Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Интересни и препоръчани филми...

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Напълно подкрепям
    emzo написа:
    Току що изгледах Flight.Много интересно начало, по средата леко муден и накрая отново ме грабна.
    току що го изгледах и ми хареса!
    Nissan X-TRAIL 2005 2,2 136hp
    Ex: Nissan Primera P12 Wagon 2,2 126hp
    Ex: Fiat Marea Weekend 1,8 16v 97г. бензин & CNG

    Коментар


      За Flight +1 и от мен. Обаче този Облак и Кон Тики нещо не ми понесоха.Сега загледах някакъв руски сериал 20 серии -Играта. Добър е и има действие.Нещо подобно на Под прикритие. Напоследък трудно се намират добри филми за зяпане
      MULTIPLA 1.6 16V BIPOWER 2005-вече бивша
      "Пари,пари,пари....какво са парите?.Тор, от която никнат КРАСИВИ ЦВЕТЯ !!!
      R.I.P РОНИ: http://vbox7.com/play:79085d12

      Коментар


        emzo написа:
        ls1 написа:
        Ако до 100-тната минута не те е грабнал - изобщо не го довършвай.
        Точно края ми хареса, но това НЕ е филм, който да се гледа на кино.Съгласен с dikanio на 10001%
        Държа да отбележа, че гледайки филма в кино се плащат едни пари.По този начин даваш израз на уважението си към труда на хората, които са ти доставили удоволствие!Аз в къщи имам закупени албуми с музика носителите на които никога не съм ги плейвал в каквото и да било.Купувал съм ги по горната причина а си ги слушам на айпода от Замунда!
        I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

        Коментар


          Няма земна сила, която да ме накара да купувам или ходя на кино, за да подкрепям кино индустрията.Да фалират ако искат, тъкмо по-малко ще ни промиват вече промитите мозъци.Иначе като има гледам, като няма - няма. ( типично по бг - знам,знам)
          F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

          Коментар


            Не ходя на кино главно заради тълпата плюскащи, мляскащи, ритащи стола ми, истерично виещи тъпаци, които са обикновено в залата.Последно ходих на кино заради последната серия на Индиана Джоунс. Викам си - ей тоя филм трябва да се гледа на кино и това е. Купуваме билети, влизаме, сядаме, почва филма - няма звук. Една, две, пет минути...е няма. Дойде чак като влязоха в склада да търсят сандъка. Казах на жената - тръгваме. Излизаме навънка, служителите безкрайно учудени, че мам претенции, ко толкоз, малко спрян звука. Абе хора, викам, тоя филм го чакам над 20 години, първото появяване, първата реплика...настоях да ми върнат парите. Е, върнаха ни парите, с много омраза в погледа. След две седмици си казваме абе я да пробваме пак. В същото кино. Отиваме, на касата ме познават :D , викам ’днес звук ще има ли?’, оооо, ама дааааа, ама как не...Влизаме, сядаме, намалят осветлението (но не напълно!) почва филма, има звук, обаче лампите си светят. Замислих се аз, да правя панаир отново - не ми се занимава. Викам си, абе не съм ходил на кино скоро, може да са го измислили някак си за по-добро възприемане да трябва светлина, знам ли. Филма тече, светлината ме дразни и разваля кефа, и някъде след час и половина лампите рязко угасват. Позасмя се цялата зала, позасмях се и аз. Но повече на кино няма да ида, точка.

            Коментар


              Гледах The Possession вчера.Който обича ужаси от типа демони, обсебване, ексорсизъм - ще му хареса.
              "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

              ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
              Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

