Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Интересни и препоръчани филми...

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Гледах новия Батман. Много приятно съм изненадан. Джоузеф Гордън-Левит през последните две години страшно ми се издигна в очите, човека почва страхотна екшън кариера, тук си прави перфектно ролята. Не бих казал, че Ан Хатауей е особено убедителна, но...става. Хареса ми, че не са направили обичайното Батман комиксово наакване от батман джиджавки, а батмотора прави страхотен завой. Ех, да ги нямаше душевните терзания на героите, но няма как, така е с комиксите, голямо тръшкане и самосъжаление пада.

    Коментар


      Мъж на ръба Гледах го преди няколко дни по HBO и ме изненада приятно.
      Tonight's the night and it's going to happen again and again...

      Коментар


        ls1 написа:
        Гледах новия Батман. Много приятно съм изненадан. Джоузеф Гордън-Левит през последните две години страшно ми се издигна в очите, човека почва страхотна екшън кариера, тук си прави перфектно ролята. Не бих казал, че Ан Хатауей е особено убедителна, но...става. Хареса ми, че не са направили обичайното Батман комиксово наакване от батман джиджавки, а батмотора прави страхотен завой. Ех, да ги нямаше душевните терзания на героите, но няма как, така е с комиксите, голямо тръшкане и самосъжаление пада.
        Кой нов Ватман?Да нямаш предвид новата версия на Черният Рицар?
        I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

        Коментар


          http://www.imdb.com/title/tt1345836/Този, от тази година.

          Коментар


            Да, да - досетих се, даже го свалям в момента.Първият беше много, много силен филм.Дано не са оср...и идеята.Имам предвид надявам се да не са го превърнали в зрелищен балон под налягаме.Но като гледам рейтинга има надежда да не е така...Мерси - бях забравил да го търся!
            I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

            Коментар


              Между другото, това което си посочил е ’втория’ . А сега последния завършва ’трилогията’ с Крисчън Бейл.

              Коментар


                Добре де... съгласи ме.Между другото се свали. Варя кафе и сядам да го гледам
                I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

                Коментар


                  Хмм... Накрая останах с усещането, че съм гледал "Пукни со зор" само дето Брус Уилисов не се появи :D Присъствието на Леджър определено липсваше.Никога не съм виждал артист до такава степен слял се в ролята си като Хийт Леджър в ролята на джокера.Този филм никога няма да достигне рейтинга на предшественика си.Както и да е, става, не съжалявам, че го гледах, както и не съжалявам, че не го гледах в кино
                  I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

                  Коментар


                    snake написа:
                    Мъж на ръба Гледах го преди няколко дни по HBO и ме изненада приятно.
                    Потвърждавам, че филмът е добър. От сериалите почнах Breking Bad и смятам да го изгледам. Точно мой тип сюжет, може би защото аз така разбирам американската мечта :D
                    Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
                    ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

                    Коментар


                      Пускам запитване за сериала Walking Dead?Някой гледал ли го е, отзиви?
                      "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                      ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                      Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                      Коментар


                        tyson написа:
                        Пускам запитване за сериала Walking Dead?Някой гледал ли го е, отзиви?
                        първите 4 серии на първи сезон ми хареса ,после става един такъв предвидим и тегав за гледане ,3-тия сезон даже няма да го почвам .Общо взето само от към грим са се постарали :D
                        фиатче Браво 2.0

                        Коментар


                          Благодаря, Томи Лийй :D
                          "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                          ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                          Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                          Коментар


                            Утре мисля да се разходя до МОЛ-а в Пловдив и да гледам "Облакът Атлас". Препоръча ми го човек, с който рядко харесваме едни и същи филми, а освен това е дълъг 3 часа, което ми идва в повече. Но ще се пробвам и ще дам отзиви.
                            Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                            Коментар


                              Страхотен филм за събота следобед. Невероятно силно ме жегна право в сърцето.Може би ще се хареса на всеки, който има деца или прави опити да има. The.Odd.Life.of.Timothy.Green.2012.DVDRip.Xvid.Ac3-SLRG
                              "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                              ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                              Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                              Коментар


                                tyson написа:
                                Благодаря, Томи Лийй :D
                                едитвам си меннието ,брат ми ме нави да загледсам 3-тия сезон ,пооправили са се сценаристите ,кофтито е че нов епизод ще има чак февруари догодина ,иначе филма става за след ядене :D
                                фиатче Браво 2.0

                                Коментар

                                Working...
                                X