Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Искам да питам относно размерите на колоните за Браво

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Много е вероятно кората да започне да тропа след монтажа на елипси върху нея Уплътнения под кората и нови гумички за натискане на капака, и всичко е ток и жица

    Коментар


      #17
      и с ко я режите... милата кораножовка ?незнам небих си я резнал тряа си пазим колицитеи за внуците да има
      Fiat Brava 1.6 16V 2001

      Не на войната по пътищата !
      http://media.causes.com/ribbon/478500

      Коментар


        #18
        Рязането и монтирането на говорители върху кората за мен лично е безсмислено. Hertz ECX-570 пасват идеално в оригиналните отвори на вратата ...http://www.aval-bg.com/catalog/displ...ubstyle_id=533

        Коментар


          #19
          wwweb написа:
          Рязането и монтирането на говорители върху кората за мен лично е безсмислено. Hertz ECX-570 пасват идеално в оригиналните отвори на вратата ...
          Май за различни елипси и кори говорите Малките елипси отпред, а големите 6х9 се монтират на кората над багажника. Най-лесно и точно се реже с електрическо трионче - зеге!
          Frontera Sport, X20SE март 1998

          Коментар


            #20
            Vladim написа:
            wwweb написа:
            Рязането и монтирането на говорители върху кората за мен лично е безсмислено. Hertz ECX-570 пасват идеално в оригиналните отвори на вратата ...
            Май за различни елипси и кори говорите Малките елипси отпред, а големите 6х9 се монтират на кората над багажника. Най-лесно и точно се реже с електрическо трионче - зеге!
            Май наистина така се получи Аз през цялото време говоря за вратите :DИначе кората отзад е идеална за елипси 6 x 9". Няма никакви проблеми ...

            Коментар


              #21
              Закарай някъде колата да ти преработят вратите за кръгли колони и си вземи компонентна с-ма, както каза Кики, задължително. Мани ги тия 5х7, не се занимавай с глупости, само ще си дадеш парите и после ще ги сменяш пак. А отзад 6х9 сложи на кората, не използвай фабричните отвори - и от там не можеш да изкараш приличен звук - аз примерно дадох сумати пари за колони за фабричните отвори отзад в Тояга с монтаж и месец след това ги продадох на някой от форума. А отпред съм както ти казах по-горе, ама не мога да се сетя за диаметъра, 16ки ли бяха, 15 ли не мога да се сетя, наистина.пп: Между другото има Браво и с фабрично кръгли говорители във вратите.
              Bravo 1.6 16v

              Коментар


                #22
                аз моята кора я одярзах със зеге към колоните си имах шаблон със който си разчертах кората направих дупка със дрелка да може да влезе ножа и бррррррр за 2 мин си бях одрязал кората е едната колона ми бяга с няколко милиметра ама то е защото кората е една странна(двойна и доста дебела и релефна) и ножа е избягал малко но като цяло съм доволен
                Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
                BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
                BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

                Коментар


                  #23
                  Днес чух новата серия говорители на Hertz и по-точно този модел:http://www.aval-bg.com/catalog/displ...yle_id=293Аз по-добри говорители не съм срещал. Старата серия бяха добри, но тези направо къртят кочината. Правих сравнение с Pioneer и Sony. Едната колона Hertz свири колкото две от другите марки. За съжаление не можаха да влязат във вратите на Алфата, тъй като са леко конусовидни. Съсипан съм Който е решил да си купува колони, да търси единствено Hertz! Всичко останало не струва!П.С. Иначе за утешение си купих това

                  Коментар


                    #24
                    Аз съм си рязал кората и съм с елипси Sony Explod. Свирят много добре наистина. Бас, високи - всичко е ток. Кората сега е доста тежка обаче и трябва да се уплътни, защото хлопа на дупките. Иначе не съжалявам изобщо, а и колко да струва една кора на старо?
                    The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

                    Коментар

                    Working...
                    X