Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Firefox download day

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Все плюем виндовса, ама като гледам статистиката - гони процента, с който едно време БКП печелеше изборите.Имам инсталирани всички известни браузери, но си използвам почти само IE. Мозилата никога не ми е била удобна за работа.
    Tonight's the night and it's going to happen again and again...

    Коментар


      #17
      Зависи за каква работа ти е трябвала :P
      Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
      Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
      Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

      Коментар


        #18

        Коментар


          #19
          Princo написа:
          Зависи за каква работа ти е трябвала :P
          Епа много интересно за каква работа се изполва браузера, да браузвам в интернет, ти за какво го използваш ?
          Tonight's the night and it's going to happen again and again...

          Коментар


            #20

            Коментар


              #21
              Създаване на сайт оформление,теглене на файлове или на торенти има много различни работи за които да използваш различни браузъри например аз съм със Мозила но като ми трябва да изтегля някой рар. файл от Дата.бг си пускам ИЕ и ми е по-лесно,или още един пример,като трябва да отворя някой по-голяма картинка или wallpaper при ИЕ е много бъгнато докато при Мозилата е улеснено и просто и най-важното бързо
              Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
              Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
              Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

              Коментар


                #22

                Коментар


                  #23
                  deadairplane написа:
                  Спора е безсмислен гледните ни точки са различни като всеки си гледа неговата си кошарка
                  Мда, мислех да го напиша още в предишното си мнение, но го написа ти

                  Коментар


                    #24
                    wwweb написа:
                    deadairplane написа:
                    Хаха Операта е преди лисицата баси кефа ако мислите, ако мислите че лисицата е най - добрия пробвайте Опера. Там е истината.
                    От чисто технологична гледна точка, а и откъм стандарти, FF е най-добрият браузър. След това бих сложил Safari, но то е малко известно сред потребителите в BG.
                    Абе известно си е, ама не съм във възторг, щом на Макинтоша бях почнал да ползвам ИЕ вместо Сафари, смятай... Както и да е, и Мак-а и Сафарито са минало от 2 години вече
                    Fiat Marea 130JTD Weekend HLX

                    Коментар

                    Working...
                    X