Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

500 въпрос за електрохроматично огледало

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    500 въпрос за електрохроматично огледало

    Нещо което Ауто Италия още не може да реши!Поръчах колата с такова електрохроматично огледало но ми се струва че не са ми монтирали такова!И на другите ми коли съм имал такова и определено изглежда по-различно! Има си бутон за пускане и спиране с вграден светодиод!А това което имам сега, има само едно палче с което огледалото се обръща към тавана (и на Москвича беше така).Вече 2 седмици АутоИталия не могат да решат дали са сбъркали! Сега питат в Италия?! За сведение това огледало е 188лв. а пък само за 40лв. мога да затъмня прозорците ама ...Друго нещо което не мога да си обясня - понягога като запаля двигателя и ми мига показанието на одометъра! Прави го докато на угася пак мотора! Още по странно ми се видя, като я взех че трип Бе беше с 3-4км по голям от колкото показанието на одометъра! Значи в сервиза могат да правят каквото си искат!?
    F31 BMW 320d

    #2
    Виж тази тема за огледалото:http://forum.bmwpower-bg.net/viewtop...13b0b6555a34ad
    Когда мне становится скучно, я отправляю сообщение на случайный номер: "Я спрятал тело... Что дальше?"

    Коментар


      #3
      Сори за спама, ама какво е това одометър и какви са показанията му ? Може би показва къде и колко е "одила" колата Yellow_Flash_Colorz_PDT_04 ?
      Tonight's the night and it's going to happen again and again...

      Коментар


        #4
        Точно така, дека е одила и се е връщала и па че оди! На мойто жици няма - то е на стъклото директно освен ако не е лентови проводници!Абе не са ми сложили правилното огледало!
        F31 BMW 320d

        Коментар


          #5
          snake написа:
          Може би показва къде и колко е "одила" колата ?
          Топло, топло...От Wiki: "An odometer (often known colloquially as a mileometer or milometer) is a device used for indicating distance traveled by an automobile or other vehicle. It may be electronic or mechanical. The word derives from the Greek words hodos, meaning ’path’ or ’way’, and mеtron, ’measure’ (an older name for this device is hodometer)."
          Когда мне становится скучно, я отправляю сообщение на случайный номер: "Я спрятал тело... Что дальше?"

          Коментар


            #6
            Още една чуждица в българския "ходя". Точно така е, между другото.А това че огледалото е сбъркано - бъди сигурен. И щом си го платил, досаждай им докато не ти го сменят. Иначе си набутан с 188 лв.Не може да е със щракалка, ако е ел.хроматично. На колегата на Голфа е такова, затъмнява се само с докосването на едно бутонче.

            Коментар


              #7
              Tи па за едно огледало се правиш, аз един месец се обеснявах с Автомотор, че колан и ластик не може да бъде метална решетка "преграда" щото едното е 50лв. а другото 700 лв. и бялото не може да бъде червено, щото аз не съм далтонист...., бе нявсякъде е излагация и търговия на дребно, ако пак ще купувам нова кола, ще го направя от завода....:D

              Коментар


                #8
                Колега, огледалото ти е най-обикновено, точно както на Москвича, който спомена.... за съжаление Само са справка ще ти кажа, че на мойта кола не й работеше климатика, защото нямаше фреон.... от завода!!!Изолационната кора в двигателния отсек, между двигателя и купето пък няма щифчета и виси, а освен това и изглежда сякаш е употребявана няколко години Не се притеснявай, това са нормални неща за българския пазар и просто се въоръжи с търпение за да си решиш проблема

                Коментар


                  #9
                  Пазара български, ама те тез коли май така идват от завода - визирам липсата на фреон и липсата на щифтове. И "ония" са същия дол дренки, само дето ги боготворим... мошеничеството и измамите не сме ги измислили ние все пак.

                  Коментар


                    #10
                    Immortal написа:
                    Пазара български, ама те тез коли май така идват от завода - визирам липсата на фреон и липсата на щифтове. И "ония" са същия дол дренки, само дето ги боготворим... мошеничеството и измамите не сме ги измислили ние все пак.
                    Идват от завода така, ама май само за българския пазар. Едва ли в Германия би се случило подобно нещо.
                    Brava 1.6 16v ELX 2001г.
                    Punto М2 1.2 SX 2000г.
                    МРАЗЯ НАП!!!

                    Коментар

                    Working...
                    X