Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

"Потиснати хора цапат форумите"-от в."24 часа

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    И аз не пиша много често(по-скоро баща ми, щото ползваме един ник във форума), но това е защото повече чета. Тук се научих на много нещо за подръжката, а и в общи приказки има винаги много интересни теми.Иначе вестници си купувам и чета почти всеки ден, стига да има време за тях.

    Коментар


      #17
      Интересно ми е, защо този смешен човек поддържа форум!?

      Коментар


        #18
        Re: "Потиснати хора цапат форумите"-от в."24

        Plastex написа:
        Да, това потребителите на интернет сме им голям трън в очите, защото повечето от нас не купуват вестници, в нета получаваш инфото за броени минути след събитието, няма за какво да го четеш на другия ден...
        Вярно е, че вестниците публикуват по правило вчерашните новини. Освен това и те са пълни с негативни и стресиращи новини и мнения. Но все пак аз не бих заменил сериозните анализи и статии във вестника за информацията, поднесена в телеграфен стил в интернет. Освен това едно от малките ми удоволствия е сутрин да седна на кафе с вестник в ръка. Просто така ми започва деня от много-много години.
        Tonight's the night and it's going to happen again and again...

        Коментар


          #19
          Чакай те бе хора, не скачайте така...Човека друго иска да каже - не че ние сме спраскали лапета, а че просто има такива....И не знам защо нападнахте Иван и Андрей - аз лично ги харесвам - засега са ми много свежи, макар че и те ще се поохранят и поодъртеят и ще почнат да зависват като Слави, ама това е друг въпрос.А защо сме тук ли - ами защото ни харесва да сме сред приятели, това е... На кой не му харесва това????
          Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
          Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
          ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

          Коментар


            #20
            Yavor написа:
            Чакай те бе хора, не скачайте така...Човека друго иска да каже - не че ние сме спраскали лапета, а че просто има такива....И не знам защо нападнахте Иван и Андрей - аз лично ги харесвам - засега са ми много свежи, макар че и те ще се поохранят и поодъртеят и ще почнат да зависват като Слави, ама това е друг въпрос.А защо сме тук ли - ами защото ни харесва да сме сред приятели, това е... На кой не му харесва това????
            Да ти кажа честно, вчера изчетох внимателно цялата статия и не ми стана съвсем ясно какво е отношението на админа към масовия посетител на форумите и неговия форум в частност. В статията се говореше и за хора, които пишат с няколко ника, представят се с различни самоличности, лъжат за възрастта и положението си ... Между другото Иван и Андрей и на мен са ми симпатични, дано не започнат да се вземат много насериозно. Но това не е толкова важно. Просто използвах заглавието на статията, за да поразсъждаваме. Да помислим за това дали в мненията ни преобладава негативизма и заяждането или хубавите теми са повече.
            Tonight's the night and it's going to happen again and again...

            Коментар


              #21
              Yavor написа:
              Чакай те бе хора, не скачайте така...Човека друго иска да каже - не че ние сме спраскали лапета, а че просто има такива....И не знам защо нападнахте Иван и Андрей - аз лично ги харесвам - засега са ми много свежи, макар че и те ще се поохранят и поодъртеят и ще почнат да зависват като Слави, ама това е друг въпрос.А защо сме тук ли - ами защото ни харесва да сме сред приятели, това е... На кой не му харесва това????
              Явка - и на мен Иван и Андрей са ми симпатични и свежи, смея се на простотиите им и т.н. Може би и да са умни и интелигентни момчета, но веднъж създали си образа на простеещи по телевизоро клоуни (моите най-големи и искренни почитания към представителите на този професия, за да не кажа призвание), все още неизтрезнели от поредния запой, някакси не мога да приема точно от такива хора изведнъж да ми задават наклон на ....., да забиват морални жалони и да раздават с лека ръка (сигурно пак след поредния запой) квалификации на толкова широк кръг от хора, пишещи по форумите...
              VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
              VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
              VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
              VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
              Нека Силата на бъде с Нас...

              Коментар


                #22
                А това си мнение Иван и Андрей го защитаваха, когато единия от тях игра (не като водещ, а като играч, когато участваха и айдълите) в "Това го знае всяко хлапе". Тогава той каза, че е направил грешката да се увлече по форуми и че там властват негативни хора и мнения.
                Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                Коментар


                  #23
                  Реших да повдигна малко тази тема, пък дано някои хора се осъзнаят. Иначе и аз мислех да напиша нещо подобно на deadairplane - че не искам да съм в един форум с хора, които пожелават смъртта на всеки, който ги дразни, но ще се въздържа от крайни изказвания.Както съм казвал и друг път, с негативни хора не контактувам, абстрахирам се от съществуването им. И по тази причина ще избягвам темите, в които пишат те, няма да ги цитирам, ще се правя, че не ги виждам. Това ще е моята реакция.
                  Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                  Коментар


