Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Интересни и препоръчани филми...

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Онзи ден гледах филма "Диваци" ( Savages ). Доста ми хареса, динамичен и интересен.
    Прикачени файлове

    Коментар


      ’Flight’ ми се стори леко постен - беше ми ясно, какво ще стане още от както седна да пилотира Комбинация от поредиците ’От местопрестъплението’ и ’Разследване на самолетни катастрофи’

      Коментар


        Kuku написа:
        ’Flight’ ми се стори леко постен - беше ми ясно, какво ще стане още от както седна да пилотира Комбинация от поредиците ’От местопрестъплението’ и ’Разследване на самолетни катастрофи’
        Пу, довечера смятах да го гледам - на флашката ми е...С малкия ще гледаме "Приятелю Тед" тогава.
        Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
        Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
        ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

        Коментар


          Е, така поставен въпроса - по-добре ’Полет’

          Коментар


            Относно FLIGHT, на 1:38 минута съм. Толкова ми отпуснаха До там мога да кажа следното:много силно начало, после нещата леко се уталожват. Като го приключа ще кажа окончателно
            "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

            ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
            Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

            Коментар


              Kuku написа:
              Е, така поставен въпроса - по-добре ’Полет’
              Що бе, аз обичам да гледам смешни детски филми. Особено като го правя с детето
              Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
              Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
              ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

              Коментар


                Току що изгледах "Полет" и мога да кажа само едно-филма е доста поучителен и има дълбок смисъл.Хареса ми .
                ----------------------------------------------------------------------------
                Fiat Bravo 1.6 97г.(90к.с.), LPG Lovato
                ex.Fiat Punto 1.1 96г.(55к.с.),LPG Lovato
                ex. Fiat Tipo ATG 91г. 1.6(83 к.с.) бензин + газ

                Коментар


                  Току що приключих със 7-ми сезон на Декстър. Впечатленията ми са противоречиви, работата е 45 на 55 . От една страна: интересен, напрегнат, непредвидим. От друга - претрупан от сюжетни линии, изключително нереален и изсмукан от пръстите в много моменти. Като че ли са го започнали без идея какво ще се случи и са го мислили серия за серия. По-добър от скучния сезон с прокурора, но може би само от него. Класирам този сезон на 6-то място от всичките 7. Абе, предпочитам стария Декстър: прилежен криминалист през деня и спазващ специален Кодекс убиец на лошите през нощта. Това, в което са го превърнали в този сезон, нещо не ми е по вкуса.
                  Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                  Коментар


                    Yavor написа:
                    Kuku написа:
                    Е, така поставен въпроса - по-добре ’Полет’
                    Що бе, аз обичам да гледам смешни детски филми. Особено като го правя с детето
                    Смешките в този филм не са от най-детските ...
                    I don't always blow black smoke with my JTD ... but when I do, it's directly into your cooler!

                    Коментар


                      Хареса ми FLIGHT. Ако някой очаква екшън и напрежение, няма го. Но играта е на ниво.Краят на филма ме разчувства...
                      "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                      ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                      Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                      Коментар


                        Значи ще се гледа
                        F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                        Коментар


                          Гледах ’Облака Атлас’. Чак пък ’филмово явление на годината’...според мен са се поувлякли авторите. Може би коментарите ме настроиха да очаквам повече, но честно казано въпреки усилията които положих да го гледам сам, внимателно, на тъмно - не ме грабна. Ок, грима е добър, но как може в подобен филм да нахакаш актьори с по не знам колко роли през годините?! Че аз през цялото време се борех да се абстрахирам от това да виждам агент Смит в Хюго Уивинг, че той в тоя филм тоя образ играеше. Том Ханкс пък вече игра Робинзон, как да не го виждам по онзи начин? Като не беше Робинзон все едно гледах ’The Ladykillers’. За капак и Холи Бери дето не знае и тя какво прави в тоя филм. От ’известните’ единствено Сюзън Сарандън се вписа добре според мен. Всъщност най-добре паснаха на тоя ’особен’ филм непознатите актьори. Слава Богу, Кеану го няма в тоя филм.Ако трябва да го наречем ’филмово явление на годината’ ще е само защото 2012-та си беше постна откъм ’явления’. Но все пак братосестровците с тоя филм повториха нещо, което успяха да направят и с ’Матрицата’ - можем да седнем около огън/маса/т.н. и да бистрим филма до сутринта. А това хич не е малко. Тъй че за тези които не са го гледали моя съвет е да го гледат много внимателно, но да не се зареждат с очаквания че едва ли не нова Библия е написал някой.(прочетох внимателно какво съм написал, мисля няма спойлери).

                          Коментар


                            Давайте филмови предложения, че днес ще гледам пак BattleShips, от нямане какво да гледам...
                            "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                            ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                            Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                            Коментар


                              ls1 написа:
                              Гледах ’Облака Атлас’. Чак пък ’филмово явление на годината’...според мен са се поувлякли авторите. Може би коментарите ме настроиха да очаквам повече, но честно казано въпреки усилията които положих да го гледам сам, внимателно, на тъмно - не ме грабна. Ок, грима е добър, но как може в подобен филм да нахакаш актьори с по не знам колко роли през годините?! Че аз през цялото време се борех да се абстрахирам от това да виждам агент Смит в Хюго Уивинг, че той в тоя филм тоя образ играеше. Том Ханкс пък вече игра Робинзон, как да не го виждам по онзи начин? Като не беше Робинзон все едно гледах ’The Ladykillers’. За капак и Холи Бери дето не знае и тя какво прави в тоя филм. От ’известните’ единствено Сюзън Сарандън се вписа добре според мен. Всъщност най-добре паснаха на тоя ’особен’ филм непознатите актьори. Слава Богу, Кеану го няма в тоя филм.Ако трябва да го наречем ’филмово явление на годината’ ще е само защото 2012-та си беше постна откъм ’явления’. Но все пак братосестровците с тоя филм повториха нещо, което успяха да направят и с ’Матрицата’ - можем да седнем около огън/маса/т.н. и да бистрим филма до сутринта. А това хич не е малко. Тъй че за тези които не са го гледали моя съвет е да го гледат много внимателно, но да не се зареждат с очаквания че едва ли не нова Библия е написал някой.(прочетох внимателно какво съм написал, мисля няма спойлери).
                              Аз съм на същото мнение.Явно много очаквах, но освен това според мен филма е заснет ужасно грозно, ако мога така да се изразя. Прекалено много е наблегнато на сцените със смърт, прекалено цветущо са заснети. По-скоро е била приоритет зрелищността и нищо повече...много съм разочарован. Изключително съм разочарован даже от този филм. Не бих го препоръчал и не бих го гледал пак. За мен спада в графата филми, които ги гледам през цялото време чакайки нещо да се раздвижи и да започне да се случва...П.П. Явно очаквах много повече мъдрост в "Облакът Атлас", но такава просто липсва и това е основното, което ме отблъсна...
                              == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

                              На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

                              Коментар


                                Аз като ви говоря... И аз чаках, чакахд да започнат да се навързват нещата ама след втория час разбрах, че нема да стане :D
                                The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

                                Коментар

                                Working...
                                X