Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Интересни и препоръчани филми...

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    snake написа:
    style34 написа:
    ... Как лошият Том Ханкс от едната линия е свързан с героя от другата?
    Всъщност в коя линия е бил лош? Или и това съм пропуснал? Аз пък не разбрах ролята на човека с пишещата машина. В общи линии всичко се въртеше около него и според мен той като пишеше, по този начин предизвикваше да се случи всичко, но дали беше така?
    На кораба с избягалия роб ... там тровеше адвоката за да му вземе златото ... Човекът с пишещата машина, беше онзи, когото затвориха в лудница ... май само аз съм го гледал този филм
    I don't always blow black smoke with my JTD ... but when I do, it's directly into your cooler!

    Коментар


      dikanio написа:
      Ще трябва да го изгледам този филм, дори само заради факта, че има толкова коментари за него, независимо какви са :D
      Аз точно затова и казвам, че е явлението на тази година. Не е някоя поредна боза с пушкала, мускули, цици и плоски смешки.
      Tonight's the night and it's going to happen again and again...

      Коментар


        snake написа:
        Аз точно затова и казвам, че е явлението на тази година. Не е някоя поредна боза с пушкала, мускули, цици и плоски смешки.
        Вярно ... това е нещото, което липсва:Един чифт пластмасови цици!
        I don't always blow black smoke with my JTD ... but when I do, it's directly into your cooler!

        Коментар


          snake написа:
          style34 написа:
          ... Как лошият Том Ханкс от едната линия е свързан с героя от другата?
          Всъщност в коя линия е бил лош? Или и това съм пропуснал? Аз пък не разбрах ролята на човека с пишещата машина. В общи линии всичко се въртеше около него и според мен той като пишеше, по този начин предизвикваше да се случи всичко, но дали беше така?
          Том Ханкс беше лош в сцената с кораба. Тровеше адвоката, за да му вземе златото ЗА пишещата машина не знам, но 6 сцени, секстет с името на филма и разказ на композиторчето как е пресъздал в творбата си различни сюжети на любовта му с неговия любим... абе ето, че филмът е странен и всеки е пропуснал нещо и го тълкува различно. Ще го гледам втори път, няма как.А като почнаха надписите тогава разбрах половината, че са един и същи човек
          The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

          Коментар


            avvasilev написа:
            На кораба с избягалия роб ... там тровеше адвоката за да му вземе златото
            Убягнало ми е, че изпълнява И тази роля. Определено нещата вървят към гледане втори път.
            Tonight's the night and it's going to happen again and again...

            Коментар


              Aре мол’ви са без спойлери, макар и с малък или бял текст.
              F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

              Коментар


                emzo написа:
                Aре мол’ви са без спойлери, макар и с малък или бял текст.
                Напълно си прав, аз спирам. Но конкретно за този филм ти гарантирам, че каквото и да прочетеш, по никакъв начин няма да ти разкрие нещо съществено. Това е филм, който не може да се разкаже дори.
                Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                Коментар


                  Добре де, дърпам да го видим. Ама като се познавам заредя ли се с очаквания...лошо... :D

                  Коментар


                    Някой гледа ли Alex.Cross.2012.BRRiP.XViD.AC3-ViBE ? Да даде някой отзив?Аз гледах Dredd.2012.720P.BRRIP.XVID.AC3-MAJESTiC. Оценявам го с 4 по 6-тобалната. Малко посредствен, за убиване на някой час бива.
                    "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                    ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                    Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                    Коментар


                      г-н Алекс го гледах, т.е. не доизгледах. Гледах към 30-40мин. и отиде в кошчето. Може би като сериял е добре, но за филм ... чувството в мен бе че съм на театър, и доста от актьорите имат проблеми с текста и присъствието, което трябва да имат.

                      Коментар


                        Mupo написа:
                        г-н Алекс го гледах, т.е. не доизгледах. Гледах към 30-40мин. и отиде в кошчето. Може би като сериял е добре, но за филм ... чувството в мен бе че съм на театър, и доста от актьорите имат проблеми с текста и присъствието, което трябва да имат.
                        +1
                        I don't always blow black smoke with my JTD ... but when I do, it's directly into your cooler!

                        Коментар


                          В такъв случай, давайте предложения, че малкия след малко ще заспи и в най-добрия случай ще имам около 1,5ч. фрее :D
                          "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                          ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                          Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                          Коментар


                            tyson написа:
                            В такъв случай, давайте предложения, че малкия след малко ще заспи и в най-добрия случай ще имам около 1,5ч. фрее :D
                            Flight би трябвало да е добър?Пробвай и пиши ...
                            I don't always blow black smoke with my JTD ... but when I do, it's directly into your cooler!

                            Коментар


                              Ако искаш вярвай, тъкмо го закачих, преди да ти прочета мнението.Малко е ДВД скрийнър, но ще се прежаля. Ще кажа дали ми е харесал.
                              "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                              ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                              Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                              Коментар


                                Снощи гледах Flight.Лично на мен много ми хареса.
                                Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
                                Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
                                Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

                                Коментар

                                Working...
                                X