Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Интересни и препоръчани филми...

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    sok1 написа:
    "Спасяването на редник Райън"Снощи го гледах по някоя от телевизиите. Отново.Ей, Богу, колкото пъти го гледам, на последните 2-3 минути винаги ме заболява челюстта под ушите и ми засяда буца в гърлото. А уж не съм ревльо...Прекрасен филм!
    Две мнения по този въпрос няма!Така е при мен и с Форест Гъмп!И всяко гледане откривам неща, които не съм видял досега.
    Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
    Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
    ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

    Коментар


      emzo написа:
      Няма земна сила, която да ме накара да купувам или ходя на кино, за да подкрепям кино индустрията.
      Ади бе? Верно? Мчи ко праеше тогава в кино салона, докато даваха "Хобит"?
      "Не търсете възмездие.Рано или късно всеки плаща."
      Ванга

      Коментар


        Irka написа:
        emzo написа:
        Няма земна сила, която да ме накара да купувам или ходя на кино, за да подкрепям кино индустрията.
        Ади бе? Верно? Мчи ко праеше тогава в кино салона, докато даваха "Хобит"?
        Явно някоя неземна сила го е замъкнала?
        I don't always blow black smoke with my JTD ... but when I do, it's directly into your cooler!

        Коментар


          sok1 написа:
          "Спасяването на редник Райън"Снощи го гледах по някоя от телевизиите. Отново.Ей, Богу, колкото пъти го гледам, на последните 2-3 минути винаги ме заболява челюстта под ушите и ми засяда буца в гърлото. А уж не съм ревльо...Прекрасен филм!
          Това е за хора с много здрави нерви.Този филм е от типа на "Смело сърце", "Патриот"," Студената планина", тоест, страхотни, но много тежки за мен.Гледала съм ги всички и сигурно няма да повторя. А "Спасяването" така и не успях целия. Мноого "брутален" филм.
          "Не търсете възмездие.Рано или късно всеки плаща."
          Ванга

          Коментар


            E точно Райън си е класическа американска патриотична боза. Намерете си този филм, доста по-реалостичен е:http://www.youtube.com/watch?v=rHzoGZV_jEc
            Предпочитам да бъда смешен в очите на глупаците, отколкото сам да бъда глупак.

            Коментар


              Еми патриоти са хората, но това май е хубаво...
              The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

              Коментар


                muns61 написа:
                E точно Райън си е класическа американска патриотична боза. Намерете си този филм, доста по-реалостичен е:http://www.youtube.com/watch?v=rHzoGZV_jEc
                A... Машала Майор Мишев!Тъкмо щях да кажа, че би трябвало да се види "Cross of Iron" преди да се тръшкаме пред нещо такова.И Райън и тънката цървена линия... Смърдящ хамерикански патос.
                I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

                Коментар


                  style34 написа:
                  Еми патриоти са хората, но това май е хубаво...
                  Патриоти на какво>? При положение че са узурпатори 5-6 века. За да си патриот, трябва да имаш дом.

                  Коментар


                    Mupo написа:
                    style34 написа:
                    Еми патриоти са хората, но това май е хубаво...
                    Патриоти на какво>? При положение че са узурпатори 5-6 века. За да си патриот, трябва да имаш дом.
                    Извинявай ама някой като вземе да вади "кирливите ризи" на американците... филмите им бози, узурпатори, тъпи били... Е точно ние от блатото да ги говорим тези е смешно. Ама много смешно. Предполагам всеки, който е бил за малко там ще го потвърди, а не мнения "чух по телевизора...".Всеки живее в неговия си свят и мен лично това, че сме стара нация, много по-стара от американската не ме кара да живея по-добре. А това, че те са узурпатори на тях не им пречи като гледам, но пък това, че ние сме били 5 века узурпирани може би ни пречи на нас.Да се изкажа за Flight - много силен старт, после мудееен...
                    The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

                    Коментар


                      Looper - едвам го изгледах до 80%
                      F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                      Коментар


                        Mupo написа:
                        style34 написа:
                        Еми патриоти са хората, но това май е хубаво...
                        Патриоти на какво>? При положение че са узурпатори 5-6 века. За да си патриот, трябва да имаш дом.
                        Ееее, кажи 300 години, да махнем с ръка. Ама 5-6 века...

                        Коментар


                          Не се отклонявайте от темата, а предлагайте филми, че днес като изгледам "Под прикритие" и увисвам ...
                          "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                          ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                          Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                          Коментар


                            Ей за това филмче се сетих днес по някаква причина. Доста прилично е според моите виждания.
                            The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

                            Коментар


                              Дайте си малко почивка от йекшъните :D Ето един филм, който много ми хареса. Комбинация от комедия, драма и романтика - 50/50 - http://www.imdb.com/title/tt1306980/
                              Прикачени файлове
                              преди - TIPO
                              сега - VOLVO XC60

                              Коментар


                                ^ Гледал съм го. Добър е наистина. Кара те да се замислиш малко от малко
                                The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

                                Коментар

                                Working...
                                X