              Коментар


                ls1 написа:
                Не ходя на кино главно заради тълпата плюскащи, мляскащи, ритащи стола ми, истерично виещи тъпаци, които са обикновено в залата.Последно ходих на кино заради последната серия на Индиана Джоунс. Викам си - ей тоя филм трябва да се гледа на кино и това е. Купуваме билети, влизаме, сядаме, почва филма - няма звук. Една, две, пет минути...е няма. Дойде чак като влязоха в склада да търсят сандъка. Казах на жената - тръгваме. Излизаме навънка, служителите безкрайно учудени, че мам претенции, ко толкоз, малко спрян звука. Абе хора, викам, тоя филм го чакам над 20 години, първото появяване, първата реплика...настоях да ми върнат парите. Е, върнаха ни парите, с много омраза в погледа. След две седмици си казваме абе я да пробваме пак. В същото кино. Отиваме, на касата ме познават :D , викам ’днес звук ще има ли?’, оооо, ама дааааа, ама как не...Влизаме, сядаме, намалят осветлението (но не напълно!) почва филма, има звук, обаче лампите си светят. Замислих се аз, да правя панаир отново - не ми се занимава. Викам си, абе не съм ходил на кино скоро, може да са го измислили някак си за по-добро възприемане да трябва светлина, знам ли. Филма тече, светлината ме дразни и разваля кефа, и някъде след час и половина лампите рязко угасват. Позасмя се цялата зала, позасмях се и аз. Но повече на кино няма да ида, точка.
                Е то това си е било малшанс твоето.Иначе на мен ми прави голям кеф да гледам филм в кино.Колкото и рядко да ми се случва това.Последния филм на кино ми беше на Въргала-Шменти Капели и се изкефих много.
                FIAT BRAVO 1.6
                FIAT COUPE 1.8-POWER OF LOVE-EX
                LANCIA LYBRA 1.8 SW-NOW

                Коментар


                  Попаров, аре на Кино, ако не друго ти е на 1 бира разстояние Новия батман става ли ?
                  F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                  Коментар


                    emzo написа:
                    Попаров, аре на Кино, ако не друго ти е на 1 бира разстояние Новия батман става ли ?
                    То киното е срещу нас,ама пари нема-криза е!Скъсан съм сега.
                    FIAT BRAVO 1.6
                    FIAT COUPE 1.8-POWER OF LOVE-EX
                    LANCIA LYBRA 1.8 SW-NOW

                    Коментар


                      Новият Батман на мен лично ми хареса. Не очаквай феноменален филм, обаче.При положение, че го има с такова качество.... Batman.The.Dark.Knight.Returns.Part.1.2012..BRRip. XviD.AC3-LiFT.torrentАз ще гледам Fighting.Fish.2012.DVDRip, малко бой ми се гледа днес. :DНякой да е гледал случайно Extracted.2012.BDRip ?
                      "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                      ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                      Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                      Коментар


                        Батман е добър чат пат. Гледах го на кино. По темата с киното - ходя само на IMAX, заради огромния екран и единствено на зрелищни филми, за да си правя аз кефа. Никога причината не е била да подкрепям някакви си мултимилионери, които са направили филма.
                        The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

                        Коментар


                          Хареса ми
                          F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                          Коментар


                            emzo написа:
                            Хареса ми
                            Страхотно продължение на първата част. Препоръчвам!Страхотна игра на Лиъм Нийсън
                            Fiat Punto 1.1,55hp,1996г.
                            Opel Meriva 1.6 i 16V (101 Hp) AT 2005г.
                            ex.Fiat Stilo 1.6''16V''103hp,2003г.
                            ex.Alfa Romeo 156,1.8"16V"144hp,2000г.
                            ex.Fiat Brava 1.9,JTD,105hp,1999г.

                            Коментар


                              Princo написа:
                              Някой да препоръча някоя свежа комедия ?
                              Съвсем случайно гледах "Скот Пилгрим срещу света" ... смешен, свеж, леко нестандартен ...
                              I don't always blow black smoke with my JTD ... but when I do, it's directly into your cooler!

                              Коментар


                                "Спасяването на редник Райън"Снощи го гледах по някоя от телевизиите. Отново.Ей, Богу, колкото пъти го гледам, на последните 2-3 минути винаги ме заболява челюстта под ушите и ми засяда буца в гърлото. А уж не съм ревльо...Прекрасен филм!
                                Stop giving directions, just say "Follow me."
                                Shevrolet Captiva LS 2.4/136/2009/ГИ Landy
                                Ex: Fiat Marea 1.6/103/1999/ГИ AG Zenit

                                Коментар

                                Working...
                                X