasyFast
                ----------------------------
                "Има две неща които са безкрайни, вселената и човешката глупост, ... но не съм много сигурен за вселената", А. Айнщайн

                Коментар


                  Няма нищо интересно напоследък. Гледах R.I.P.D - oценка 3,5 по шестобалната. Повече се смях.Гледахме и един сериал - The River - разказва се за един учен, който тръгва по Амазонка да търси "Източника" Зарибява, но е мини сериал - 8 серии само. Тва е засега.
                  "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                  ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                  Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                  Коментар


                    Мале, мале ... гледах "Прометей" ... боза, ааааргхх!
                    I don't always blow black smoke with my JTD ... but when I do, it's directly into your cooler!

                    Коментар


                      Сериали: Hustle - английски, сезони по 6 серии, всяка по час, всяка за себе си. Забавен, ненатоварващ, английски хумор, отвратителен акцент на моменти, добри актьори... Заслужава си. Leverage - същата работа, но американска. Първо гледах английския, а сега гледам американския и ми се струва голяма боза, в сравнение с първия.

                      Коментар


                        Ще дам добър отзив за Now You See Me / Зрителна измама (2013).4 от 6.
                        "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                        ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                        Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                        Коментар


                          http://www.zamunda.net/details.php?id=370850&hit=1
                          Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
                          Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
                          Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

                          Коментар


                            "Параноя" - много, много приличен филм. Не ми доскуча дори и за секунда. Сюжетът: Млад и напорист ИТ служител във фирма от високо-технологичния бранш, обладан от желанието да успее и да заживее в света на богатите, е уличен в кокошкарско престъпление: пирува в бар със служебни пари. Но уж невинното провинение - сметка за 16 000 долара, може да му донесе дълга присъда. Изборът е - или да влезе в затвора, или да се съгласи да открадне тайни от конкурентна фирма. Филмът е интересен, динамичен, на моменти напрегнат, забавен, младежки, но и сериозен - за важните неща от живота, за цената на успеха, за изборите, които правим. Ами това е - приятно гледане!
                            Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                            Коментар


                              lhristov написа:
                              Само не разбрах каква марка е синия спортен автомобил, с който се преследваха?Някой да знае?
                              Ако съм разбрал правилно питаш за тази кола: http://www.imcdb.org/vehicle_619695-...ge-S-2013.html
                              Fiat Idea 1.9 8V mJet 'Emotion'
                              Fiat Bravo 1.4 16V T-Jet 'Eleganza'
                              Fiat Punto 1.2 16V ELX 'Speedgear'
                              Fiat Uno 1.0 i.e S - "powered by FIRE 8V"

                              Търси се..

                              Коментар


                                snake написа:
                                "Параноя" - много, много приличен филм. Не ми доскуча дори и за секунда. Сюжетът: Млад и напорист ИТ служител във фирма от високо-технологичния бранш, обладан от желанието да успее и да заживее в света на богатите, е уличен в кокошкарско престъпление: пирува в бар със служебни пари. Но уж невинното провинение - сметка за 16 000 долара, може да му донесе дълга присъда. Изборът е - или да влезе в затвора, или да се съгласи да открадне тайни от конкурентна фирма. Филмът е интересен, динамичен, на моменти напрегнат, забавен, младежки, но и сериозен - за важните неща от живота, за цената на успеха, за изборите, които правим. Ами това е - приятно гледане!
                                дай линк де :D
                                фиатче Браво 2.0

                                Коментар

                                Working...
                                X