                    #24
                    В нашата държава, все аутсайдери ни казват колко сме зуе... Иван (сблъсък), лице на кампанията "Не карай пил" се блъска пиян в камион... и после ше ми размахва пръст от ТВ-то, за да ми каже, че аз не ставам! Иван Косто... един от най-големите крадци в държавата, ми размахва пръст от ТВ-то и ми казва, че не е хубаво да се краде... и как трябва да си живея живота! Деба и пезевенгите смотани деба! Форумите са пълни с негативно настроени хора, именно заради изметта появяваща се най-често по телевизора! На такива измекяри им се вика гьонсурати. Преди време (в детските си години) бях направил гаф... и до ден днешен не мога да погледна хората в очите.., а тези простаци имат наглостта да ми обясняват философии от живота! Аутсайдерска история! Без гражданска война - няма да се оправи дереджето, защото без да има страх - нещата не вървят. Това е валидно и за движението по пътищата м/у другото...
                    Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

                    Коментар


                      #25
                      snake написа:
                      Реших да повдигна малко тази тема, пък дано някои хора се осъзнаят. Иначе и аз мислех да напиша нещо подобно на deadairplane - че не искам да съм в един форум с хора, които пожелават смъртта на всеки, който ги дразни, но ще се въздържа от крайни изказвания.Както съм казвал и друг път, с негативни хора не контактувам, абстрахирам се от съществуването им. И по тази причина ще избягвам темите, в които пишат те, няма да ги цитирам, ще се правя, че не ги виждам. Това ще е моята реакция.
                      Не бъди краен. С мнозина от тях споделяш сходни мнения по други въпроси. Може би дори някои са ти симпатични и заради това реагираш така. И за мен темата с триковете и онази с побойниците бяха шокиращи. Ако погледнем статистически ще излезе, че поне 10% от съфорумците са готови да те блъснат в насрещно движещ се камион, а ако след това някак си още мърдаш, ще те довършат с мачете или бухалка. Това в по-добрия случай, в който не си отстрелян като бясно куче докато ги изпреварваш. Сега виждам, че си регистриран много преди мен, не знам защо се учудваш - имаше, доста отдавна, една тема в която над половината колеги се изказаха положително за саморазправата. И аз като теб избягвам да контактувам с хора, които са ми неприятни, а понякога дори просто защото споделят някакви идеи които смятам за неприемливи. Но помисли трезво - може пък някой твой пост да промени нещо. Шансът е почти нищожен, но го има. Винаги има нужда от хора които излагат различна гледна точка. Преди са ги горели на кладата, убивали са ги с камъни, сега само им се присмиват. Какво като не пишеш? Като си затвориш очите какво ще стане? Вярваш ли си, че това е начина?
                      like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

                      Коментар


                        #26
                        Lane Staley написа:
                        .. И за мен темата с триковете и онази с побойниците бяха шокиращи. Ако погледнем статистически ще излезе, че поне 10% от съфорумците са готови да те блъснат в насрещно движещ се камион, а ако след това някак си още мърдаш, ще те довършат с мачете или бухалка. Това в по-добрия случай, в който не си отстрелян като бясно куче докато ги изпреварваш. ..
                        за съжаление си прав.което ми напомня за 20 и нещо годишното ’смело’ момче което беше застреляно като куче от пиянгур с пистолет.това стана преди две три седмици в Бургас - в присъствието на шефа на РПУ Приморско.предполагам че и двамата - убиец и жертва - биха могли да се включат доста активно в тема " Какви трикове използвате в кръчми и заведения ? "

                        Коментар


                          #27
                          Аз ползвам форумите с една, единствена цел - да се уча. Съгласен съм, че има доста хора, избиващи комплекси тук и там, но определено по-скоро ме забавляват, отколкото да ме дразнят.
                          Fiat Marea 1.8i 16V
                          Fiat Tipo 1.4i 8V
                          Fiat Punto 1.6i 8V
                          www.italauto-bg.net/forum/

                          Коментар


                            #28
                            Lane Staley написа:
                            Не бъди краен...Какво като не пишеш? Като си затвориш очите какво ще стане? Вярваш ли си, че това е начина?
                            Мисля, че не съм краен. И не съм казал, че няма да пиша, просто ще избягвам теми, които водят до конфликти и ме натоварват. Абе казаното-казано, темата, от която тръгна всичко и заяжданията в нея вече не ме вълнуват.А между другото си много прав, че винаги има надежда нещата да се променят към по-добро. Ще преразкажа един виц, който днес прочетох в интервю с Бил Гейтс, с който създателят на Microsoft иска да ни каже да не бъдем скептици: "Един икономист вървял със свой приятел, настъпил банкнота от 10 долара и я подминал. Приятелят му го попитал, защо не е прибрал банкнотата. А икономистът му отговорил: -Няма начин да е била там. Ако беше, някой вече да я е взел."
                            Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                            Коментар


                              #29
                              Мисълта ми беше да не спираш да пишеш. Аз лично бях много предубеден към форумите и нямах особено добро мнение за хората "губещи" си времео из тях. Този форум го промени. Промени и някои други мои схващания - кои за добро, кои не, няма значение. Ти си преценяваш, но според мен форумът има нужда от хора като теб.
                              like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

                              Коментар

                              Working...
                              X