Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Интересни и препоръчани филми...

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Добре де, вие какво искате?От една 2012 само два-три филма са ми допаднали ... за тази постна година "Облакът" си е явление!Няма да се повтори скоро 1994 ... "Криминале", "Гарванът", "Убийци по рождение", "Изкуплението Шоушенк", "Форест Гъмп", "Истински романс" ...
    I don't always blow black smoke with my JTD ... but when I do, it's directly into your cooler!

    Коментар


      Ами добре, дай да сравним ’Облака Атлас’ с филмите дето си изброил. И аз това казвам, филма изпъква на фона на яловата филмова година. Но ако сега бяха излезли филмите дето казваш...тоя филм щяхме само да му свием рамене и да си пуснем ’Форест гъмп’

      Коментар


        Аз не съм казал нещо по-различно. По мое мнение "Облакът Атлас" е явлението на тази година и то не защото е супер интересен, а защото през годината не видях нищо по-добро. А и наистина е филм, какъвто не се прави всяка година. Между другото снощи го гледах за втори път и вече разбрах всичко :D . Всъщност, учудих се, че не съм изпуснал чак толкова много неща при първото гледане. Второто гледане потвърждава това, което казах спонтанно за идеята на филма: всичко е свързано, всяко наше действие или бездействие предопределя бъдещето ни в този и ... следващи животи.
        Tonight's the night and it's going to happen again and again...

        Коментар


          Абе все си мисля, че ние потребителите сме виновни. Защото ни правят потребители. Сега има и няма такива, ама такива са доста голям процент от хората на тази Земя, вече. Защо толкова глупости изписах, ами не всеки може да отделя по 30-40лв. за билети за кино. Това са 2-3 прожекции. Обаче на тези, които могат им се предлага - супер-дупер мега озвучение, 2-3D, седалка (в някой може и да живееш ) и т.н. и т.н. Да де ама се почва, ей ви тука този филм да се насладите на новите технологии, кеф ти 50-100 семпъла музика и ефекти, кеф ти мега добро 3d, кеф ти новият ни мега екран. само дето накрая не остана място за кино ... Болшинството от приятелите ми спрях да гледат филми. Ако гледат то са стари класики, въобще не ги осъждам даже. Просто все по-малко има кино. Масово хората експериментират с различни видове европейско кино, азиатско и т.н., в търсене на истинското кино. Тъжно, но киното все повече бяга от рамката наречена изкуство, а тича към рамката наречена производство и потребители. Уф, знаех си аз, че трябва да изпия кафето, преди да напиша нещо :D

          Коментар


            Между другото ето това вече ми е фаворит за филм на 2012 ... не съм го гледал още, но стария Куентин никога не ме е разочаровал!А знаете ли, че Тарантино е режисирал епизод от ER?
            I don't always blow black smoke with my JTD ... but when I do, it's directly into your cooler!

            Коментар


              Кой епизод? Оня с многото кръв? :D

              Коментар


                ls1 написа:
                Кой епизод? Оня с многото кръв? :D
                Ами да ... http://www.imdb.com/title/tt0568048/ обърни внимание на годината ... 1994
                I don't always blow black smoke with my JTD ... but when I do, it's directly into your cooler!

                Коментар


                  Някой гледали Hideaways ? Мнения или да скачам в дълбокото ? :D

                  Коментар


                    И аз искам мнение за това The.Possession.2012.DVDRiP.XViD-PSiG.torrent
                    "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                    ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                    Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                    Коментар


                      Mupo написа:
                      Някой гледали Hideaways ? Мнения или да скачам в дълбокото ? :D
                      Приказка ...

                      Коментар


                        Гледах ’Дред’. Не е лош филма. Не мисля, че има някакви особени претенции, но за това което е си е добре.

                        Коментар


                          Предупреждение:Ако ви се изпада в дебилско настроение, гледайте The Watch, с Бен Стилър...Скоро не бях изтъпявал така. И да ме пита някой защо седях до два часа да го гледам, не знам. Иначе се води комедия, има свежи моменти, ама е тотално дебилски.
                          Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                          Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                          ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                          Коментар


                            Тази вечер изгледах Flight. Хареса ми. Заслужава си гледането наистина.
                            Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                            Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                            ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                            Коментар


                              Аз му давам 10 от 10, хареса ми, утре мисля да изгледам Flight.Aaa и това гледах на 3д почти 3 часа и като свърши останах изненадан, исках още
                              F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                              Коментар


                                Upside Downhttp://www.imdb.com/title/tt1374992/

                                Коментар

                                Working...
                                X