Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Интересни и препоръчани филми...

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    tyson написа:
    Гледах Прометей. Не ми хареса. Ридли Скот накрая се подиграва и показва новата версия на Пришълеца :D
    мен пък ми хареса много и всъщност Ридли Скот обърна цялата поредица на Пришълеца защото това беше всъщност самото създаване на Пришълеца (все едно първа част :D ) а не новата му версия
    Haters Gonna Hate

    Коментар


      Значи трябва да има и други серии с Пришълеца, докато се приведе във вида в който го познаваме от поредицата :D :D :D Не ме разбирай погрешно, страшен фен съм на Пришълеца. Дори съм си го татуирал.Просто Прометей нещо не успя да ме грабне. Различи хора, различни вкусове.
      "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

      ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
      Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

      Коментар


        Да вдигна малко темата че съвсем замря с едно добро попадение според мен, а именно Arbitrage . В главната роля е Ричърд Гиър.
        Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
        Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

        Коментар


          batproho написа:
          Да вдигна малко темата че съвсем замря с едно добро попадение според мен, а именно Arbitrage . В главната роля е Ричърд Гиър.
          Подкрепям! Доста добър филм и много силен Ричърд Гиър.
          The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

          Коментар


            Много добър филм.....
            Прикачени файлове
            Fiat Bravo 1.6 16v `99г.
            Suzuki Vitara 2.0V6
            Ако не живееш на ръба, заемаш прекалено много място!

            Коментар


              Сериали:http://www.imdb.com/title/tt0460681/...tle/tt1520211/
              Fiat Bravo 1.6 16v `99г.
              Suzuki Vitara 2.0V6
              Ако не живееш на ръба, заемаш прекалено много място!

              Коментар


                http://www.imdb.com/title/tt0412080/ - много истински филм

                Коментар


                  Branded
                  Stop giving directions, just say "Follow me."
                  Shevrolet Captiva LS 2.4/136/2009/ГИ Landy
                  Ex: Fiat Marea 1.6/103/1999/ГИ AG Zenit

                  Коментар


                    Вчера гледах "новия" Спайдермен. Хареса ми. Не успях да заспя и ме държа буден до 12ч. 2ч. и малко е филма.
                    "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                    ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                    Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                    Коментар


                      За почитателите на криминалета и по-конкретно разследващата журналистика Място под слънцето En plats i solen / A Place in the Sun Филма определено си струва и го препоръчвам.
                      Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
                      Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

                      Коментар


                        http://www.imdb.com/title/tt1276104/
                        Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
                        ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

                        Коментар


                          Аз се прецаках да го гледам на кино УЖ е хубав замисъла, ама.... слаба игра ли, какво ли?!

                          Коментар


                            Не става ли LOOP-ито? ТЪкмо си го гласях за довечера?
                            "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                            ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                            Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                            Коментар


                              Аз го гледах на компа и ми хареса. Не знам каква актьорска игра трябва да има във футуристичен екшън, не е някаква драма, която я гласят за "Оскар".
                              Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
                              ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

                              Коментар


                                Аз само си казах мнението - гледайте го и споделете вашето

                                Коментар

                                Working...
                                X