Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Интересувам се как е пътя за Комотини през Маказа...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Интересувам се как е пътя за Комотини през Маказа...

    В събота отиваме на о. ТасосПонеже тръгвам от ВТ, мисля да мина през прохода Маказа но незнам как е пътя в българска зема от Момчилград до Комотини.Моля някой който е минавал скоро от там да сподели.
    Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят хаоса.

    #2
    През маказа мисля ,че не можеш да минеш още не е отворен.

    Коментар


      #3
      Пътят през Маказа е перфектен до границата. Но граничен пункт още няма, така че оттам няма как да минеш. Очаква се да го отворят до края на годината, но засега не е.Карай си през Капитан Петко Войвода (Свиленград), перфектен е пътя.Лошото е, че затвориха Хаинбоаз, и сега няма откъде да минеш.Имаш 2 пътя - ВТ - Габрово - Шипка - Казанлък -Стара Загора - Димитровград - Хасково - Харманли - Любимец - Свиленград - Орестиада - Александруполи - и все по магистралата до Керамоти, където е най-евтиния ферибот до Тасос. Другия е от Кавала, но пътува 2 пъти повече и съответно е и по-скъп.Другия - ВТ - Омуртаг - Котел - Петолъчката - Ямбол - Елхово - Тополовград - Свиленград и от там нататък като горния. От този маршрут участъка Ямбол -Елхово е доста неравен (няма дупки, но друса), а от Тополовград до Свиленград пътя е изключително лош, като дори в момента е в ремонт и е отбит през едни още по-забутани села. Останалите участъци са идеални.Аз лично ти препоръчвам първия маршрут.

      Коментар


        #4
        А аз винаги съм си мислил че има работещо ГККП там... явно съм бил в заблуда.А магистралите в гръцко платени ли са?
        Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят хаоса.

        Коментар


          #5
          В Северната част - не. Платена е само магистралата от Солун към АтинаВнимавай, има доста полицаи в селата около Орестиада.

          Коментар


            #6
            Immortal написа:
            Пътят през Маказа е перфектен до границата. Но граничен пункт още няма, така че оттам няма как да минеш. Очаква се да го отворят до края на годината, но засега не е.Карай си през Капитан Петко Войвода (Свиленград), перфектен е пътя.Лошото е, че затвориха Хаинбоаз, и сега няма откъде да минеш.Имаш 2 пътя - ВТ - Габрово - Шипка - Казанлък -Стара Загора - Димитровград - Хасково - Харманли - Любимец - Свиленград - Орестиада - Александруполи - и все по магистралата до Керамоти, където е най-евтиния ферибот до Тасос. Другия е от Кавала, но пътува 2 пъти повече и съответно е и по-скъп.Другия - ВТ - Омуртаг - Котел - Петолъчката - Ямбол - Елхово - Тополовград - Свиленград и от там нататък като горния. От този маршрут участъка Ямбол -Елхово е доста неравен (няма дупки, но друса), а от Тополовград до Свиленград пътя е изключително лош, като дори в момента е в ремонт и е отбит през едни още по-забутани села. Останалите участъци са идеални.Аз лично ти препоръчвам първия маршрут.
            малко да те поправя за пътя>Стара Загора-Симеоновград-Харманли и после както е описал колегата,така е по-близко а и пътя от с .Средец до Симеоновгард е ремонтиран и е перфектен.

            Коментар


              #7
              Благодаря. Бе не ми се търсеше карта и го карах по спомени, но не съм много по имената

              Коментар


                #8
                Благодаря ви колеги, наистина много ми помогнахте. Ако не бях попитал, щях да се засиля през маказа...
                Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят хаоса.

                Коментар

                Working...
                X