Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Искам да питам относно размерите на колоните за Браво

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Искам да питам относно размерите на колоните за Браво

    Здравеите Мжете ли да ми кажете колко санитметра са оригиналните колони на Фиат Браво. Интересуваме говорителите в предните врати, на таблото отпред дето са под предното стакло и отзаде над багажника до кората дето са под задниа прозорец, Мерси много и много 6те ме улесните ина4е триабва да разглабиам предните врати и да ги мериа

    #2
    Предни врати - елипси 5 x 7"Задни - кръгли 13 см

    Коментар


      #3
      не са ли и от преде кръгли в вратите

      Коментар


        #4
        Не

        Коментар


          #5
          ето гине са кръгли.
          Прикачени файлове
          Fiat Brava 1.6 16V 2001

          Не на войната по пътищата !
          http://media.causes.com/ribbon/478500

          Коментар


            #6
            и отпреде
            Прикачени файлове
            Fiat Brava 1.6 16V 2001

            Не на войната по пътищата !
            http://media.causes.com/ribbon/478500

            Коментар


              #7
              _VIP_ написа:
              не са ли и от преде кръгли в вратите
              Ако искаш да ги сменяш, вземи си на Hertz 5 x 7". С други не се лъжи, казвам ти го от личен опит ...

              Коментар


                #8
                ааа мерси а от преде на таблото под прозореца колко см са знаете ли :D

                Коментар


                  #9
                  wwweb написа:
                  _VIP_ написа:
                  не са ли и от преде кръгли в вратите
                  Ако искаш да ги сменяш, вземи си на Hertz 5 x 7". С други не се лъжи, казвам ти го от личен опит ...
                  да ще ги сменям че тия са оригиналните и са слабички и избушени пак сега сам сабрал извесна сума и сменям сички колони и туба ще слагам там раззни усилватели и т.н. Иначе щом ми препорачваш ще си зема Херц :D сега в момента в купето имам само 2 колони тия във вратите, като сложа отпред и отзад ще ми станат общо 6 колони в купето и се чуда дали да не сложа и оделен усилвател само за колоните, как мислиш? Купих си плеяр той е 4 по 50, но ме самнява че ще успее да захрани добре и 6-те говорителя ам?

                  Коментар


                    #10
                    _VIP_ написа:
                    wwweb написа:
                    _VIP_ написа:
                    не са ли и от преде кръгли в вратите
                    Ако искаш да ги сменяш, вземи си на Hertz 5 x 7". С други не се лъжи, казвам ти го от личен опит ...
                    да ще ги сменям че тия са оригиналните и са слабички и избушени пак сега сам сабрал извесна сума и сменям сички колони и туба ще слагам там раззни усилватели и т.н. Иначе щом ми препорачваш ще си зема Херц :D сега в момента в купето имам само 2 колони тия във вратите, като сложа отпред и отзад ще ми станат общо 6 колони в купето и се чуда дали да не сложа и оделен усилвател само за колоните, как мислиш? Купих си плеяр той е 4 по 50, но ме самнява че ще успее да захрани добре и 6-те говорителя ам?
                    Не ти трябват колони в таблото. Сложи само в предните врати елипсите, за които ти споменах, вземи си пак едни елипси 6 x 9" за кората отзад (ще трябва да я срежеш), сложи една каса в багажника (не туба), за препоръчване си избери от www.ljclub.net (Boschmann 12" e идеален що се отнася до цена/качество), пъхни й един усилвател (Thunder от 99 лв. клати този Boschmann здраво) и си готов. 13-ки отзад също не се лъжи да слагаш, само ще си изгубиш времето. За сведение - аз слагах и на следващата година ги разкарах! Това не може да е звук ...Потърси и в "Автолекетроника" ... доста съм писал там по въпроса, бях публикувал и снимки на монтажа в една от темите.

                    Коментар


                      #11
                      Купи си двукомпнентна ситема за предни говорители - 5х7" за вратите и пищялки 2,5см. за горе на таблото или пак на вратата, както прецениш, а отзад си вземи нормални елипси 6х9" за задната кора - захранваш ги само с плеъра и си свиркаш На мойто "Браво" преди години бяха така и бях супер доволен, само добавих и една активна туба 100W в багажника и всичко стана перфекциозно - нищо повече не ти трябва П.П.А, вввеб ме изпревари

                      Коментар


                        #12
                        мерси са ще разгледам какво се писал :Dа кората не трабва ли да я подменам, тази ще издържи ли

                        Коментар


                          #13
                          _VIP_ написа:
                          мерси са ще разгледам какво се писал :Dа кората не трабва ли да я подменам, тази ще издържи ли
                          кората е достатъчно дебела и здрава издържа е ако и набучиш някой щайги по 10кг ще увисне но нормални колони си ги държи без проблеми
                          Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
                          BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
                          BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

                          Коментар


                            #14
                            kiselo написа:
                            _VIP_ написа:
                            мерси са ще разгледам какво се писал :Dа кората не трабва ли да я подменам, тази ще издържи ли
                            кората е достатъчно дебела и здрава издържа е ако и набучиш някой щайги по 10кг ще увисне но нормални колони си ги държи без проблеми
                            Кората не държи говорителите

                            Коментар


                              #15
                              wwweb написа:
                              kiselo написа:
                              _VIP_ написа:
                              мерси са ще разгледам какво се писал :Dа кората не трабва ли да я подменам, тази ще издържи ли
                              кората е достатъчно дебела и здрава издържа е ако и набучиш някой щайги по 10кг ще увисне но нормални колони си ги държи без проблеми
                              Кората не държи говорителите
                              е то зависи къде ще ги сложиш...моите не пасваха на оригиналните места затова си одрязах кората и ги сложих на нея
                              Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
                              BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
                              BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

                              Коментар

                              Working...
                              X